djordjeg

DIONISOS

822 poruke u ovoj temi

Srećan put, lep provod, i javi nam utiske!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala. Javljam, naravno. Ja sam zaljubljenik u Dionisos i letujem od 2009 u ovom mestu. Jedino sto nikada nisam letovala u ovom terminu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li je neko bio u Niki apartments, hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam trenutno u Dionisosu u Tanja2 apartmanima. Danas je oblacno, ali je poslednjih 7 dana bilo divno vreme. Guzve nema, ima dosta stranaca. Voda je veoma topla i cista. Komaraca ima i raid ne pomaze. Ja bih rekla da su cene u Lidlu malo vise nego proslogodisnje. Hleb u pekari je 80c a ima 300g.Povrce na pijaci je jeftinije nego u Beogradu. Cene u kaficima na plazi su iste. Pitajte sta vas zanima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao, mi ove godine letujemo na Sitoniji ali imamo pre toga 3-4 slobodna dana pa me zanima moze li se naci u Dionisosu smestaj na par dana? od 4,5 do osomog septembra? Koliko je smestaj tu? Ako moze naziv ili kontakt apartmana za koje vidite da su slobodni :)

Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni sve deluje puno. Pokusajte sa Enastro apartmanima, vlasnica mi je nudila 1/3 na 6 noci, ali meni nije odgovaralo ili pitajte Niki za Sotiriju. Imate u ranijim postovima adrese a Enastro cete naci na facebooku. Ne znam koliki Vam smestaj treba ali iz razgovora sa ljudima po plazi 1/3 je svugde 35e.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za Sotiriju je trazila 32e za 1/3apartman.poz.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni sve deluje puno. Pokusajte sa Enastro apartmanima, vlasnica mi je nudila 1/3 na 6 noci, ali meni nije odgovaralo ili pitajte Niki za Sotiriju. Imate u ranijim postovima adrese a Enastro cete naci na facebooku. Ne znam koliki Vam smestaj treba ali iz razgovora sa ljudima po plazi 1/3 je svugde 35e.

Hvala na info! Rezervisao sam Dionisas 4 apartmane, 25e noc...Deluje ok za za te pare.

Poz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja kao pratim neku prognozu za DBi neverovatno je da je svakog dana drugačija za period od 1-10.septembra kada ćemo biti tamo. Više ne gledam, pa šta bude.

Ivanna, jesi li obratila pažnju, ima li onih zezalica za manju decu, autići, vozići i sl.?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad gledam prognozu za DB od 1.septembra. Sve same kiše i gromovi. :udarac: Što je najbolje, pogledam i za Lefkadu i taj okrug, isto kiša. Pa gde da se denem? Ima neko predlog za zabavu po kiši u ovoj regiji, ili šire?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ми смо овде до 08.09. Дионис је фино попуњен ове године. Време је за сада ок, има мало ветрића и таласа поподне, температура око 32 а како ће бити наредних дана - видећемо.

Цене су ок - воће јефтиније, млеко као код нас (али није обогаћено афлатоксином), акције у Лидлу солидне једино је хлеб, стандардно, скупљи. Ако су неком потребне неке информације, ту сам.

Izmenjeno (Epic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dionisos svima preporucujem za odmor. Vec sest godina mu se vracam. Uglavnom nasi ljudi unapred rezervisu smestaj za sledecu godinu dok su jos tamo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi stižemo sutra, kada će kažu biti lep dan, a od utorka lošije vreme. Razmišljam da li da nosim rekvizote za plažu... :dosada:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ivanna, jesi li obratila pažnju, ima li onih zezalica za manju decu, autići, vozići i sl.?

Ima.. 2e je cena za svaku voznju. mi smo se za te pare odlucili za zamak na naduvavanje jer traje najduze- 15min. Ima par ljuljaski koje pripadaju parku i to je besplatno. Autici na zeton su 50centi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pristigli smo. Juče je bio lep dan, topla voda, dans oblačno. O mestu neću sada da pišem, nema puno toga da se vidi, dosta zapušteno i prljavo, osvetljenje uveče jako loše-to je prvi utisak. Kada prođe još neki dan, moćiću detaljnije.

Enastro-veliko razočarenje! Ljudi, imamo ormarić u koji ne mogu da stavim ni petinu stvari, uostalom, slikaću. Kofer nam je na sred kuhinje, pa uzimamo šta nam treba. Nas je dvoje odraslih+dete. Uzeli smo krevetac koji kada se stavi u spavaćoj sobi blokira izlaz na terasu i drugu stranu ulaska u krevet. Dakle, s vrata, pravac skakanje u krevet i to je to. Imamo jednu malu kašičicu u celoj kuhinji. Pribor prilično oskudan. Četka kojom trebam da pometem prljava, mokra i ubuđana. Puno lepih detalja, ali o praktičnosti se nije puno mislilo. Pre nego smo došli pitali smo da li krevetac za dete ima dušek, rečeno nam je da ima. Kad dođemo, ono samo onaj podmetač u krevecu. Dobro, žena nema dece, pa ne zna kako izgleda pravi dušek za prenosivi krevetac.

I tako... inače, nije nam loše! :hahaha:

Izmenjeno (Madjaste)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka