saks

Golden Beach - Skala Panagia i Skala Potamia

838 poruka u ovoj temi

Hvala za početak,do sledeće sezone će se verovatno javiti i Doca da upotpuni sliku:-)Pošto bismo tamo išli sa dvoje sitne dece,i još uvek smo u dilemi kola ili bus,zanima me da li bismo bez auta tamo mogli normalno da funkcionišemo pošto klince busom ne bismo mogli da cimamo po ostrvu već bi bili prinuđeni samo na "krug dvojke" oko app.Ono šta nama treba je  neko osnovno snabdevanje i rastorani gde bismo mogli da se hranimo.

Tu sam, tu sam... mi smo tri puta bili u pomenutoj vili, mislim da ti to dovoljno govori. Lepše je nego na slikama, čisto i uredno. Ali nikako busom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko vidim svi utisci o vili Alexandros su ok. Mene jos interesuje da li postoji apartman za petoclanu porodicu (5 kreveta), kao i kakav je deo plaze koji je najblizi apartmanu? Kakav je ulazak u more i da li je pescano dno?

Blizina prodavnica? Najblizi lidl?

Da li ste vi koji ste bili isli preko agencije ili u direktnom kontaktu sa vlasnikom?

Ja sam iskljucivo zainteresovana za direktnu rezervaciju bez agencije.

Unapred hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li postoji apartman sa 5 kreveta ne znam. Plaza ti je pescana, ulazak u more - dno su takodje pescani sa po kojim kamenom. Prodavnica je blizu, a direktne rezervacije mislim da nema, vec da su sve prodali agencijama, medjutim za to nisam siguran i trebala bi proveriti

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Videla sam u Magicovoj ponudi vilu Zafira u Rachoniju i vilu Nama u Golden beachu. Pa interesuje me da li je neko video te vile, odnosno boravio u njima? Lepo izgledaju, pa me bas zanima da li neko ima neku inf. "iznutra". Idemo porodicno na letovanje, sa malom decom i svaki svet je dobrodosao. Hvala!!!

Joja

Jesi li isla i gde si isla? i Ja merkam Zafiru za ovu godinu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nadam se da jos nije kasno za odgovor. Nisam prosle godine isla na Tasos, na zalost, tako da i ne mogu nista da ti kazem za vilu Zafira. Ali koliko znam ove godine nije u prodaji, jer su je zakupili Englezi za celu sezonu. Dakle pogresila sam prosle godine i sad ono sto valja uzese Englezi. Ove godine gledam Pachis beach hotel, cekam neke info o hotelu i sasvim sam blizu da se odlucim. Pozdrav!!!

Izmenjeno (mirarbi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tako je, nema vise Zafire za nas :-(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ima neke razlike između Skale Potamie i Skale Panagie u smislu plaže, ulaska u more , šetališta, gužve i u opšte vizuelnog izgleda?

U pitanju su sitna deca, pa da li ima smisla birati između ova dva mesta ili je to sve slično.

Hvala unapred na odgovoru

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Skala Panagia ili Chrysi Ammoudia je kod nas poznatija kao Golden beach, a to ti je nastavak Skala Potamie i po meni nema nikakve razlike. Oba mesta se nalaze na plazi Golden beach, jedno na pocetku, a drugo na kraju plaze, s tim sto se kuce nalaze duz cele plaze ( duge oko 2 km ) tako da to izgleda kao jedno mesto.

Izmenjeno (B_A_N_E)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam nekoliko pitanje u vezi Tasosa: da li je neko boravio u vili Makrina u Skala Potamia?? Kakva je plaža Golden beach?? Da li na Golden beach ima talasa?? Pošto ja mrzim talase i volim mirno more, koja je najbolja plaža na Tasosu po tome?? Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ćao! Talasi upravo jesu atrakcija plaže Golden beach, tako da to onda nije pravi izbor za tebe. pada mi na pamet Aliki, mirna uvala, ali tamo ima slabo smeštaja.Ni u Potosu nešto nije bilo talasa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Таlasa ima često na Golden beachu, mada kada baš duva vetar.

Inače se čini da su strašni, a ustvari se lome jer je plićak dug. Kada ih ''prepešačiš'', voda postaje mirna i kristalno čista.

Valja ipak uzeti u obzir da se ovde rentira oprema za windsurfing, te tako ipak vetra ima češće nego na drugim mestima.

S druge strane, ja bih svoj mirni odmor sa malim detetom upriličila baš na Golden beachu, što znači da kod mene ima +.

Iskustvo govori da kada je vetrovito na Goldenu, na severu je na Pahisu voda ravna kao staklo. Možete i to uzeti u obzir..

Inače, plaža Skala Potamije i Golden beach se nadovezuju jedna na drugu, to je isti zaliv. Dakle, duga peščana plaža, sa finim belim peskom. U ponudi su ležaljke i suncobrani. Npr. početkom sezone su to dva reda ležaljki, a u jeku čak pet. Plaža je široka, pa je milina uživati.

Korpus delikt:

Golden beach

Skala Potamija i Golden beach, jedan zaliv

Izmenjeno (cmoka80)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

...duz cele plaze ( duge oko 2 km )

Tačnije 2.9 km.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Skala Potamia ima jednu malu prednost a to je prilaz kolima samom mestu, tačnije, nema mnogo lomatanja po serpentinama da se siđe do nje kao u slučaju S.Panagia. Istina, ako ste i u S.Panagia pa idete na jug, lepo možete da vozite do S.Potamia i da tamo izađete na magistralu. 

A mislim da postoji i ta razlika da je S.Potamia više skoncentrisana na jednom mestu dok je S.Panagia više razvučena duž obale.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na informacijama za Golden beach!!! Sada me interesuje da li je neko boravio u vili Makrina??? Unapred hvala!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Skala Panagiu mozes uci sa dve strane

1. direktno iz Panagie - tada ides krivudavim putem ( serpentinama )

2. prodjes Panagiu i udjes iz Skala Potamie ( kod velikog super marketa skrenes levo )

Duzina puta je ista, s tim sto je druga varijanta bez mnogo krivudanja ( ovo je opis kada se ide iz pravca Limenasa ka Skala Potamii ).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka