jeca m

SMESTAJ u Parizu

68 poruka u ovoj temi

Mi smo rezervisali ovaj stancic http://www.homelidays.co.uk/paris-02/studio-69554en1.htm za 390e za 8 noci u septembru. Mislim da smo super prosli i da je lokacija dobra, sto nam je bilo bitno.Vidim da su svi komentari i vise nego pozitivni, na 15min hoda od Luvra! Kad se vratimo prenecu utiske, mislim da od ovog povoljnije ne moze...

Izmenjeno (ponchica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napesacicete se, nema sumnje! Odlicna je lokacija, mnogo toga cete obilaziti pesice, zaista zgodno!

Izmenjeno (DraganV)
nepotrebno citiranje
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima! Da li neko ima iskustva sa iznajmljivanjem apartmana u Parizu preko nekih drugih sajtova osim homelidays.com i airbnb.com? Npr. preko parisattitude ili lodgis.com? Postoji mogucnost za neko krace putovanje u Pariz u septembru, ali posto ne znam tacan datum, bice verovatno problematicno naci fin smestaj na finoj lokaciji nedelju do deset dana pred put. Za Pariz u septembru sigurno niko ne ceka poslednji trenutak, vec smestaj rezervise na vreme. Na ova prva dva sajta je bilo vrlo interesantnih apartmana po pristupacnim cenama, ali je skoro sve vec rezervisano...Da li je neko bio u slicnoj situaciji?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo upravo rezervisali studio za 7 dana preko Paris Attitude, doduše za 6. oktobar. Deluju mi vrlo profi, ali znaćemo zasigurno kada stignemo. E sad, cela procedura je malo poduža (oni kontaktiraju tebe, pa platiš njima proviziju 30% karticom, pa stiže ugovor od vlasnika, pa ga potpišeš i pošalješ avans bankarskom doplatom) u odnosu na klasično iznajmljivanje hotela. Evo mi smo počeli pre nekih deset dana i sada smo sve završili, doduše nismo nešto žurili, a i vlasnik je bio na nekom putu. Pretpostavljam da tako nekako ide preko drugih sajtova (agencija je samo posrednik), nisam ih gleda. Tako da moraš požuriti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Novi sam clan i prije svega bih pozdravio sve. Nadam se da ne krsim nikakva pravila ovom temom, ako krsim upozorite me.

Citao sam mnogo na ovom forumu o smjestaju u Parizu, ali nikako da nadjem nesto sto bi 100% zadovoljilo moje kriterije. Htio bih da mi neko preporuci iz prve ruke, ako je bio ili zna da je neko bio, u nekom hotelu ili hostelu, stanu ili sta vec, i da je zadovoljan. Cijenu bih volio svesti na minimum, jer ne planiram u sobi biti cijeli dan, nego samo spavati i tusirati se. Uglavnom, kad to kazem mislim na max 60eura noc u sobi za dvije osobe. Ako uzmemo u obzir da bi bili 5 noci, to je 300eura. Sto se tice lokacije, ne mora biti u centru ali ne bas ni u predgradju Pariza.. Planirao sam ici avionom iz Zagreba , cijena povratne karte 69 eura easyjetom, ne zelim to da propustim. I da, namjeravam putovati oko 20og septembra.

Hvalaa

easyjet nema koliko ja vidim iz zagreba za pariz,ali ima iz budimpeste,pa ne znam da li wizom iz bgd kosta 28.000din,a easyjet iz budimpeste 230e za dvoje odraslih.ne znam sta se vise isplati s obzirom na cenu prtljaga,prevoza od aerodroma u parizu...

treba da prelomimo,ima li neko neki savet

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja kada sam kupovao, preko Lufthanze je karta bila 22 hiljade i nesto dinara, treba pratiti malo i tamo situaciju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo rezervisali ovaj stancic http://www.homeliday...io-69554en1.htm za 390e za 8 noci u septembru. Mislim da smo super prosli i da je lokacija dobra, sto nam je bilo bitno.Vidim da su svi komentari i vise nego pozitivni, na 15min hoda od Luvra! Kad se vratimo prenecu utiske, mislim da od ovog povoljnije ne moze...

Malo oživljavam ovu temu, kako je prošlo sa stanom, d ali ste zadovoljni i sa uslugama sajta i sa lokacijom i cenom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rezervisao sam karte za Pariz 20 Novembar. Povratna karta wizz air 3400 dinara DZABE toliko je do Ivanjice povratna. Sada mi treba ako neko zna smestaj neki ali sto povoljniji bas bas..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko boravio u hotelima ovog tipa

HOTEL IBIS BUDGET PORTE DE MONTMATRE2*?

Naše agencije uglavnom nude ovakav smeštaj, ali znajući taj severni deo Pariza kao manje siguran, da li je bezbedno biti u takvom hotelu? Koliko je taj kraj naseljen crncima, rasprostranjenost džeparenja i sl?

Kakav je smeštaj u takvom hotelu: veličina sobe, ishrana, ostali dodatni sadržaji i sl.?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam bila u parizu na montmartru, dve stanice posle pigala, i bilo mi je SUPER. potpuno normalan kraj, sve je povezano.. platila sam jeftino hotel i bas sam zadovoljna. kad bih se vratila opet bih tamo išla. I ima super jeftinih radnji u tom kraju,bas sam se našopingovala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno :) Uplašili smo se da je to nebezbedan kraj, ali vidim da ove godine sve agencije, osim Argusa, imaju u ponudi hotele u tom kraju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nas smo bile 4 zene, i nije nas ni malo bilo strah. ispred nase metro stanice jeste bila grupica crnaca,stalno smo prolazili pored njih, ali nas nisu dirali, nisu ni malo bili napadni.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam bila u parizu na montmartru, dve stanice posle pigala, i bilo mi je SUPER. potpuno normalan kraj, sve je povezano.. platila sam jeftino hotel i bas sam zadovoljna. kad bih se vratila opet bih tamo išla. I ima super jeftinih radnji u tom kraju,bas sam se našopingovala.

molim vas da napišete naziv hotela, planiram put u Pariz pa bi mi značilo :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izvinite, tek sam sad usla na forum. HOTEL angle pere koliko me secanje sluzi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka