amater

Hotel Long Beach( ex Hilton Long Beach)

414 poruka u ovoj temi

Za prvi put da li preporucujete ovaj hotel,ili nesto blize Hurgadi?

Ide li neko u avgustu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je dozvoljeno koriscenje duseka na plazi,u bazenu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Pozdrav ljudi,

jel ide neko u petak u ovaj hotel ?

Takodje me interesuje, da li neko moze da mi pomogne oko iskustva sa davanjem baksisa u cilju blize sobe (da li dati odmah prilikom dolaska na recepciji... ) ?

Izmenjeno (davidvuletas)
Dopuna
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav ljudi,

jel ide neko u petak u ovaj hotel ?

Takodje me interesuje, da li neko moze da mi pomogne oko iskustva sa davanjem baksisa u cilju blize sobe (da li dati odmah prilikom dolaska na recepciji... ) ?

Stavis u pasos i kazes sta zelis i to je to,odmah pri dolasku.Mi nismo imali cimanja u smislu ne svidja nam se soba pa da moras da je menjas.Desavalo se da nam daju mnogo bolju sobu od one standard koja je rezervisana u agenciji.U malo boljim hotelima ostavljali 50 evra a u losijim 20 evra za nas troje,ali to sve zavisi od vas.Nama je zadovoljstvo da damo njima na recepciji,sobaru,kelneru jer se onda sasvim drugacije odnose prema tebi,drugacije se ti osecas u smislu nagradjujes ih za trud.Ali to je samo nase misljenje...a misljenja su razlicita

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@ehnaton Hvala puno na informaciji. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za plazu se slazem, da nije bilo onog dela sa koralima ovo letovanje bi bilo totalni promasaj. Nije mi bio problem da sesacim do tog dela jer je vredi.

Za hranu se ne slazem,salate obicne su uglavnom bile nezacinjene,sama sam dodavala ulje i sirce. Sta znam,  meni je hrana bila odlicna, svaki dan je bilo po bar 2 vrste mesa i 1 te ista vrsta riba. Svaki rucak i vecera bio mi je drugaciji...jedino je dorucak uvek isti.

Elem, dodati jos 50-100e po osobi za hotele sa normalbom plazom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25946
    Ukupno tema
    865630
    Ukupno poruka