djordjeg

DIONISOS

817 poruka u ovoj temi

Pozdrav,

Sa porodicom ove godine prvi put letujem u Dionisosu od 15.06. u Zorbasu.Ako je neko boravio u ovim apartmanima mogo bi da napiše svoje utiske.:rolleyes:

Ako moze utisci iz Zorbasa? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li nekog na forumu ko je trenutno u Dionisosu ?

Kakva je situacija posle ovog nevremena ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li nekog na forumu ko je trenutno u Dionisosu ?

Kakva je situacija posle ovog nevremena ?

Ja sam bila dole , bilo je gadno te večeri, dosta drveća je počupano, granje polomljeno, kod Fisheye-a malo veći krater od vode, ali vrlo brzo se sve normalizovalo. Kroz dva dana su kafići i restorani koji su pretrpeli štetu osposobljeni tip top.
Vode je bilo po smeštajnim jedinicama, ali smo zajedničkim snagama iste noći bez struje uz pomoć gostiju i lampi sa telefona sanirali sve.

Moj brat je sa porodicom bio u Flogiti, ranije su se vratili za Srbiju jer je tamo bilo mnogo gore, poplavljene ulice, nije imalo gde da se zgazi , delovi krovova su padali oko Mavridisa.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Zdravo! :)
Ove godine cemo prvi put biti u Paralia Dionisiou beach-u, u drugoj polovini septembra.
Nasli smo super smestaj, po nasem ukusu.
Zanima me samo kakvo je stanje sa napustenim psima jer se nas pas u nekim situacijama preplasi drugih, uglavnom vecih pasa (skoro je izujedana od veceg psa). Cisto da znamo kako da se organizujemo jer je pas ceo dan sa nama na plazi.
Hvala unapred!

Izmenjeno (ljubav.ce.spasiti.svet)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo,

Psi u Dionisosu su svi krupni, ali uglavnom dobrodušni.
Naravno, nikad se ne zna, ali trebalo bi sve da bude ok. Nisam ih viđala na plaži.

Imala sam jesenas neprijatnu situaciju sa jednim psom, u 'njegovom' reonu, nije mi dao da prođem bukvalno, inače se ne plašim pasa, ali nije bila prijatna situacija. Nisam mogla ni do telefona, jer mi je držao i vukao tašnu. Tek posle reakcije čoveka iz dvorišta pored, sam se izvukla.
To je bilo van sezone, kad na ulici retko i sretnete nekog čoveka :D

Gde ste smešteni? :-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo,

Psi u Dionisosu su svi krupni, ali uglavnom dobrodušni.
Naravno, nikad se ne zna, ali trebalo bi sve da bude ok. Nisam ih viđala na plaži.

Imala sam jesenas neprijatnu situaciju sa jednim psom, u 'njegovom' reonu, nije mi dao da prođem bukvalno, inače se ne plašim pasa, ali nije bila prijatna situacija. Nisam mogla ni do telefona, jer mi je držao i vukao tašnu. Tek posle reakcije čoveka iz dvorišta pored, sam se izvukla.
To je bilo van sezone, kad na ulici retko i sretnete nekog čoveka :D

Gde ste smešteni? :-)

Zdravo, Jelena! :)
Hvala ti na odgovoru!
Kapiram da su preko dana negde u hladu, da spavaju i da odmaraju. Da su aktivniji rano ujutru i uvece, kao i svuda.
Ova nasa je plasljivica, ali je i lajavica. Nadamo se da ce sve biti ok :)
U Green Paradise cemo biti smesteni, na samom pocetku mesta. Imaju veliko dvoriste, sto nam savrseno odgovara. Kao i to sto nismo u centru mesta, volimo mir :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo, Jelena! :)
Hvala ti na odgovoru!
Kapiram da su preko dana negde u hladu, da spavaju i da odmaraju. Da su aktivniji rano ujutru i uvece, kao i svuda.
Ova nasa je plasljivica, ali je i lajavica. Nadamo se da ce sve biti ok :)
U Green Paradise cemo biti smesteni, na samom pocetku mesta. Imaju veliko dvoriste, sto nam savrseno odgovara. Kao i to sto nismo u centru mesta, volimo mir :)

Sigurna sam da ćete uživati, Green Paradise je divan. Dvorište, maslinjak... :)
Anna je sjajna.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25889
    Ukupno tema
    862330
    Ukupno poruka