ANNIE

Santur hotel

93 poruke u ovoj temi

Da li neko ko je bio u Santur-u zna imaju li frizider u sobama??

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna preko koje agencije mogu rezervisati smestaj? Planiram da idem sa autom i nasao sam bio agenciju gde je dvoje dece bilo gratis ali sada ne mogu da nadjem. Ako neko zna neka pomogne.

Unapred hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko skoro bio u ovom hotelu??

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Supruga i ja smo bili u Santuru ove godine u julu i prosle godine u isto vreme. Ove godine smo bili 14 dana posto nam je proslogodisnjih 10 dana bilo malo. Hotel kao hotel-sasvim solidan. Od jeftinijih je u kategoriji 3 zvezdice, ali imas sve sto ti treba. Lokacija je savrsena za nas koji dolmusima idemo na plazu, a nocu u centar peske. Sve ti je blizu, okretnica dolmusa, dobre pekare, Mamkova agencija za izlete, setnja u centar. Na recepciji su super, usluga u restoranu za dorucak i veceru zaista divni ljudi. Sa spremacicom se apsolutno sve mozes dogovoriti. Hrana? Kao i svugde, za dorucak salama, jaja kuvana i pecena, sir sitan i mladi, pekmez, med, maslac, masline, razne salate. Za veceru jedno glavno jelo (cufte, musaka, piletina ili riba) i razni prilozi, uvek dobra corba, mnostvo salata, za desert vocka, tulumba, puding ili sutlijas. Sve u svemu mi smo zadovoljni. Ako hocete luksuznije idite u Dabaklar, razlika u ceni je u visini avionske karte, nije zanemarivo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u ovom hotelu, i kakvi su utisci?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima me sta konkretno podrazumeva set meni za veceru?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mara B, srkicom,

Utiscu su manje vise ok. U poredjenju sa hotelima sa tri zvezdice u Evropi, ovaj zasluzuje dve, ali je u principu ok. Opet bih ga odabrao kada bih letovao opet u Kusadasiju. Sobe su ok, ima frizidera, klime, TV. Kupatilo je ok, osim sto su tus kabine uzasno male. Hrana je ok. Za dorucak svakog dana je svedski sto-kuvana jaja, sir ili zdenka, krem, med, slatko od jagoda i kajsija mislim, krastavac, paradajz, maslac, kafa, caj. Vidite da u poredjenju sa hotelima sa 3* u Evropi dosta je siromasnije, ali je ukusno i dovoljno, bar nama bilo. Za veceru imate jedno glavno jelo, jednu corbicu i obicno pirinca. To vam oni sipaju u tanjir. Ima pregrst salata koje su extra-to mozete uzeti koliko hocete. Ja koji salate slabo jedem, zaista sam bio odusevljen. Ima jedne vrste voca-nama sedam dana servirali breskve, dva dana dinju. Sve sto je bilo sevirano za veceru bilo je zaista ukusno. Osoblje hotela je vrlo ljubazno i mi nosimo lepe uspomene. Uzivajte i Vi!!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Provod,

U kom si periodu bio u ovom hotelu? Hvala za odgovor vezano za hranu, manje vise si rekao ono sto me i zanimalo vezano za hranu. Taman za tu razliku u odnosu na Sozer mogu nesto i probati i pojesti uvece u gradu.

- Zanima me jos par stvari:

- Bazen,

- terasa, cuo sam da hotel ima terasu na krovu sa koje se pruza pogled na ceo Kusadasi i more,

- zanima me i kakve su sobe, tj kreveti, idem sa zenom pa bi nam trebalo bracni krevet a ne oni razvojeni. Zasto kad idem sa muskim drustvom ponude francuski krevet a sa devojkom/zenom dobijem zasebne krevete? neko kaze da su sobe sa francuskim krevetom bez terase, da li se kreveti mogu spojiti?

- internet, da li je besplatan, na bookigki pise 5eura/sat?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Srkicom,

bili smo od 10. jula. U hotelu ima bazena, deluje mi ok, mada se nismo kupali. Sto se tice terase na krovu, to ne znam, mi smo bili na prvom spratu, nismo isli navise. Mi smo dobili sobu sa terasom (pogled na ulicu) i sa francuskim lezajem. Sto se tice interneta, nemam pojma, to su 10 dana u godini kada mi se mozak odmara od kompa. :)

Izmenjeno (Provod)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio u santuru krajem jula, pocetkom avgusta.

Osoblje ljubazno. Sobe čiste. Hrana dobra. Meni je to i bilo najbitnije.

Klima ulazi u cenu. Nalazi se u srpskoj ulici, u centru. Centar je širok pojam, pošto je grad relativno veliki, pa i centar. Od šetališta udaljen 10tak minuta hoda. U toj ulici gde je hotel, sredom i petkom je pijaca, terase gledaju na pijacu. Petkom je prehrambena pijaca, sredom garderoba, obuća...

U hotel je u principu zabranjeno da se unose hrana i piće, ali uvek možete neki alkohol, sok, vodu, grickalice, voće itd da unesete u torbi, rancu, ne pretresaju.

Preporučujem i Kušadasi i ovaj hotel onima koji nisu bili, nema greške.

Malo detaljniji opis.

Doručak je od 8 do 10h, i bio je jednoličan, svaki dan isto. Švedski sto, i to: kuvano jaje, sir, paradajz, krastavac. Od mazalica buter, dzemovi, med, krem sir i namaz od lešnika, sličan našem eurokremu, ali ono crno samo :)

Od pića čaj, dve vrste soka, i filter kafa. Možete se vraćati po još ako ste gladni. Možete naručiti hladnu vodu, neki drugi sok, pivo itd, to se dodatno plaća. Voda je dve lire.

Večera je po meni bila dobra. Glavno jelo skoro svaki dan je sadržalo neko meso, ili batake, ili ribu dva puta, punjenu papriku, pljeskavicu itd, plus neku testeninu plus neko povrće. Svaki dan neka supa, čorba. Švedski sto ima dosta salata, i bude neko voće.

Bazen je dobar, voda ok temperature, čista. Radi od 9:30 do 22h mislim. Kupali smo se uglavnom pre doručka, dok lepše polovine ne ustanu, i pre grada.

Diskoteke se pune tek oko 1-1:30h ! Preporuka za another bar, koji je na otvorenom, pirka vetrić, pa nije vruće.

Blizu je kružni tok gde su početne stanice svih dolmuša. Preporučujem plaže Paradise, Green, Ladies, Diamonds ( preko argusa, za 10 lira dobijete povratnu kartu, lezaljke, suncobra, pice i lubenicu) i Nacionalni park ( trecu plazu, ide dolmus, na njoj su divlje svinje ) !. Ko može i voli, neka ode u Aqua Fantasy, mi smo se lepo proveli.

Preko koje god agencije da idete, kontaktirajte argusovog vodiča, visok čovek u beloj majci sa natpisom argus, stalno je u srpskoj ulici. Preko njih su dobro organizovani izleti i nisu skupi.

Ako ima nekih pitanja, tu sam...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala za malo detaljnije pojasnjenje ovog hotela, rekao si ono sto me i zanima. Neko hvali neko kudi ovaj hotel.

Samo jos par pitanja, negde sam procitao da hotel ima terasi na krovu, tj da se moze popeti na krov i tamo blejati. I za internet.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Internet, wifi, je besplatan u hotelu. Najbolji signal je u okolini recepcije, i restoranu, pa kako idu spratovi, sve slabije.

Mi smo bili na 3. spratu, pa je radilo, ali je pucala cesto konekcija.

Trokrevetne sobe nemaju terasu i gledaju na bazen.

Dvokrevetne sobe, po sistemu sta ti zapadne, francuski ili odvojeni gledaju na ulicu i imaju terase.

Za krov ne znam stvarno, na bazen smo isli, ali uglavnom smo bili van hotela.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio sam pocetkom septembra u ovom hotelu pa cu reci neka moja zapazanja.

Hotel kao hotel nije los, nalazi se blizu okretnice dolmusa, na pocetku te ulice je i jedna prodavnica. Osoblje je lok i ljubazno, izdvojio bih Birola-a, deckic koji nam je prvi dan dao da uzmemo kafu iz kuhinje (tek smo doputovali), sutradan je meni mojoj zeni i jos jednom paru platio lezaljke na plazi i kupio pa coca colu.

Hotel: bili smo na prvom spratu soba sa francuskim krevetom i terasom. Soba je tosta prostrana, krevet je bio malo tunjav i mekan za moj ukus, kupatulo malo mananje, tus kabina za jednu osobu. Predvece je bio slabiji pritisak i treba sacekati minut da dodje topla voda, nocu i ujutru je bolji pritisak. Sobe cu cistili tri puta u toku smene, na tri dana sve sa zamenom peskita i posteljine.

Dorucak; Krastavac, paradajiz, kuvana jaja, sir i decija radost, filter kafa, caj, sok i topla voda, poslastica ili breskva.

Vecera: corbica (dobre su bile), glavno jelo, i razne salate; kuvana jaja sa kecapom, testenina sa kecapom ili kao nekim mesom, kao i kombinacije paprika, luk, sir i jos neke travke.

U sustini ja sam moga da jedem ponesto.

Bazen je mali iza hotela i u hladu, predvece je na suncu, voda hladna.

Internet je besplatan u hotelu, signal je najjacu u holu, signal sam hvatao u sobi i bio je slabiji jer je moja soba bila na pocetku hodnika, tj. nije bila iznad recepcije.

Sve u svemu za te pare (u mojoj smeni) 13 eura polu pansion je predobro.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao svima :D

Bila sam u hotelu Santur prosle godine i zelim da podelim sa vama utiske.

Hotel je solidan, vec su drugi pisali o tome pa ne bih da ponavljam,ali ono sto ostavlja mnogo bolji utisak je osoblje koje radi u njemu.

Svi su vrlo ljubazni i sarmantni.. :volim:

Tako da cemo moje drugarice i ja da ponovimo letovanje u Santuru. Nadamo se jos boljem provodu!

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto je Argus izbacio cenovnik i nema Rosy apartmana u ponudi,odlucih se da malo bacim oko na Santur. Vidim da nemaju sve sobe terasu i francuske lezajeve,zanimam me da li u agenciji treba da napomenem da zelim samo takvu sobu a ako oni ne mogu da garantuju da li uz koji evro to mogu resiti na recepciji (mada planiram pocetkom avgusta kada ce hotel verovatno biti pun)? Uglavnom,bez terase ne dolazi u obzir.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka