amater

Hotel Long Beach( ex Hilton Long Beach)

392 poruke u ovoj temi

A sada odgovor i za Tiburona!

Sto se tice hotela, kao sto sam rekla, citav kompleks je prelep! Sobe su sigurno lepe i u centralnoj zgradi i u bungalovima.

Mi smo bili u prvom redu bungalova, na minut do plaze i na minut do centralnih bazena! smajl.jpg Ukoliko se smestite u bungalove u zadnjim redovima mozete iz sobe pozvati recepciju da dodje po vas vozilo (ono kao za golf) i to je naravno besplatno! biggrin.jpg Mada, ne verujem da ce vam biti problem da prosetate svega dva minuta kroz divno uredjen kompleks.

Ma kakvi, obozavam setati, narocito na moru:)

Vec sam kontaktirao menadžera Hotela i zamolio da nam da sobu pored mora..rekao je no frx:)

De mi reci ima li neki shuttle bus koji vozi na relaciji Hotel Sakala, ili ste stalno isli taxijem?

Da li si bila zadovoljna sa hranom? G-đa mi je malo osjetljiva, prosle godine je nahebala pa zato..tnx;)

Izmenjeno (ljerka)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tiburon

Mozes li mi proslediti email kontakt menadzera hotela da ne trazim po netu? Mi idemo 07.11. kada vi putujete?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

25.10. i vracamo se prije nego vi dodjete;)

G-din je Kamal Ajani, a mail je Hurghada.Longbeach@hilton.com

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam bio u Long Beachu .Hotel je predivan i nisam jos upoznao onoga kome se taj hotel ne svidja.Plaza nije savrsena al moze da prodje.Ko zeli najlepse place neka ide u Marsa Alam ili Sarmenagu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja planiram da idem u Hilton long beach..Pa sad ste me uplasili.

Kako mislite divlja plaza, sta to znaci? Moze li se normalno kupati ili ne?

Pretpostavljam da u plicaku nema riba, a i nosite one gumene patikice za vodu i bez brige..

Sad cu bas naci na internetu o toj ribi nesto da vidim.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Divlja plaza? :razmislja: Izgleda da na ovoj temi ljudi pricaju o nekom drugom hotelu, pa ja nikako da shvatim.. Jel mozda postoje dva Hilton Lond Beach-a u Hurgadi?

Plaza 1100m, jedan deo plici, drugi deo sa brzim ulaskom u dubinu. Setala sam po plicaku bez gumenih patikica i nikakvih problema nije bilo. Od ribe kamen ni traga ni glasa! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi, dajte neku sliku hotela i plaze. Sta podrazumeva ALL?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jeco, foto tura sam postavila, a sto se tice all inclusive usluge, ovako stoje stvari..

DORUCAK: razne vrste slatkih i slanih peciva, pahuljice, virsle, grilovana pecenica, jaja sa dodacima po tvom ukusu, sirevi, kackavalj, sunka, paradajz, krastavci i izobilje drugih salatica, voce (malo manji izbor), pizza i nezaobilazne mini palacinkice sa nutelom, dzemom ili puterom od kikirikija.. njam, njam! :balavi:

RUCAK:3 corbice, pirinac, krompir, bareno povrce, piletina i druga jela od mesa, riba, testenine sa pecurkama, sa kikirikijem, boloneze, salate, kolaci.. Ima svega, za svaciji ukus, mogla bih da nabrajam do sutra.. :)

VECERA: slicna kao rucak.

KASNA VECERA: ukoliko zakasnite na veceru ili vam zakrce creva do 00:30 mozete otici na kasnu vecericu, a onda punog stomaka na spavanje! :naspavanje::biggrin:

Pored cetiri glavna obroka, na bazenima i plazi mozete uzimati pljeskavice, pomfrit, hot-dog.. Naravno, sokovi, kafa, lokalna alkoholna pica i koktelcici su free! ziveli%21.gif

Ukoliko je potrebna jos koja informacija, slobodno pitajte! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Argus podigao cene za Hilton long beach :tuga:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jeco,

I ja sam videla da je Argus podigao cene, ne za sve hotele, ali za Hilton jeste. :tuga:

Inace, ja sam to i ocekivala. Prosle godine sam isla preko Wayout-a i aranzman sa sve taksama je iznosio 550e (termin 11-22jul).

S druge strane, kada smo stigli tamo saznali smo od nasih turista da su aranzman platili po 100e manje jer su izvrsili uplatu avansa do 30-og aprila.

Ja to ni ove godine nisam uradila, mada imam za sada srece jer za Grand Plazu i Pickalbartos, izmedju kojih se dvoumim, nisu podigli cene. :klap:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jao ladno su podigli cene. Ja dosla neki dan u Argus i uzmem prospekt popricam sa onom tetom sto radi i odem. Kad sam dosla u stan gledam i nista mi nije jasno, vidim druga cena. I pomislim kako su mozda na internetu bile druge cene, nemam pojma..I na kraju ukapiram da su digli cene a rekli su da taj cenovnik vazi do 31.05. kakvi gadovi!!!

Bilo je nesto oko 350 evra i manje a sada je 415e.

Ja sam htela u taj hotel ali ne verujem da cu jer sam gledala neke slike na jednom nemackom sajtu i opet bube!!!

Mislim da cu se slogirati ako ih budem videla da gmizu po sobi!

Verovatno cu otici u Albatros Palace:nea:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko moze da napise nesto o hrani u hotelu "Hilton Long Beach"?

Cula sam da ne sme da se jede voce i povrce jer nije dobro fabricki obradjeno i da ljudi imaju jake bolove u stomaku,pracene dijarejom i temperaturom.. Volela bih ovo da izbegnem,tako da ako neko zna nesto o tome nek' napise.. Pozdrav forumasima!

Izmenjeno (ljerka)
Novootvorena tema spojena sa postojecom
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sto se tice stomacnih tegoba, to nema nikakve veze sa hotelom. jednostavno, nas organizam nije 'naviknut' na te bakterije i zato je resenje Antinal. Kada stignete u Hurgadu kupite Antinal i verujem da necete imati nikakvih problema. Mi smo pili jednu dnevno i stvarno nismo imali stomacne tegobe!

Lep provod vam zelim! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel se neko vratio skorije iz ovog hotela? Kakvi su utisci? Uplatila bih ovaj hotel od 23. 08. pa se jos uvek razmisljam....pomagajte:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel Hilton long beach za svaku preporuku ako ste sa decom ili idete na pravi odmor.Sve pohvale za ovaj hotel koji u svemu je lep i besprekormo cist.Imali smo lep odmor u njemu i bilo bi lepo opet doci u ovaj Hilton.Pozdrav svima koji se odluce da idu u ovaj hotel.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25548
    Ukupno tema
    849310
    Ukupno poruka