neffa

Kada polece avion?

63 poruke u ovoj temi

I nama su rekli da idemo u 18.30 i da budemo na aerodromu dva sata ranije (hajde to je kao OK pa se niko nije bunio...)... tako da smo oko 15.30 h posli od kuce da budemo tamo oko 16.30.. a poleteli smo tacno u 21.30 (carter je kasnio 3 sata + ona 2 = izracunajte sami...) ali eto vam nervoze u startu... stigli smo u Kairo, tj. smestili se u sobe posle 2 (dok su oni "organozovani Egipcani" uneli nase kofere do soba...)... budjenje je bilo naruceno vec u 7 jer se u 8 kretalo na piramide... te veceri nam organizovase (ko hoce - kao izlet) veceru na Nilu uz sve to uz to ide... opet dodjosmo u hotel oko 1 (1.5 sat smo se provalicili kroz guzvu...) sutra budjenje u 6.30 jer smo vec u 7.30 kretali za Aleksandriju.... tek mi sracunasmo da smo u prva tri dana spavali u proseku 5 sati...

nista bolje nije bilo ni u Hurgadi kada smo isli na izlete (Giftun, Leksor da ne pominjem - ustajanje u 4.15 ujutru...) i posle kazu... bila si na odmoru...

super mi je tamo bilo i kad bih imala uslova isla bih opet na jesen, ali jedva sam cekala da dodjem kuci i da se naspavam ko covek (posebno posle drezdanja od 20 sati na atinskom aerodromu)...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

... i posle kazu... bila si na odmoru.

:lol:

Baš...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://www.airport-belgrade.co.yu/upload/i...ja.php?VerzId=1

Ovde mozete videti kad su planirani svi odlasci za recimo danasnji i sutrasnji dan. Uvece (dan pred put) ili ujutru na sam dan putovanja mozete videti u odlascima (po vremenu) kad je planiran charter.

Obicno pise broj leta i HURGHADA, SHARM EL SEIKH, MONASTIR i sl...

Recimo ovako (kao za danas):

JU 7964 HURGHADA 20:30

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

cozmo, da li ima neke razlike u oznakama redovnih i čarter letova?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trebalo bi da posle JU ima 4 cifre... ali svejedno snacicete se, ako znate okvirno vreme - tj. ako letite uvece u Hurgadu a ima samo jedan let za tamo u vecernjim satima - to je to.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da,da. Srećna okolnost što je malo letova pa sistem eliminacije daje rezultate...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

"Šta vam je, šta se cimate - PA NE MOŽE DA KRENE BEZ NAS!"

Uze mi rec iz usta - takvih sam se nagledala onoliko ali na SVIM putovanjima na kojima sam isla na izlete sa nasima. Na Malti smo imali jedan zaljubljeni par od nekih 45-50 godina (da me ljudi u tim godinama ne shvate pogresno, hocu da naglasim da nisu deca) koji su tako opusteno kasnili ceo dan na svakom mestu na kome smo stali (malo je falilo da pocnu da izlaze i na semaforima :blink: ) da na kraju NIJE BILO VREMENA ZA PLANIRANI RUCAK NA KRAJU IZLETA???

Sto se poletanja tice, nama su u Follow me rekli da bi okupljanje na aerodromu za polazak 03.08. trebalo da bude u 16h jer je let planiran za 18h (kao tako je bilo sa prethodnim letovima). Naravno, potvrdice nam 2 dana pred put tako da ovo nije 100% sigurno ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uze mi rec iz usta - takvih sam se nagledala onoliko ali na SVIM putovanjima na kojima sam isla na izlete sa nasima.

U tim trenucima žarko poželim da sam šofer autobusa, pa da vide da li baš NE MOGU da krenem bez njih.

Ima ovde negde na Forumu živo raspravljana tema, odprilike "Sa našim ljudima na odmor-za ili protiv", i bilo je reči i o tome... Da u vreme polaska kad su stranci uredno zapakovani na svoja sedišta, onaj tamo što ležerno pripaljuje poslednju cigaretu na toj pauzi - bude obavezno naš čovek...

I obavezno me u svim tim situacijama istera iz pameti to da mu na kraju ispada kako su oni - u pravu!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo informacija o letovima za Hurgadu juce (petak) - mozda nebi bilo lose pratiti po danu kad ko putuje da imamo bar orijentacionu informaiciju kad idemo:

PETAK, 20.07.2007

Broj leta Dolazni aerodrom Planiran Očekivan Napomena

JU 7344 HURGHADA 17:00 (20.07.) 17:00 (20.07.) Odleteo

JU 7966 HURGHADA 20:30 (20.07.) 20:30 (20.07.) Odleteo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi juce sam dobila svezu informaciju iz GPR-a!!! Avion polece u 20.40h... ovog leta im se desilo da im je samo jednom kasnio 40 min. Sastanak na aerodromu je u 18.30h!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi juce sam dobila svezu informaciju iz GPR-a!!! Avion polece u 20.40h... ovog leta im se desilo da im je samo jednom kasnio 40 min. Sastanak na aerodromu je u 18.30h!

Koji dan u nedelji?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koji dan u nedelji?

Cetvrtak!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa sajta se vidi do dan unapred...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Friske informacije - danas nas zvali iz Follow me, avion leti 03.08 u 20:30h, skupljanje na aerodromu od 18:45h.

:)

Ljudi priblizilo se, sad sam u frci da cu zaboraviti pola ovih korisnih stvari sa sajta, moracu sutra sve da odstampam na poslu :lol:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ah, pa bićemo na vezi, valjda se podrazumeva internet kafenisanje sa nama ovde?!?!

Šala, naravno, samo ti odštampaj, ne sve, po crticama onako.

I napravi plan izleta čim stigneš.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka