saks

Golden Beach - Skala Panagia i Skala Potamia

838 poruka u ovoj temi

Поштовање,резервисао сам ове године апартмане ,,Антигона,,.Да ли неко има неку информацију о овом смештају?Хвала

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovani "100car" ,

da li ste tacnije rezervisali Antigone Apartments - Skala Potamia, Thassos?

 

http://www.antigone-apartments.gr/

 

Srdacan pozdrav,

Marija010475

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me vila Vergina u Skala Potamiji. Da li je neko bio tamo i koliko je udaljena od plaze? Unapred hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene isto interesuje vila Vergina? Da li je daleko od plaze i od centra Skale Potamie?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Она је горе на путу, неких 250 метара од мора и 300-350 до луке. Узбрдица/низбрдица је солидна.

Сама вила је лепа споља, али превише уз магистралу за мој укус.

Нико оданде се није жалио на смештај. Обично у повратку испричамо једни другима у аутобусу како смо прошли па смо сваке године све паметнији и пробирљивији.

Цена је пристојна.

Поздрав!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li je neko bio u vili elizabet na golden beach-u ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam se juce vratila iz Skala Potamie, vila Vergina. Mogu reci sve najlepse o smestaju. Inace, sto se tice uzbrdice mi smo isli malo okolnim ulicama pa nam nije bilo strasno. Ponekad smo isli stepenicama obliznjeg hotela( za prolaz kazu u vili Vergina). Sve u svemu ja sam prezadovoljna. Ako nekoga nesto zanima neka pita. Za sada toliko i pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Blue Sky, pristojan smeštaj.

Vila se nalazi pored glavnog puta, na oko 400 metara od plaže, odnosno na oko 500 metara od glavnog, najšireg i najlepšeg dela plaže.

Dupleks je izuzetno prostran, sa 2 odvojene spavaće sobe koje se nalaze na spratu i obe imaju kupatilo. U prizemlju se nalazi prostran dnevni boravak, sa kompletno opremljenom kuhinjom (veliki frižider sa zamrzivačem, veliki šporet, dosta posudja, odvojena ostava za stvari, hranu, kofere ...). Dupleks koji gleda prema dvorištu ima ukupno 3 prostrane terase.

Dupleks ima 2 francuska ležaja u sobama na spratu. U prizemlju se nalazi sofa na razvlačenje u kojoj može da spava jedna osoba. Pored toga, u prizemlju i jednoj od spavacih soba nalazi se po 1 fotelja na razvlačenje, ali su one pogodne za smeštaj samo manje dece (okvirno do 7 godina).

Dupleks ima 1 tv, sa domaćim kanalima, bez satelitske televizije.

Apartmani se čiste na 5 dana, kada se menja posteljina i peškiri (1 manji i 1 veći za svakog gosta).

Dupleks ima 3 klima uredjaja ali nama u prvoj polovini jula oni nisu bili potrebni jer su noći izuzetno prijatne.

Preko puta vile nalazi se dobro opremljen market sa solidnim cenama. Na oko 600 metara nalazi se veći supermarekt sa cenama nižim za 5 do 10 %.

Ko može, veću nabavku može da obavi na izlazu iz Limenasa prema Skala Potamiji gde se nalazi super market Arvitidis, gde je voda na primer 1,49 Eur paket od 6 flaša, sokovi litar su oko 1 Eur itd., ukupno gledano cene nešto niže nego u Skali.

Cene voća i povrća su svuda iste. Imate i kamione i kombije koji kruže po mestu tako da takoreći iz dvorišta možete da kupite lubenicu po 0,15 centi kg, papriku (2 eur kg), jabuke (2 eur) i ostalo.

Sve u svemu, pristojan smeštaj, nije baš sve kao na slikama i u tekstualnim opisima, ali je ok.

I da, predstavnik Sabre Rale nas je obišao 3 puta za vreme boravka što je prijatna promena u odnosu na neke druge agencije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na informacijama za Golden beach!!! Sada me interesuje da li je neko boravio u vili Makrina??? Unapred hvala!!

Sad sam se vratio iz vile Makrina i mogu da kazem samo sve najbolje. Smestaj je kao na slikama, na oko 2 minuta od odlicne plaze. Jako blizu, na pola puta do plaze su 2 mini marketa, plavi je povoljniji od crvenog. Bili smo tamo 13 dana, posteljina i peskiri su nam promenjeni 10 puta, soba je ciscena svaki dan osim nedelje, tako da je sve bilo besprekorno uredno. Na sajtu ne stoji da ima wireless, ali gazda ce vam sigurno dati sifru ako mu trazite, jedino sto je malo slab signal, ali ako gledate ka moru imate signal iz hotela preko puta koji ima otvorenu mrezu. Sve u svemu, mi smo bili prezadovoljni smestajem

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je vila Makrina bliza Skala Panagiji ili Skala Potamiji? Gde se tacno nalazi? Na slikama jako lep izgleda. Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pripada Potamiji, ali je na samom kraju, odmah pored Panagije

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Šetao sam polovinom jula po Skala Potamiji dok smo se kupali na Golden Beach-u i usput se raspitivao za smeštaj.

Za 40€ bez cenkanja imate bilo gde prostran dvokrevetni a i trokrevetni apartman pedesetak metara od plaže (to me je interesovalo). Kažu gazde da je skuplje, 50-60€, ali bi dali za tu cenu jer sam im lep i simpatičan :)

Bio sam u par apartmana luksuzno opremljenih, tražio sam smeštaj za dodatnih 2-3 dana pa se nisam cenkao, a za duže može i ta cena da se skine za još barem 5€

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neko novije iskustvo sa ovim hotelom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam se juce vratila iz Skala Potamie, vila Vergina. Mogu reci sve najlepse o smestaju. Inace, sto se tice uzbrdice mi smo isli malo okolnim ulicama pa nam nije bilo strasno. Ponekad smo isli stepenicama obliznjeg hotela( za prolaz kazu u vili Vergina). Sve u svemu ja sam prezadovoljna. Ako nekoga nesto zanima neka pita. Za sada toliko i pozdrav.

Divno... Mi planiramo porodicno ove godine, 2012 u istu vilu - Vergina. Zanima nas sve cega mozete da se setite, kakav je pogled na more, da li neke od apartmana treba uzeti pre nego druge, da li imaju neki parking za kola u blizini, da li je bucno zbog blizine magistrale,... Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Joe0411975,prezadovoljna sam. Sva studia na drugom spratu imaju pogled na more (studia na prvom nemaju jer im je pogled zaklonjen). Blizina magistrale nam nije smetala (ja sam bila u drugoj polovini juna). Sve sobe koje sam videla bile su ciste i solidne. Ima peskira, tecnosti sa sudove, toalet papira... Gazda je super kao i zena koja odrzava hotel. Uvek pomognu ako treba. Gazda govori engleski pa je sa njim zgodnije komunicirati. Zadnjeg dana imate se gde presvuci ako zelite da se okupate jos jednom. Sve te prostorije su nove i ciste. Sto se tice parkinga ne znam sta da kazem . Ja sam isla autobusom pa me nije interesovalo da gledam. Sve u svemu solidan smestaj za tu cenu, cak sam ja razmisljala da ponovo tamo odem ali volim da obidjem neko novo mesto. Kad resim ponovo da odem u Skala Potamiu, ici cu u Verginu. Pozzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka