amater

Hotel Long Beach( ex Hilton Long Beach)

416 poruka u ovoj temi

Koliki je baksis ok? I kome se sve daje? Cisto orijentaciono, ako moze. :) Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bice jos vece DA sa boljim izborom hotela.

Ne treba traziti zaista dlaku u jajetu, vec se opustiti i uzivati ...

Koliki je baksis ok? I kome se sve daje? Cisto orijentaciono, ako moze. :) Hvala.

Recepcionaru prilikom dolaska, bolja soba,10 eur ili dol.,sobarima 1 dol. dnevno ili 20 e.funti,,dečku koji nosi prtljag 1-2 dol.ili 40 e.funti ostalo konobarima ako se angažuju oko Vas oko pića koje je besplatno u all varijanti. Sve u svemu to nije mnogo koliko ostavljamo našim konobarima u nekom restoranu za jedan odlazak.:rolleyes:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne treba traziti zaista dlaku u jajetu, vec se opustiti i uzivati ...

Nisam neki zahtevan gost,  pod "boljim izborom hotela" mislila sam na dobar hotel  sa lepom plazom, ne plicakom. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I za sobu smo dsli 5e u dobili super sobu za rszliku ostalih koji su bili sa nama.Odmag da demantujem ekokomistu. Ja sam se 9 vratio iz Hilton Long Beach. I stvarno ne znam o cemu ti pises. Ja sam bio sasvim zadovoljan za novac koji sam dao uslugom. Soba je bila ok svaki dan cisto, peskiri voda u frizu itd. Za plazu nije tacno ako si malo samo pogledao sa desne starne plaze znaci skroz desbo imao si kao neko tipa jezero gde si mogao sa plivas do mile volje posto je dubina vode bila 3m. Hrana je bila sasvim ok, ne znam sta je tebi nilo tvddo,prljavo itd. Imao si rostilj svaku veceru i poneki rucak ako bas nisi ovo hteo da jedea. Cak su i peciva neka tipa kao pitz spremali redovno. Po meni hotel je skroz ok i pola sto si bapusao po meni nije tacno uopste. Ali dobro svako ima svoje misljenje i to treba da prihvatimo. Po meni cena i usluga su bili skroz korektni.

Izmenjeno (Kimi)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cekaj, jesi ti isao u Egipat da se kupas u onoj okrugloj bari ili u prelepom Crvenom moru? Naravno da sam video jezerce, ono je smesno i tuzno...taj ko je zadovoljan  da se pored tolikog Crvenog mora kupa u vestackom jezeru izbusenom na sred plaze svaka cast..ocito nismo svi isti...

Ja verujem da sobe ciste, ali ja ti rekoh sta je mene snaslo, postavicu ovih dana i slike pa da ljudi vide, imam i snimak kako pustam slavinu od vode gde se vidi da nema ni kapi jedne...Ja bih najvise voleo da sam ostao tu i da je bilo sve kao sto su pricali..medjutim nije...Cak sam sreo iz NS drugaricu, pitam je kako je tebi, kaze "pa prezivljavamo"...kome je to u redu i moze sve to da podnese nije problem..ja samo kazem svoj utisak i da kad smo prešli u drugi hotel kao da smo došli u raj...

Zato sam i napisao sve pa neka ljudi dobro razmisle da li će ići da rizikuju..I za hranu opet ponavljam da je dno dna, mi smo prvu veče kad smo došli jeli suvu rižu...I po meni je hotel katastrofa i čista navlakuša.. Još nam je vodič rekao da smo mi 5ti koji smo se ove godine selili iz tog hotela...Što znači da je bilo još ljudi koji nisu bili zadovoljni..

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ekonomista 83 

Potpuno te razumem. Mi smo bili 2008 u tom hotelu, kada je bilo sve mnogo bolje, pa opet nisam bas bila zadovoljna. Razni ljudi, razni slucajevi i okolnosti. Mi smo dobili sobu na samom obodu, i kad krenes na dorucak produzis ka plazi i ne vracas se do vecere. Jednom je nestala struja pa aparati nisu radili i nisam mogla da uzmem vodu, trazili su za flasiranu vodu da platim, sto mi je bilo bezveze. Kada smo trazili blize sobu tada je tacno postojao cenovnik i uopste nije bilo jeftino od 100 do 300 eura zavisi od reda. A kada smo napustali hotel i ako smo doplatili do 20 cas a autobus je trebao da nas pokupi u 21 isekli su nam narukvice sto je mene to zapanjilo, jer nam se to nikad nije desilo. Sto se tice jezerceta u to vreme je iskljucivo sluzilo za skolu za daske i moj suprug obilato koristio. I njega da pitate njemu je super. A takodje smo bili u Grandu 2010 i ok meni, ne znam da li bi ga ponovila. U svakom slucaju treba biti obazriv kod izbora hotela, jer dovoljno da se promeni menadjer i da se sve promeni mislim na hranu i higijenu.  

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cekaj, jesi ti isao u Egipat da se kupas u onoj okrugloj bari ili u prelepom Crvenom moru? Naravno da sam video jezerce, ono je smesno i tuzno...taj ko je zadovoljan  da se pored tolikog Crvenog mora kupa u vestackom jezeru izbusenom na sred plaze svaka cast..ocito nismo svi isti...

Od te "bare" udesno postoji deo plaže koji ima normalan ulaz, ka Coral Beach hotelu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sve u svemu drugari sa foruma, pre izbora hotela i oblasti dobro istrazite, sem nasih utisaka sa foruma, i utiske i fotografije sa TA, tada ima mnogo manjih mogucnosti za gresku pri izboru lokacije i hotela...malo duze istrazivanje, ali isplati se, verujte...Samo malo vise strpljenja i vremena za Vas najbolji izbor! Ja time "poucena" do sada nikada nisam pogresila...tj. bila najsigurnija po pitanju izbora prioriteta i ponudjenog i ocekivanog! Ja to krenem mnogo ranije...pa i ako nesto iskrsne...samo treba sve iscitati i pogledati, retko ima graske!!! Ma koliko smo svi mi razliciti po pitanju ocekivanja i utisaka, tj. zeljenog...sve se da skockati kada sa malo vise prouci i pretrazi!!!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam jos dobio por. :-( Poslao sam vam ja sad por pa ako moze odg. :-) Hvala najlepse. Ako poruke ne funkcionisu pustite mi podatke na mail milorad.tomic@hotmail.rs

Da li ste dobili kontakte za izlete...?

ja pišem njuškalu, al odgovora nema

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Park u hotelu je divan, a izdvaja se ova biljka.

E7460162-9C78-4B3B-BD5C-2E6296C50AB6.thu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poslala sam vam mail. Definitivno poruke nesto ne funkcionisu. ?

Nisam jos dobio por. :-( Poslao sam vam ja sad por pa ako moze odg. :-) Hvala najlepse. Ako poruke ne funkcionisu pustite mi podatke na mail milorad.tomic@hotmail.rs

Ako mozete, posaljite i meni, andrijanaj74@gmail.com

Hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo išli na 6 izleta što nam je bilo dodatno uzivanje.
Našli smo extra ljude koji imaju svoju turističku agenciju u Hurgadi, koji su duplo jeftiniji nego naši nazovi "vodiči". Ljudi govore ruski, engleski, njemački i arapski, uvijek smo imali vodiča na kom jeziku želimo. Obično je to bio engleski jezik, tako smo birali. Mi smo sa njima otišli na 6 izleta što bi sa našima otišli jedva na samo 3 koliko su skuplji.

Moze li kontakt ove agencije?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo uplatili krajem aprila ovaj hotel,sad sam ???????

al dobro sta sad...nego me interesuje o kakvom novcu za sobu pricate? (Idem prvi put nemojte zameriti ne znam)

ja sam u agenciji striktno trazila sobu u glavnoj zgradi da se to stavi u napomeni,posto sam videla da hotel ima bungalove koje su po 2km ?od glavne zgrade... agent mi je rekao da se ne brinem i da je to odradjeno... (videcu kada odem)

e sad mene zanima da li je neko bio ovih godina tamo? Kakvi su sad uslovi,noviji utisci? Koje ste eskurzije/ture uplacivali? Sta biste preporucili? Hvala 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li bi mogli i meni da pustite por za te agencije, hvala unapred. Ja sto sam gledao te izlete nase agencije deru kozu sa ledja. Uplatio sam ovaj hotel danas i nadam se ds ce biti super. Po komentarima zvuci dobro. 

Poštovanje!

Idem u 16.08.2018. u ovaj hotel. Da li neko može da mi napiše koja je to agencija i kontak sa kojom ste išli na izlete.? Koje su to cene? Može i na mail: trivkens@yahoo.com

Hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26319
    Ukupno tema
    877922
    Ukupno poruka