amater

Hotel Long Beach( ex Hilton Long Beach)

430 poruka u ovoj temi

Dragi moji da napišem koji red o Long Beach Resort-u. Bila sam dva puta i to prosle godine u septembru i ove godine u maju a zdravlje Bože planiramo da idemo ponovo krajem sptembra. Mislim da vam ovo sve govori. Prezadovoljni smo. Prosle godine smo išli muž, ćerka (tada je imala 19 godina) i ja. Strašno smo se plašili da joj ne bude dosadno pošto smo išli sami i nismo znali šta nas očekuje. Ćerka je bila oduševljena i ne pomišlja da ove godine ide u Grčku sa drušvom. Ove godine je išao i sin sa nama koji ima 24 godine (prvi put je išao sa nama posle 7 godina) i bio je oduševljen.

Sve što su napisale Barbara i Tatjanica je tačno.

Animacioni tim je super i baš se trude da posetiocima hotela bude ispunjen svaki sat. Hrana je odlična, sobe su čiste i kreveti su preudobni i prostrani. Peškire za plažu možete da menjate svaki dan. Osoblje je ljubazno i svi se trude da vam ugode.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na postu. Mi trebamo da idemo 28og i zanima nas gde je najbolje traziti sobu. Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo je šema resorta. Uzmite u obzir da je približno  veličina kilometar sa kilometar. 

IMG_20150723_104343.jpg.069128183ef16809

Mi smo bili u kući obelaženoj crveno. 

IMG_20150716_103534.jpg.4e0d24f49bdd6301

Bili smo zadovoljni smeštajem. 

Možete odabrati i glavnu zgradu. 

IMG_20150716_101231.jpg.9becdcb01c883265

Svakako treba sa agencijom definisati koju sobu želite i kakvu, a hotel će ako može pokušati da vam da takvu. 

Svakako se spremite za puno pešačenja na jakom suncu, tako da bez dobrog šešira nigde! 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko može da mi kaže da li u ovom hotelu daju flaširanu vodu još negde, ili samo tu jednu flašu dnevno koja se dobija u sobi? Bio sam pre par godina u Tropitelu, tamo je u svakom baru i restoranu voda bila flaširana. Ne bih da rizikujem sa njihovom vodom iz aparata.

Izmenjeno (pzglc)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo zamolili sobara da nam da flašu vode viška neki put. Inače, za vreme obroka takodje možete uzeti flašu vode ili koliko vam treba. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko moze da da predlog za polozaj najboljih soba, po mogucstvu renoviranih

Pretpostavljam da je grupa 716-740 sa najboljim polozajem ili gresim?

I da li su u dobrom stanju.

Rezervisao za septembar pa bi na vreme da se pripremim sa informacijama

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav

Moze li mi neko reci nešto više o plazi, da li je veliki plićak, ima li dubine ??

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Puno članova foruma su baš detaljno pisali o tome. Sa našeg boravka sam detaljno pisala od strane 19 pa na dalje. 

Najbolje je da pročitate od početka. Ima puno različitih mišljenja a i puno fotografija. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka