1234

RODOS

1516 poruka u ovoj temi

Skorpijice, jos jednom hvala na detaljnim informacijama.

Koje su po tebi najlepse plaze na Rodosu? Pregledala sam fotke svih plaza, Tsambika mi deluje zanimljivo i Aghia Agathi. Planiramo busom da obilazimo ostrvo, pa ne znam koje su plaze na taj nacin dostupne.

Koliko se putije katamaranom do Simija, jel mnogo ljulja? Znas li da li je neko isao na izlet obilazak celog ostrva i kakav je program?

Vidim da se raspitujes za Krit. Ja sam bila prosle godine, napisala sam utiske u topic-u Krit pa pogledaj.

Navijam za jutarnji let, ali svi nesto putuju uvece...Ali nema veze, poslednji dan se iskoristi.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To ce biti tesko...ipak tebi proza ide od ruke...;)

Ja cu kratko ali kvalitetno...u par recenica...:P

Hvala...a i bice lep...ne moze da ne bude...:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Alexia, sve plaze su dostupne autobusom, spomenula sam ti da pitas vodica za red voznje i gde ti se nalazi autobuska stanica. Klikni na ovo http://www.ando.gr/eot/eng/Bus.pdf , tamo se nalazi sve to sto sam ja dobila odstampano na papiru i ne zaboravi da gledas WEST SIDE BUS STATION.

Licno meni je najlepsa plaza iza Lindosa ka Pefkiju, jer je jako mirna, pescana je, nije guzva uopste i cista je. Ali mnoge su lepse, Tsambika je je medju najhvaljenijima, mada ja vise volim male plazice u uvalama, videces, za svakoga ima po nesto.

Do Simija voznja traje 75 min i ne ljulja mnogo, ali za mene je samo boravak na vodi prilicno turoban, tako da me ne slusas mnogo :D

Pokusavam da nalepim neke slicice, ali nece...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jooooj kako mi se ide na Rodos.....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Caos drugari javljam se iz internet cafea u Rodosu. Polako zavrsavam svoje letovanje i mogu reci da je ql. Sto se tice plaze meni je najbolja na Lindosu ali je predaleko pa zato savetujem izlet brodicem to tog mesta (20eura), takodje plaza u Falirakiju je po mom ukusu: pescana, malo manje vetrovita i malo je toplije nego na rodosu. Sto se tice Toxsica i cluba Pacha zaposeli su ga Swedjani, jedno vece je bio lezbo party :). Inace sam grad rodos je super,puno radnji za shoping i lepih restorana. Old Town prica za sebe. Bice fotki kada se vratim. Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hpim0380by1.jpg

Ovo je plaza koju sam pominjala, a koja se nalazi iza Lindosa (tamo gde pise PARKING FREE :D ), zapravo izmedju Lindosa i Pefkija. Slikala sam sa parkinga, a do nje stizete peske jednom stazicom...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Skorpijice, hvala puno za bus timetable. Sad nemam pojma koja su ono mesta do kojih idu busevi, ali snaci cemo se sa mapom.

E,da...Ima li tuseva na plazi Eli?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Skorpijice, verovatno si mislila da gledam EAST SIDE BUS STATION, zato sto je to za prevoz po istočnoj strani ostrva. Gledam WEST SIDE i vidim potpuno nepoznate nazive mesta, to je samo za onu drugu stranu. TJ. od Rimini trga prema ovome krecu linije za istočnu stranu. Koliko ima peske od Alexie do tog trga?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo ja da ti kazem dok se skorpijica ne pojavi.na plazi Eli ima i tuseva i kabina,a ima i kiosk restoran gde mozes da uzmes pice i hranu i da njopas na plazi.da,kad malo bolje razmislim tuseva ima bas dosta,na svakih 25 metara

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Alexia, nista ne brini, cim dodjes u hotel istog dana cete imati sastanak sa vodicima i Ivan ce ti sve lepo objasniti ;) Taj sastanak nemoj da propustis, jer stvarno pruzaju korisne informacije. Te dve stanice nisu daleko jedna od druge, prva west se nalazi na nekih desetak minuta hoda od hotela, a druga mozda 5-7 min hoda duze.

Sto se tuseva tice Leona ti je vec rekla,a na Rodosu zaista ne postoji nikakav problem sa vodom, cak je i bakterioloski ispravna za pice, sto je retkost u primorskim mestima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ok. hvala puno. Sad samo docekati odmor...Uh, kako sporo prolazi vreme...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A kada tacno putujes?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putujem 12.-og avgusta, tj za celih 15 dana :(

E, a ti popusti, jesu li bas veliki ili... daj neki primer. Ne volim na moru da trosim pare na shoping, ali ako je bas jeftino ne mogu da odolim.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo da se i ja zahvalim Skorpijici na jako korisnim savetima u vezi Rodosa. Jedva cekam 12.08. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

joj blagis se vama koji tek idete...ocu i ja o5.popusti su do 50 posto u svim radnjama tako da su cene vrlo pristojne.obuce i sandala ima puno i extra je izbor,prosto imam utisak da je svaki 3 lokal sa cipelama.obavezno idite u HONDOS CENTAR,to je parfimerija koja je jeftinija od SEPHORE i jos popust npr.CLINIQUE puder kosta 18 e i obavezno dobijes poklon,ja sam dobila maskaru i sjaj za usta!!!!u prizemlju je samo MAC kozmetika i tu je snizenje i jako je povoljno a kvalitet je vrhunski,cak ce i profi shminker da te sminka i da ti da savet,naravno besplatno.iskoristite pri kupovini fazon>imam li neki popust ako placam keshom>oni se kao zacude ali uvek spuste cenu.preko putA HONDOSA JE RADNJA SA GUESS i TOSCA BLUE torbama imaju super izbor i povoljne cene.preko puta cazina je radnja sa ALBANO cipelama isto ima strava izbor.rade dvokratno od 9 do 2 i od 5 do 9,nedeljom ne radi ni jedna radnja.i jos nesto ,kupite kod nas sve od lekova sto mislite da ce vam trebati tipa kafetin,probiotik i sl.posto su im apoteke skupe i ponesite pantenol krem za svaki slucaj>na rodosu sam placala tubu 10 e!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka