1234

RODOS

1441 poruka u ovoj temi

Inače, htela bih da dodam, pored svega što je već rečeno o Rodosu, divnog opisa sa istorijskim osvrtom koji je dao glas1, svega što je bilo preporučeno da se vidi i obidje od strane forumaša do sada, nešto za šta se ne sećam da je neko ovde pominjao, to je 9 D projekcija o Rodosu.  Svakako za preporuku. I za mlade i one starije i decu koja imaju bar elementarno znanje engleskog, da bi koliko-toliko razumela.. Fenomenalan doživljaj zaista.. Put kroz vreme, istoriju Rodosa, izgradnja i rušenje Kolosa, sa svim pratećim efektima koji vas baš zabave.. Cena je oko 10 evra, a delili neke flajere na plaži pa se dobije i po neki evro popusta, ali moja preporuka, ne propustite, zaista, uživaćete. Inače, Rodos je potpuno ispunio očekivanja, što se mene i moje porodice tiče, suvišno je govoriti da je grad divan, jako su nam prijale i šetnje sa vetrovite strane, najslabija karika, po nama je gradska plaža, ali tu smo skroz subjektivni, ne volimo šljunkovite plaže, ali je voda svuda divna. Išli u Faliraki busom, tamo je voda toplija, plaža pesak, nama se dopalo... Agati definitivno broj 1. Stari grad divan, drugačiji, interesantan, mozaici na ulicama od sitnih kamenčića, karakteristični za ostrva Dodekaneza su prelepi... Ima svega: za šetnju, za dobar kupanjac, za gurmanluk, kupili kišobrane u nadi da ćemo doći ponovo... Jednu divnu konstataciju je dao glas1, "poseban je Rodos". 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25908
    Ukupno tema
    862973
    Ukupno poruka