hedonista77

Parndorf

435 poruka u ovoj temi

Ako si gledao na sajtu, samo ona trouglasta zgrada je zatvoren prostor, u sve ostale se ulazi spolja

Izmenjeno (mina70)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna da li ce pandorf da radi 26 27 ili 28 decebra i kada?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Piše gore, par postova pre tvog:

ponedeljak-petak: 9:30 - 19:00h

subota: 9:00 - 18:00h

nedelja: NE RADI

24.12.2011. radi od 9:00 - 13:00h

31.12.2011. radi od 09:00 - 13:00h

2. i 3. januar radi redovno od 9:30 - 19:00h.

Dakle, nedeljom ne rade, a u dva navedena praznična dana rade do 13h.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ја бих смањио трошкове за хотел јер је тај, тик уз аутлет, прилично скуп. Ако нпр. преноћите у хотелу Barokk који је у Мађарској, поред аутопута у близини границе са Аустријом, то је 30-35€ за две особе у двокреветној пристојној соби са доручком и са пространим бесплатним паркингом.

То је на 30-ак км од Парндорфа, стиже се за највише 20 минута.

Има ту још са мађарске стране лепих хотелчића у близини, овај је међу најјефтинијима а врло, врло пристојан за те паре.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna u kojim radnjama se prodaje obuca Merrell? Neko je pisao da je kupio cizme u Pandorfu, ali u kojoj radnji?...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juče sam se vratio iz Parndorfa. Evo kratki info i update.

Prva stvar je koliko para treba da stigneš do gore:

1. Moja ruta NS-Parndorf-NS = ukupno 970km

2. Potrošeno gorivo = 78 litara dizel x 137 rsd = 105 €

3. Vinjete HUN + AUT = minimalno 10+7 dana = 19 €

4. Putarine u Srbiji = 7 €

______________________________________________

UKUPNO: 131 €

Smeštaj: Panonia Tower hotel, tik pored Outleta

1. Noćenje sa doručkom u dvokrevetnoj sobi = 129 €

______________________________________________

TROŠKOVI PUTA I SMEŠTAJA = 260 €

______________________________________________

Vinjeta AUT ne treba ako se ide od Nickelsdorfa magistralnim putem koji je savršen i predivan je kraj kroz koji se autom, a za hotel pa ima komentar pre mog, a ja bi samo napomenuo da mi nočimo u Bratislavi koja je vrlo blizu oko 20 min kolima i tu su odlični hoteli sa 3 ili 4* 40-50 eur, a pored toga tu je Ikea i ogromni T.C. Avion, a ima ih još 3-4 u Bratislavi. I ovaj dizel ti troši dosta. Meni iz Bgd-a treba oko 65 litara dizela.

Gorivo 9000din

Putarine Ser 1100

HUN vinjeta 5.5 eur

Hotel 40 eur

Do 150 eur sve na moj način.

Sve oko Parndorfa se slažem

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slažem se, može se uštedeti još više. S druge strane, Panonia je tik pored autleta, nekom to može značiti, nego da mora kolima do hotelske sobe koja je udaljena 20km+. Ima raznih vrsta diezela, ovaj je malo veći automobil pa troši malo više od manjih dizel motora :zvizduk: najveća ušteda može da se uradi na hotelu, ali opet kažem - sve ima svoje :blush:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma to za nocenje je jer je lepse nociti u gradu ( setnja, vecera, T.C. itd) nego pored outleta, a + sve to za mnogo manje para.

Izmenjeno (DraganV)
ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bio u Parndorfu 27.02.preko agencije,tako da sam isao namenski,tacnije trazio sam samo par artikala,jer vremena nije bilo za laganu soping turu.Nije bilo guzve apsolutno.Vecina radnji je imala u ponudi samo novu kolekciju,prolece -leto 2012.Pored toga je bilo i solidnih rasprodaja,tu i tamo.Mene je zanimao dzins i puloveri kao i neke krpice za cerku.Moram reci da sam imao i malo srece,jer nista od garderobe nisam pazario u Becu vec sam se vodjen nekim predosecajem cuvao za carobni Parndorf.Tako da sam tu naleteo na Calvin Klein pulover crni za neverovatnih 19 evra,prva cena bila 98 evra,zatim Calvin Klein dzemper za cerku,koji je kostao 10 evra i Tommy Hilfiger farmerke za 20 evra koje su kod nas na rasprodaji od navodno 50 posto70 evra ja mislim a mozda i vise....To je kao kocka kada jednom probas lako se naviknes...tako da cu papirciti lovu i sledeca nabavka pravo u Parndorf a ne kod nas gde je sve precenjeno i svi se stiskaju da daju pravi popust.Kod nas ce pre da drze cenu i ako treba da vrate u magacin pa da te iste stvari proluftiraju naredne godine po naravno vecim cenama.Tako da navalite ljudi,Parndorf je zakon.

Farmerke sam sebi uzeo...:))))

Izmenjeno (mikap)
spajanje poruka
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li bi neko mogao da mi kaze kakvo je radno vreme Parndorfa za vreme Uskrsnjih praznika? Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U ponedeljak, 9.april, je zatvoreno a inace normalno radi.

Ja kupujem godinama vec u Parnodrfu, samo sto mi je blizi nego vama(posto zivim u Becu).Najbolja snizenja su u januaru(oko 15tog...)ali do tada sve sto valja i nestane.Ja,recimo, tada kupujem letnju garderobu za klince, a krajem avgusta zimsku. Moja deca imaju ralf lauren jakne, majice, farmerke koje su placene kao da sam ih kupila u benettonu.

Doduse, pre 7-8 godina nije Parndorf bio toliko poznat, pa se moglo naci mnogo jeftinijih stvari i boljih snizenja.

Mexx, takodje, ima fina snizenja za decu, "kids" isto tako(za curice pogotovu).Benetton mi se ne svidja, iste su cene kao u Becu, nekada i skuplje.

Znaci, za decu su mi super :"ralf lauren", "kids""mexx""petit bateu"..ne znam kako se pise;),ali imaju super ves i povoljniji su puno nego u gradu., "geox" zna ponekad imati dobre patike,trenerke.

Za sebe nadjem uvek nesto u "armani","calvin klein"(dosta niske cene),gucci(ako hocu tasnu,kais,cipele ili sal...garderobu i ne gledam)....u mango ne ulazim i jos 70% ostalih prodavnica u koje nikad nismo ni usli.nike je ok, adidas je slab,jones nije los,rene lezard,porsche,bally,lacoste

U sustini, isplati se otici i iz Beca a i iz Srbije.

Nekad mi je truba sto su mi deca obucena u markirane stvari, ali ja zaista ne bacam pare za to, vec placam kao sto neki placaju u normalnim radnjama,ali zati duplo losiji kvalitet.Jer sve ove stvari koje imamo se ne krive posle par pranja, niti gube boju...prema tome, isplati se;)

Ako vas nesto zanima u vezi Parndorfa, pitajte...ja tamo odem bar jednom mesecno

pozdrav

Izmenjeno (piaf)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Korisni saveti.

Planiram da budem u Beču ujutro u subotu.

Pošto dolazim ujutro a sutradan rano nastavljamo put čini mi se kao dobra ideja da obiđemo Parndorf.

Vidim da postoji autobus, čini mi se od Opere do Parndorf-a - 8 evra povratna.

Izgleda da mora odmah da se precizira i vreme povratka. Bio sam u Castel Romanu kraj Rima pretpostavljam da je Parndorf sličan.

Da li je neko išao njime. Ovi busevi idu samo petkom i subotom.

Obzirom da je udaljen 30-tak km trebalo bi da bus dođe za 30 min.

Ima li neko iskustva sa ovim busom i da li staje odmah do radnji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko sam ja razumeo na njihovom web site je plan http://www.designer-outlet-parndorf.at/assets/x/52082 i bus staje ispred burger kinga. Ne znam nemacki a ako ti znas ili imas nekog da ti prevede verovatno da ovde ima jos korisnih informacija.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obzirom da je udaljen 30-tak km trebalo bi da bus dođe za 30 min.

Ima li neko iskustva sa ovim busom i da li staje odmah do radnji.

Autobus staje odmah pored Burger Kinga, a to je tu...sve su prodavnice u okolini.

Izmenjeno (DraganV)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka