amater

Hotel Long Beach( ex Hilton Long Beach)

430 poruka u ovoj temi

Da li je bilo nekih slucajeva, gazenje na ribu kamen, napada ajkule itd, na plazi ili u blizini plaze?

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Barakuda, dabome... Ja vid'o u Sarm el Nagi dzinovsku murinu od ko zna kol'ko metara... :bez-zuba: Tesko proceniti velicinu jer je bila u jazbini, samo glava napolju, a glavudza k'o oveca lubenica... :bez-zuba: Bez zezanja...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo sam se vratila iz Hurgade, Hilton long beach je dobar hotel ali plaza nije za pohvalu. Ribu kamen nisam videla kao ni prelepe ribice o kojima svi pricaju. Tako da ukoliko ste raspolozeni za podvodni svet idite na krstarenja ili izaberite Hilton resort ili neki drugi hotel.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koje je dubine more u blizini plaže? U nekim obližnjim hotelima je plićak po par stotina metara.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kod prvog bara na plazi, pristup moru nije idealan, jer je tu plicak negde oko 70 m i ima malo kamencica, dok je plaza kod drugog bara neuporedivo lepsa. Mali je plicak i posle uzivancija za plivanje, ronjenje...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Caos,

bila sam ovog leta u Hilton Long Beach-u. Mogu da vam kazem da sam prezadovoljna! Na forumu ranije nisam nalazila puno komentara za ovaj hotel, iako je stvarno fenomenalan.

Sobe su uvek ciste i sredjene. Prvi dan smo sobaru ostavili 5 egipatskih funti i soba nam je bila uvek sredjena, peskiri cisti, ostavljeno po par flasa vode i sl.

Hrana u hotelu je super. Dorucak, rucak, vecera i kasna vecera ( mislim da je od 23-01h ), plus pljeskavice, hot-dog i pomfrit kao uzina pored bazena. Za dorucak imate jaja sa raznim dodacima, virsle, slaninicu, krompir, piletinu, veliki izbor salata i peciva, sir, kackavalj, voce, kolace, i naravno nezaobilazne mini palacinkice sa nutelom ili puterom od kikirikija. Za rucak corbice, krompir, pirinac, obavezno piletina i druga jela sa mesom, razne vrste ribe, bolonjeze, testenine sa pecurkama, piletina sa kikirikijem (koju mozete naci kod kuvara u Lotus restoranu)... Mogla bih jos da nabrajam, mada neki ljudi kazu da je jednolicna! Ne razumem stvarno sta ocekuju!!!

Plaza je ogromna. Prvi deo plaze je plicak, mada meni to posebno ne smeta. Druga plaza je lepsa. O vodi da vam ne pricam puno.. sami se uverite u to! Posle Crvenog mora ne znam koje bi mi se vise svidelo.

Bazeni u hotelu su moja impresija! :)) Stvarno su fenomenalni! 3 centralna bazena povezana "recicama" razlicitih dubina, preko kojih se nalaze mostici. :)) Definitivno, po spoljasnjem izgledu, najlepsi od sva 3 Hiltonova hotela u Hurgadi!

Dosta sam vam otkrila. Izaberite bez razmisljanja ovaj hotel i necete se pokajati. Zao mi je sto kasnim sa opisom, ali nadam se da ce nekome ovo ipak posluziti. :))

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Uplatili smo ovaj hotel termin 07.11. pa nam treba malo informacija od ljudi koji su vec bili :-)

Kakva je okolina hotel, tj. da li postoji pesacka staza za dugacke setnje, generalno kakva je okolina hotela? Takodje da li neko ima iskustva sa wayout pozitivna/negativna i na sta treba obratiti paznju kad je ovaj hotel u pitanju?

Hvala unapred!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Takodje, u wayout-u su mi rekli da se jedan bar u hotelu renovira, da li je neko bio u hotelu, i da li ti radovi remete goste hotela?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Okolina hotela? hmm..

Hilton Long Beach se nalazi 20ak km od centra Hurgade, citav kompleks je prelep ali ne postoji setaliste u okolini hotela. Iz hotela mozes da uzmes taxi (naravno, uz prvobitno cenkanje :) ) i da za kratko vreme stignes do grada. U svakom slucaju, nemoj da odustajes od ovog hotela samo zato sto nije u gradu. Na mapi Hurgade mozes lepo da vidis da se svi losiji hoteli koncentrisu oko centra, a i mislim da nije toliki problem otici taxijem do grada... Uostalom, bice ti dovoljno 2-3 puta da odes do grada, posle ti vise i nece biti zanimljivo.

Wayout? hmm na kvadrat! :ljutko:

Isla sam ove godine preko te agencije u Hilton Long Beach. Polazak nam je bio u nedelju a let je bio u 22h. Taj dan se RACUNA u onih 11 dana! Zanimljivo!

Stigli smo u hotel u 3h po lokalnom vremenu, vodic nas je 'istovario' ispred hotela i prepustio egipcanima koji su nas smestili u malu sobu u family building-u. Tu su sobe krsh! Otvoris vrata i udaris u krevet, zavesa na zidu a prozor ne postoji. Bas lepo od wayout-a! Taj krsh se racuna kao prva noc! :ljutko:

Na recepciji su nam rekli da je to soba za to vece, a da cemo ujutru dobiti pravu sobu. Dobili smo prelepu sobu u bungalovima u prvoj liniji do mora! :) ... Naravno, to je rezultat naseg truda a ne Wayout agencije! Budite fini sa ljudima na recepciji i oni ce sve uciniti da dobijete sobu kakvu zelite!

Vodic nam je bio Roland, koji je omasio profesiju!

Sve u svemu, ne mogu da kazem da smo imali velikih problema sa agencijom, kakve su ljudi imali sa agencijama Conte i Jolly, ali nisu ni sjajni. Uostalom, u ovoj zemlji smo naucili da se rukovodimo 'izborom manjeg zla' !

Bar u hotelu se renovira? Koji bar? Ako je u pitanju Aqua Lounge, onda to ne moze nikako da ti smeta. Tu sam krocila svega 2 puta : prvi put da kupim antinal u apoteci ( inace, tu kosta 40 egipatskih funti, dok u gradu kosta 5 ) i drugi put kada smo isli na veceru u restoran u koji mozes samo jednom da veceras u okviru aranzmana.

Ta vecera u tom 'lux' restoranu i nije toliko bitna jer ces u Lotus restoranu i Al Dente restoranu naici na izobilje hrane! :-P Njam, njam, sad bih se vratila u Hilton! :D

Moj predlog: spakujte kofere, nabacite osmeh na lice, poletite ka toplijim krajevima, izaberite Hilton Long Beach (necete se pokajati), uzivajte u prelepim bazenima i u najlepsem moru i vratite se puni utisaka! :)

Srecan put!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na opsirnom odgovoru, mi putujem 7.11. cim se vratimo podelicu utiske na forumu.

Koje su prosecne cene taxi voznji, tj, do koje granice se treba cenjkati, ne zelim da ih omalovazim, a isto tako ne zelim da nas oderu kao sto se desavalo u Turskoj... Takodje mozes li mi reci da li treba nest posebno castiti na recepciji da bi se dobila bolja soba, mi bismo zeleli da bbudemo sto blize moru :-))))

Hvala jos jednom na savetima, drago mi je da vam je sve u svemu odmor bio OK, a ne kao onim jadnim ljudima sto nisu ni stigli do hotela

Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ivanbel,

taxi smo uglavnom placali oko 20 egipatskih funti, ali smo decko i ja uglavnom isli sa jos jednim parom iz Beograda (koji smo upoznali po dolasku u Hurgadu), tako da kada se taj iznos podeli, stvarno ne izadje puno.

Na recepciji apsolutno nista nismo platili. Prvo su nam ponudili sobu u zadnjem redu bungalova, koja je bila prelepa i prostrana i ispred je bio bazen.

Medjutim, kada smo ponovo dosli na recepciju, videli smo da smo precrtani sa liste za tu sobu. Pitali smo zasto su nas precrtali i oni su nam u znak izvinjenja dali sobu u prvom redu do mora. :)

Medjutim, gde god bili smesteni, bice vam prelepo! Citav kompleks je predivan!!!

Ako bude potrebna jos koja informacija, slobodno pitajte!

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hej veliki pozdrav svima prvo ovde..:p

Sad zanima me u vezi interneta u spomenutom hotelu kako se krecu cene i da li ga ima free na plazi ili slicno?JEr nosim posao na zalost za sobom u Egipat:p hehe mada nije tezak heh, ali mi je potreban internet..Eto..Hvala svima na odgovorima..pa nek se javne ko ide 25.10. Argusom u Hurgadu u ovaj hotel:p

Izmenjeno (RadovanV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na recepciji apsolutno nista nismo platili. Prvo su nam ponudili sobu u zadnjem redu bungalova, koja je bila prelepa i prostrana i ispred je bio bazen.

Medjutim, kada smo ponovo dosli na recepciju, videli smo da smo precrtani sa liste za tu sobu. Pitali smo zasto su nas precrtali i oni su nam u znak izvinjenja dali sobu u prvom redu do mora. smajl.jpg

Medjutim, gde god bili smesteni, bice vam prelepo! Citav kompleks je predivan!!!

Znaci bungalovi do mora su bolji nego sobe u glavnoj zgradi?

Ja i draga idemo 25-og, cisto da znam;)

Izmenjeno (ljerka)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moj decko je hteo da ponese laptop. Medjutim, kada smo stigli na aerodrom ljudi iz agencije su nam rekli da je internet bas skup i da nam ne preporucuju. Cene se ne secam. Mozda bi mogao da okrenes agenciju i pitas ih da li slucajno imaju informacije o tome. Mada, sam si rekao da "posao moras da nosis sa sobom" tako da ne vidim alternativu.

PS. Pusti posao, uskoro putujes na najlepse more na svetu! :D

A sada odgovor i za Tiburona!

Sto se tice hotela, kao sto sam rekla, citav kompleks je prelep! Sobe su sigurno lepe i u centralnoj zgradi i u bungalovima.

Mi smo bili u prvom redu bungalova, na minut do plaze i na minut do centralnih bazena! :) Ukoliko se smestite u bungalove u zadnjim redovima mozete iz sobe pozvati recepciju da dodje po vas vozilo (ono kao za golf) i to je naravno besplatno! :D Mada, ne verujem da ce vam biti problem da prosetate svega dva minuta kroz divno uredjen kompleks.

Pozdrav svima i srecan put! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

MA da moram da nosam posao hehe:p ali necu puno raduckati sat dva dnevno pa kapiram da cu pronaci neki kafic ili piceriju da uradim sta imam ako kod bazena ili dole nema neta u svakom slucaju javljate se ljudi ko ide:p

I ako neko jos nesto zna nek javne :p hehe

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka