djordjeg

DIONISOS

817 poruka u ovoj temi

Prošle godine nije radila,a ove će već neko javiti dali radi.

P.S.Idete u Jerisos tim putem?Tj s druge strane.

Ne, idemo preko Bugarske, pa kroz Stavros do Jerisosa, ali bismo napravili izlet do Spridera, ako ustanovimo da radi, klincima se dopala njihova garderoba...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako je to ona prodavnica sto je bila pored Jumba, ne mogu da se setim, sad se nalazi Faro, velika kineska prodavnica.

Preprošle godine je pored Jumba bila neka velika prodavnica opreme za restorane, tipa čaše, escajg i te stvari...

Sprider je bio u posebnoj zgradi negde između Lidla i Nea Moudanje...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

sprider na zalost vise ne postoji :(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:'(

Hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko ide od 20.jula u Enastro

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u apartmanu 1/5 u skorije vreme , vila Dionisos 2 ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo bili u apartmanu 203 u Dionisos 2, pre tri sedmice.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da je moj broj 102 tog petokrevetnog apartmana, pretpostavljam prvi sprat. U agenciji ne znaju da mi kazu da li je u sobi mali frizider sa komorom ili veliki sa odvojenom komorom, meni je bitno jel nosim neke zaledjene stvari za bebu , pa sam samim tim I trazila veci apartman, racunajuci da ako ima vise ljudi u sobi da ce biti I komfornija kuhinja.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako je broj 102 onda to jeste prvi sprat.

Naš apartman je bio 1/3 i imali smo mali frižider sa komorom.

Ono što me je prijatno iznenadilo da je sve u apartmanu bilo skoro novo/odlično očuvano. Frižider je odlično hladio (sladoled stavljen u komoru se nije otopio - što nije bio slučaj u Kalamiciju pre dve godine :-) ). Uvek je bilo tople vode i uvek sa dobroim pritiskom. Sve je funkcionisalo, nije bilo ulubljenog posuđa, iskrivljenog/manjkavog pribora za jelo. Rečju jedan od boljih smeštaja u našem višedecenijskom grčkom iskustvu :-)

Izmenjeno (Tibor021)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala za info....Kakvo je stanje sa :

komarcima

albancima

bez klime....

I lopovima

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prošle godine komaraca tu i tamo,Belokapića je bilo iz Švice i jedan auto sa KS tablama verovatno neki rođaci,ali samo par dana,lopova nisam video niti čuo da je neko imao problem u okolini,mada je Enastro odlično obezbeđen,a imao je dve klime.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nepostojanje komaraca (a dodao bih i pčela) je bila još jedna prednost smeštaja. Istina, bilo je par uboda kod unuka (6 i 4 godine) ali nisam čuo ni jednog komarca, pa dozvoljavam mogućnost da je to bio pauk. Za svaki slučaj ipak smo svako veče uključivali RAID, Uzgred, u jednoj od fijoka smo našli i njihov aparat na struju (i tablete) protiv komaraca sa napomenom da tablete nabavljamo sami.

Albance i lopove nismo sreli niti nešto čuli na tu temu. Ona prva vrata na terasu (žalugatre, ne staklena) ipak sam zaključavao kada smo izlazili.

Klimu nismo imali, ali nam nije ni trebala. Imali smo sreće da nam je apartman bio ugaoni, sa dva izlaza na terasu, pa smo po potrebi mogli da pravimo promaju, što je uz kombinaciju sa prozorom u kuhinji činilo sasvim dobro sredstvo za osvežavanje vazduha.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

POMOC!!!!!Ko je bio u kuci Sotiria kod Tanje,molila bih da napise nesto,ovde je nesto bajato!!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

REZERVISAN ENASTRO OD 20.JULA DO 3.AVGUSTA :dance:

Lepo se provedite ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Čekamo VLADMAN77 da se javi sa utiscima. Ne znam kakvo je tamo vreme, ali kod nas više liči na jesen, i to poznu kišovitu jesen. Mi smo svih ovih godina na odmor išli u septembru, uvek, ali uvek, nam je bilo ok vreme. Ove godine nisam optipista. :'(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25995
    Ukupno tema
    867329
    Ukupno poruka