djordjeg

DIONISOS

817 poruka u ovoj temi

Hvala na odgovorima, oni nece ici autom, tako da je mozda bolje da odu u neko malo zivlje mesto.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo,

Vidim da ovde ima vas koji ste bili u vili Dionisos 4 preko Travellanda. Na slici ti apartmani deluju jako fino, zamolila bih vas, koji ste bili bas u toj vili da mi kazete kako ste zadovoljni, mi smo u apartmanu 3+1 na zadnjem spratu.

Unapred hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mindjusice,

jesli na drugom spratu ili u potkrovlju?

Jel znas broj apartmana?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo malo fotkica od prosle godine.

Bilo je dosta vetra i talasa posle podne pa more izbaci ovu tamnu travicu koja se vidi na slikama. U vodi nije bilo trave, meduza, algi.

Pre podne more bude kristalno cisto, poslepodne bude vise talasa, ali je i voda tada toplija.

Termin je bio 7-21.06.

Ove godine idemo opet.

post-3276-1238192034_thumb.jpg

post-3276-1238192041_thumb.jpg

post-3276-1238192049_thumb.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Htela sam da stavim jos neku slicicu, ali mi forum ne dozvoljava :(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Procitala sam ove strane posvecene letovanju u Dionisos Beach pa bih zamolila nekoga od Vas da mi pomogne u razjasnjenju nedoumica koje me muce. Naime, uplatila sam letovanje preko agencije u Beogradu za Dionisos za zadnjih deset dana juna ove godine, ali su me prilicno uznemirili komentari nekih forumasa tipa: prljavo je, neljubazni su, more puno meduza, studio mali, strokav, itd... pa bi mi silno pomoglo kada bi neko ko je bio prosle godine razbio moje brige. Uplatila sam studio apartman u Dionisos-u 3, a to je vila koju niko ne spominje, kao da niko nije boravio u njoj. Moze li neko poblize da mi kaze kako izgledaju studiji tamo i da li zaista tako prljavi, mali i neudobni.... Jeste bilo jeftino za deset dana, ali ne bih bas volela da se provedem kao bos po trnju...

Odgovorite, molim Vas

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mali sigurno jesu, ali ne toliko da ces stajati na krevetu dok kuvas.

Prljavi...pa zavisi kako ces odrzavati.

Dionisis 3 je u samom centru mesta. Moje komsije su bile prosle godine bas u trojci sa dvoje dece (1 i 3 godine), nisu se zalili na prljavstinu. Studio im je bio mali, ali zato sto je njih 4 spavalo u dvokrevetnom.

Meduza prosle godine u junu nije bilo (kada smo mi bili), ni u julu kada su bile pomenute komsije.

Mi smo bili sa detetom koje je tada imalo 2 godine u cetvorci, ove godine idemo u dvojku (kriza).

Od mesta nemoj da ocekujes puno, to je apartmansko naselje, ne zivi zimi. Citava ta obala od Soluna na dole je ista i more nije nista spektakularno.

Nama je bilo lepo, dete je uzivalo i mi s njim. Nas je smestaj za 15 nocenja izasao 145 eura ukupno za nas troje. Za te pare se uopste ne dvoumim, a da je fuj, bljak i stroka ne bih isla ponovo ni sama, a pogotovo ne bih klinca vodila negde gde nema uslova.

Izmenjeno (Andrejcho)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Floyd, izvini sto se nisam ranije javila i puno hvala, tvoj prekor je bio na mestu:), davno se nisam logovala na ovaj forum

Andrejcho, mi smo u DB poslednje sedmice maja, u vili 4, na zadnjem spratu, tako mi je rekla devojka iz agencije. Kako ste bili zadovoljni smestajem, jeste li isli kolima?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Putovali smo busom.

Poslednji sprat..hm..moze biti stvarno poslednji (drugi) ili potkrovlje.

Mi smo bili na drugom i bas smo bili zadovoljni, imali smo spavacu sobu, kuhinju, dve terase od kojih je jedna imala pogled na more.

Poslednje nedelje maja vam moze biti hladnjikavo, ali to zavisi od temperature uopste, nikad se ne zna. Samo mesto ce biti pusto i vidjacete uglavnom ljude koji su tu preko nasih agencija, Grci stizu tek sredinom juna i tek tada ima vise naroda na ulici. Onaj buvljak koji se pominje da postoji u centru nece jos uvek raditi.

Mudanja je blizu, mozete setnjom uz more. Na drugu stranu je Flogita, isto se moze peske, ali je dalje. Taxijem je 5 eura.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dionisos Beach je jedno malo,nesadrzajno mesto u kome letuju Grcki penzioneri skromnih mogucnosti i Srbi koji hoce da za male pare letuju u Grckoj.Naravno,tu od prave "morske" atmosfere necete osetiti nista kao i ni u vecini mesta severne Grcke,osim mozda na Sitoniji i Atosu(Uranopoli).Sve je skromno,od smestaja do plaze-tu mislim na kvalitet,cistocu,ponudu...

Jedini kvalitet ovog mesta je njegov polozaj u odnosu na Solun i neka mesta koja je zanimljivo posetiti:Petralona pecina,Sitonija,Atos,Stagira,unutrasnjost Halkidikija...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dionisos Beach je jedno malo,nesadrzajno mesto u kome letuju Grcki penzioneri skromnih mogucnosti i Srbi koji hoce da za male pare letuju u Grckoj.Naravno,tu od prave "morske" atmosfere necete osetiti nista kao i ni u vecini mesta severne Grcke,osim mozda na Sitoniji i Atosu(Uranopoli).Sve je skromno,od smestaja do plaze-tu mislim na kvalitet,cistocu,ponudu...

Jedini kvalitet ovog mesta je njegov polozaj u odnosu na Solun i neka mesta koja je zanimljivo posetiti:Petralona pecina,Sitonija,Atos,Stagira,unutrasnjost Halkidikija...

Vrlo objektivno........da nekažem istinito.......

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dionisos je mirno mesto sa pristojnom plazom sa tusevima, pogodno jedino ako idete kolima. U mestu postoji crkva , internet kafe (skup i predugo se ceka), prodavnice prehrane (sve mnogo skuplje nago u megamarketima).

Uvece je nekakav buvljak sa robom losijeg kvaliteta, uglavnom kineska, sve skuplje nego kod nas a losiji izbor. Pored je setaliste ,ali sve zajedno je jako mali prostor i neinteresantno.Na par km naokolo se nalazi vise megamarketa razlicite namene (prehrana,za decu..) Ukoliko se ide kolima sve se moze nabaviti u obliznjoj Nea Moundani-mali gradic u kome ima sve sto nema u Dionisosu: velika posta, pijaca, internet kafe(savim pristojan), razni butici i velike prodavnice.

Za Dionisos apartmane znam da prodaju 2+2 kao cetvorokrevetni.shokiran.jpgmad.gif

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

NadjaM je dala vrlo, vrlo tacan opis. S tim sto imam da dodam da je moj zakljucak, donet u prethodne dve godine letovanja u DB, da ipak ima najvise onih kojima nije do 'prave morske atmosfere' nego do tisine i mira, jer ljudi hoce da se ODMORE, a da im deca pri tom budu na bezbednom. Nazalost, ako ljudi hoce pravi odmor, oni mogu da biraju ili ekstremno skupa letovalista gde ce platiti da ih svi ostave na miru, ili da tragaju za nepoznatim mestima, gde nema ko i sta da ih uznemirava. Naravno da je ovo drugo po cenu 'zaostalijih' usluga.

Inace, plaza u centru DB je lepsa (sira, sa lepsim ulazom u vodu - bez onih vreca sa peskom i sl) nego ispred luksuznog kompleksa udaljenog nepun 1km odatle - Oceania Club, gde jedan dan po osobi kosta od oko 250E pa navise. Osim toga, i Sitonija i Kasandra su blizu, pa je moguce ici svaki dan na drugu plazu (do vrha prvog prsta ima max. 100 km).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Letovao sam ove godine sa porodicom u Dionisous Beachu.Zaista smo proveli 15 divnih dana .Spremam se da postavim detaljan tekst a dotle nekoliko lepih slika

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ej drugari dali neko ide ili je isao u Dionisios a da je raspolozen da podeli utiske i neku slicicu?Mi ove godine idemo prvi put pa nas sve interesuje,plaza,mega megamarketi,nocni zivot,hrana...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25897
    Ukupno tema
    862572
    Ukupno poruka