amater

Hotel Long Beach( ex Hilton Long Beach)

414 poruka u ovoj temi

Zahvalna bi vam bila na dodatnim informacijama, tj. kako je sa peškirima? Naime na tripadvisorju sam čitala, da baš nisu čisti...

Takodje je svaka dodatna informacija vezana na ovaj hotel više nego dobrodošla osmeh1.gif

Sa dečkom potujemo iz Slovenije sa Argusom (20.7.-3.8.) u Hilton.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kad sam napisala da je sve besprekorno cisto onada su i peskiri a pogotovu u sobama arijel cisti.Na plazi zavisno koja tura dodje sa peskirima (neki malo stariji,neki noviji) ali svi oprani,neki svaki cas idu sa plaze na bazene a turista mnogo pa zavisno da li ce te dobiti noviji ili stariji peskir.Sve funkcionise kao svajcarski sat.Sto se tice stomacnih problema mi ih nismo nikad imali,mozda neki koji su se prezderavali .Vise puta smo bili u Hurgadi i nikad nismo imali takvih problema.Uostalom ja jedem uglavnom blansirano povrce i manje sveze jer znam da bi i to mogao biti uzrok pogotovo sto moze biti slabije oprano ,mada u ovom hotelu je sve O.K.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li ima u blizini hotela neka trgovina (gdje se može kupiti voda) ili apoteka, gdje se može (ako zatreba) kupiti antinal?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nema potrebe da kupujete vodu jer mozete uzimati u barovima, a i sobar redovno ostavlja po nekoliko flasa vode u frizider u sobi.

Apoteka postoji u sklopu hotela. Pre ulaska u glavnu zgradu, sa desne strane se nalazi Aqua Lounge. Cim udjete unutra videcete apoteku. Prosle godine smo tu kupili Antinal za 40 egipatskih funti i nisu hteli da nam spuste cenu! Nakon nekoliko dana kupili smo Antinal u Hurgadi za 5 egipatskih funti.. hehe.. 'mala' razlika, zar ne?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kod same kapije ulaza u Hilton ima jos jedna apoteka i veliki niz radnja ,zovu ga arkada shops .Tu imate apsolutno sve i mozete se cenjkati do mile volje.U samom predvorju hotela imate i druge prodavnice,ako kupujete i nesto od koze imate tu i prodavnicu sa turskom koznom galanterijom. Hotel je san snova i kod njih nema ekonomske krize.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako je sa ribom kamen u pličku? dali se trebamo bojati? :(

dodatne informacije u vezi te ribe su jako dobrodošle...

hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Riba kamen? O svasta, pa ovde ljudi po forumu plase ljude bzvz! :lud:

Ne kazem da covek ne treba da pazi, ali riba kamen u plicaku.. ko je to video u vodi kod Hiltona, neka se oglasi!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svuda gde su korali postoji mogucnost da ova riba zivi,ali ja je nevidoh ,ni po plicaku ni u dubini gde su korali.U svakom slucaju gde su plitko korali ja se ne zavlacim kad idem na snorkling,ne zbog riba vec zbog korala koji su veoma opasni i dobro se covek moze poseci na njih.Svuda je pesak ali ima i koralnih grebena koji se mogu videti kroz vodu gledajuci sa mola gde pristaju brodici.Sve u svemu videcete i mnostvo raznobojnih ribica a kod mola i vecih riba.Bez brige sto se tice kamen riba::D

Izmenjeno (kokac)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako je sa korištenjem usluga u hotelu zadnji dan? Verovatno je check out oko 12h, a mi imamo let tek kasno naveče?

Dali se može dogovoriti u hotelu, da zadržimo sobu (i koji obrok:D)?

Unapred svima hvala:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vec sam odgovorila na drugoj temi na ovo pitanje, ali evo ponovicu!

Prosle godine sam bila u Hilton Long Beach-u. Check out je u 12, a nama je let bio uvece, mozda nesto oko 22h.. ne secam se tacno.

E, ali Srbi su domisljat narod. :bez-zuba:

Iz sobe smo izasli u 12, ostavili kofere u nekoj prostoriji blizu recepcije, koja inace za to i sluzi. Poneli smo samo najbitnije stvari, samponcic za kupanje posle plaze i bazena! :kupanje:

Bilo je dosta ljudi iz Srbije, tako da je jedna devojka rekla da ne moze da nadje narukvicu, meni su isekli ali sam je trazila za uspomenu.. hahhaha.. i naravno zalepila! Tako da smo svi mi lepo iskoristili taj all inclusive ceo dan.. za rucak, vecericu, pice! Hehehe! Mada, kad smo ulazili u restoran, niko nije posebno gledao da li ima neko narukvicu ili ne! :plez:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Roki, hvala puno za informaciju:) svaka vam čast za snalažljivost osmeh1.gif

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hehehe! Prema tome, zakljucak price: najbitnija stvarcica jeste selotejp! :hahaha:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nama nisu ni sekli ni trazili narukvice kao da je bio poklon od hotela.Kartice za peskire i sobu smo vratili u 12h ali smo poneli svoja dva peskira za plazu koja smo do zadnjeg dana koristili na terasi preko njihovih stolica ,sobar je nekad pravio i kreacije od njih.Za svaki slucaj zadrzali smo isecene delove od narukvica ,koje su poduze i sa koncem mogu se lepo montirati oko zgliba ,naravno pored narukvica ili sat ili neka djidja bidja i u onoj guzvi niko vas nece zagledati.Moj covek je skinuo narukvicu 5 dana pre odlaska i niko ga nije zaustavio i pitao gde mu je all narukvica .Sve to se desavalo sad u junu.Tako bez brige.:zvizduk:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nakon sto sam pogledala sve hotele, iscitala sve sa foruma i uporedila cene svih agencija (sto sam vise gledala manje sam znala) - odlucila sam se za ovaj hotel.. Nadam se da nisam pogresila :) Hvala svim forumasima koji su share-ovali informacije ;)

Krecem 24.08. (tek je tad bilo mesta u avionu) , pa se vidimo tamo ako jos ko ide u tom terminu :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima :)

Upravo sam se vratila iz Hurgade, pa eto da i ja prenesem svoje utiske o ovom hotelu :D

Sto se tice soba, sve sobe su dobre, ciste..Ali...Mi smo prvo dobili sobu u bungalovima, daleko od glavne zgrade i svih desavanja, na nekom neosvetljenom brdu. I odmah da razjasnimo, te sobe nase agencije zakupljuju. Dakle mi uvek dobijamo te sobe a sobe u glavnoj zgradi su rezervisane za Arape, Ruse itd..Mi smo nekim cudom uspele da zamenim sobu za sobu u gl.zgrade, bez doplate (inace se doplacuje 10e po danu za bolju sobu) valjda smo im bile jako dosadne :D

Hrana je ok, raznovrsna, uvem mozete da nadjete nesto sto ce vam se svideti. I onaj ko kaze suprotno, zaista ne znam sta kuci jede...E sad, case su uglavnom prljave...posudje se nisam usudila da zagledam.

Citav kompleks, ukljucujuci i bazene , je lepo uredjen.

Ali..plaza je ocajna! Ja ne znam kako neko moze za tu plazu da kaze da je odlicna. Dakle, ogormna pustara. Prilaz moru je u jednom delu plaze uzasan,pun stakla..u drugom delu bolji..ali..tu plazu kao da niko ne cisti...gomila kesa, casa,papira...Na plazi nema muzike...ma grozno.Ako uspem, postavicu par slika.

Dosta dugacak plicak, pogotovo prepodne, ali popodne se moze okupati. Voda je cista, ako izuzmemo poneku kesu, casu, kesicu od cipsa...I da, plaza je poluprazna, verovatno zato sto je ocajna. Ljudi se uglavnom kupaju u bazenima.

Ne znam sta bih jos dodala.Ukusi su razliciti ali moje misljenje je da ako dolazite na more zbog mora i plaze, ovaj hotel NE NIKAKO.

Ali , mi smo iz naseg odmora izvukli maksimum, i sve u svemu bilo nam je lepo :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25955
    Ukupno tema
    865987
    Ukupno poruka