amater

Hotel Long Beach( ex Hilton Long Beach)

430 poruka u ovoj temi

Evo par reci da kazem o hotelu , vratili se 14.09. Ne bih ponavljao neke komentare koje ste vec procitali rekao bih samo da sto se tice mrava i gustera nismo videli ni jednog , higijena je na zavidnom nivou, hrana je malo cudno zacinjena ali ukusna i raznovrsna , plaza je velika ali zamerka je ogromna oseka ujedno i ogroman plicak , savet za internet je kupite kartice na aerodromu ORANGE ili VODAFON u hotelu su preskupe.

Sto se tice izleta savet je da idete preko Mahmuda lokalac koji odlicno prica srpski , mi smo isli na dva izleta i sve sto smo dogovorili bilo je tako. 

Ako nekom treba bilo koja informacija ili savet slobodno pitajte....

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav :)

Da li ima neko da je ove godine bio,ili da je trenutno? Da mi prenese ovogodisnju situaciju 

Hvala

:hello:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene interesuje da li je neko isao ove godine u Long Beach, nadam se da ce se javiti ukoliko jeste. Sedmi put idemo u Hurgadu, ali prvi put u ovaj hotel, bukirali smo za 26.07. Ono sto me brine je to sto sam procitala na tripadvisor-u ovogodisnjih par komentara koji se odnose na hranu, odnosno, ljudi navode da su imali problema sa dijarejom, cak neki i sa povracanjem. Mi nikada do sada taj problem nismo imali, imajuci u vidu da smo uglavnom isli u hotele sa 5 zvezdica, ali me ovo posebno brine sada, jer idemo sa dvoje male dece, pa ne bih volela da mi odmor prodje u tom tonu. Secam se da su ljudi preventive radi u Egiptu kupovali Antinal, ako neko zna neka me podseti da li je to njihova vrsta probiotika ili je lek koji se uzima ukoliko dodje do problema, Svaka informacija u vezi sa ovogodisnjom situacijom u hotelu je dobrodosla, narocito s obzirom na to da poslednjih 5 godina nismo bili u Egiptu. Hvala u napred. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo ljudi,

Mene zanima da li ovaj kompleks ima vodene tobogane ili akva park?

Hvala!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E da, jel se nude izleti ili sta vec, da se uplati, pa da se ide u akva park, da li ima nesto u blizini?

Izmenjeno (Nidzica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Zdravo ljudi,

Mene zanima da li ovaj kompleks ima vodene tobogane ili akva park?

Hvala!

Na poslednjim slikama na Tripadvisor-u sam videla da imaju tobogane, zapravo, kao mini aqua park, koji su izgradili, s obzirom na to da ovaj hotel to ranije nije imao. Pogledajte slike na sajtovima za uporedjivanje hotela, pa cete videti. 

 

E da, jel se nude izleti ili sta vec, da se uplati, pa da se ide u akva park, da li ima nesto u blizini?

Posto sam bila vec 6 puta, mogu Vam dati odgovor, jer se te stvari ne menjaju iz godine u godinu. Ne znam preko koje agencije idete, ali ce Vam agencija svakako ponuditi najmanje 6-7 izleta koje cete njima platiti i onda cete sa njima i ici. Mi smo po preporuci prijatelja koji su pre nas isli zaobisli nase agencije i uputili se u lokalne, koje se nalaze u gradu, malo se raspitali pre puta i imali super iskustva na svim izletima, Lokalne agencije imaju cak do duplo nize cene u odnosu na nase, a nudi se manje-vise sve isto. Zbog daljine puta do Kaira i Luxora platili smo punu cenu preko nase agencije, iz predostroznosti zbog specificne politicke situacije u zemlji, ali sto se tice, snorklinga, Rajskog ostrva, aqua parka, scuba divinga/ koji od srca preporucujem i sl. na sve navedene izlete smo isli preko lokalaca i nikakvo lose iskustvo nismo imali. Ako mogu da pomognem za jos neku info, sem za hotel, jer u ovaj prvi put idem :),  rado cu pomoci. 

Izmenjeno (vladana)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@vladana Hvala na odgovoru. :)

Pa da, video sam i ja na slikama na sajtu agencije (u pitanju je argus tours) ali na klipovima na youtube i na mapama nesto ne vidim te tobogane xD

Da to sam i ja skapirao preko komentara nasih ljudi, da nasi deru za izlete... Generalno, idem sa devojkom i mozda bi hteli da odemo u neki akva park, pa me zanima da li ima takva neka opcija, posto su ljudi uglavnom isli na safarije, rajsko ostrvo, itd.

Prvi put idemo u Egipat pa ne znamo nista xD 

@vladana kakvo je tvoje iskustvo, posto sam razumeo da si dosta godina letovala u Egiptu, sto se tice baksisa Egipcanima, da li da ovom sto nam cisti sobu i donosi vodu odmah u startu dam 10$ i budem miran do kraja letovanja sto se tice toga? Kao i da li da castim recepcionara 10$ za neku bolju sobu, pogled, itd.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imate temu Hurgada izleti. Sada imate vise lokalnih agencija sa vodicem da srpskom jeziku. Mnogi clanovi foruma su isli sa njima u Kairo, Luxor, na mnoge druge izlete i samo reci hvale. Cena je skoro duplo niza.

Sto se tice baksisa, sacekajte da vidite sobu,pa trazit, drugu, trecu, ako niste zadovoljni, Kad budete zadovoljni castite. Sobarima svaki dan po doolar, evto ili 5 pa pet dana i bice super

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

E da, jel se nude izleti ili sta vec, da se uplati, pa da se ide u akva park, da li ima nesto u blizini?

@seagull hvala na info!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@vladana Hvala na odgovoru. :)

Pa da, video sam i ja na slikama na sajtu agencije (u pitanju je argus tours) ali na klipovima na youtube i na mapama nesto ne vidim te tobogane xD

Da to sam i ja skapirao preko komentara nasih ljudi, da nasi deru za izlete... Generalno, idem sa devojkom i mozda bi hteli da odemo u neki akva park, pa me zanima da li ima takva neka opcija, posto su ljudi uglavnom isli na safarije, rajsko ostrvo, itd.

Prvi put idemo u Egipat pa ne znamo nista xD 

@vladana kakvo je tvoje iskustvo, posto sam razumeo da si dosta godina letovala u Egiptu, sto se tice baksisa Egipcanima, da li da ovom sto nam cisti sobu i donosi vodu odmah u startu dam 10$ i budem miran do kraja letovanja sto se tice toga? Kao i da li da castim recepcionara 10$ za neku bolju sobu, pogled, itd.

Sto se tice baksisa sobarima, to je na tebi, hoces li mu odmah dati npr. 10 evra za sve vreme boravka, ili ces svaki dan po nesto funti, sitnih evra ili kako vec. Sto se sobe tice moja preporuka je da nista u startu ne dajes vec da vidis svoju sobu, pa tek onda ukoliko ima potrebe malo podmitis ove na recepciji, ili im se naknadno, nakon sobe kojom si zadovoljan zahvalis novcem. Jednom prilikom smo u napred dali novac i zaista smo dobili krs sobu, pa sam se ganjala 2 dana sa njima kako bih isterala svoje. Hocu da kazem da tu nema pravila. Malo oslusni i dok budes cekao porazgovaraj sa nekim nasim ljudima koji su vec tu smesteni, oa ces znati kako ces dalje. ?

 

@vladana Hvala na odgovoru. :)

Pa da, video sam i ja na slikama na sajtu agencije (u pitanju je argus tours) ali na klipovima na youtube i na mapama nesto ne vidim te tobogane xD

Da to sam i ja skapirao preko komentara nasih ljudi, da nasi deru za izlete... Generalno, idem sa devojkom i mozda bi hteli da odemo u neki akva park, pa me zanima da li ima takva neka opcija, posto su ljudi uglavnom isli na safarije, rajsko ostrvo, itd.

Prvi put idemo u Egipat pa ne znamo nista xD 

@vladana kakvo je tvoje iskustvo, posto sam razumeo da si dosta godina letovala u Egiptu, sto se tice baksisa Egipcanima, da li da ovom sto nam cisti sobu i donosi vodu odmah u startu dam 10$ i budem miran do kraja letovanja sto se tice toga? Kao i da li da castim recepcionara 10$ za neku bolju sobu, pogled, itd.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Nidzica zaboravih da dodam, imate i izlete u aqua parkove, pretpostavljam da je sada vec i veci izbor u odnosu na pre 5-6 godina. Mi smo isli u jedan od velikih aqua parkova koji se nalazi u sklopu nekog hotela, to je secam se bilo preko nasih takodje. Topla preporuka, da posto idete u paru iskoristite sve cari izleta koje Afrika nudi, od safarija koji je jedinstveno iskustvo, ukoliko ste avanturisti, preko snorklinga, scuba divinga, u koji smo suprug i ja zaljubljenici... i td. Koristite te stvari dok ste samo par, jer kad vas bude vise od dvoje, jednog dana, moracete da pauzirate bar 3-4 prve godine, sto se tice avanturistickih pohoda ;) 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@vladana haha def hocemo xD

Hvala na korisnim savetima!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka