djordjeg

DIONISOS

822 poruke u ovoj temi

Ja sam bila u avgustu prosle godine u istom kaficu..

Budemo prepodne, naravno odemo u sobu da rucamo i odmorimo, sa stvarima, vratimo se posle podne...ne budemo na plazi od 12-16h..nikad nisu trazili vise...jos donesu cips i kekse jer klinac voli, sta god da narucimo..

Trenutno hladno i pada kisa

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je na plaži pesak za igranje (građenje kula i slično)?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja kuburim sa tim vremenom na plaži. Obzirom da idemo uvek kraj avgusta -početak septembra, dan bude kraći uz to i moje navike, da ne mogu baš da se budim rano da stignem na plažu... I tako, dok se mi razbudimo, popijemo kafu, doručujemo, pre 10-11h ne stižemo na plažu. Budemo tamo do 14-15h i onda na odmor. Dok dremnemo, već bude kasno za ponovnu posetu plazi, tako da idemo uveče u šetnju.

Slađo, nadam se da nalazite neke zanimacije po kiši i da je stiglo sunce. Ja uključujem uveče grejanje, već 3.dan. Ovde je fuj vreme.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pise na suncobranu..

ALL DAY 2 DRINK FOR 1 PERSON

Juce zezao interner posle kise...bare i barice po putu.

Brzo se razvedrilo, al ne i za kupanje, pali na 19, al posle 25..

Pesak vlazan, taman za kule..ima i kamencica, pa se svasta moze napraviti.

Nas klinac od rodjenja ranoranilac 5-6h se budi...tako da doruckujemo i 8-9 h smo na plazi.. i ponovo od 16-17h dolazimo.

Zanimacija juce, isli do Mudanje po suvenire i u nabavku

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa piše da,ali puta više osoba..nama tražili da oboje uzmemo piće pa plus popodne.Ali možda se mangupiraju u sezoni.Zato su i dobili ,samo za ta dva pića i ćao.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ivane, logično, ako je po osobi 2 pića za ceo dan, za dve osobe znači x4 pića za dan! Moja matematika tako kaže. ;-)

Slađo, do kada ste tamo? Kakva je situacija sa parkiranjem u Mudanji? Ima obeleženih mesta, plaća se, ne...?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posaljite koju fotografiju plaze ako ste u mogucnosti ,mi smo rezervisali Enastro od 31.jula!!!!!!!Zanima nas kako izgleda zbog decice

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kalimero, ima par stranica unazad slika plaže, doduše, nije ovogodišnja, ali pogledaj!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Madjaste, ovde smo 15 dana..u Mudanji se uglavnom parkiramo na velikom parkingu kod mora, nije veliko mesto i brze se onda obidje sve sto treba..uske ulice sa usponom, parkirana vozila sa obe strane, sto mene izludjuje. Ne placa se..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super Slađo, imate onda vremena da nadoknadite propušten kupanjac...

Čujemo se, uživajte!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je plaza cista,posto sam videla jedan jedini negativan komentar od prosle godine, da je plaza prljava i neuredna ali u septembru mesecu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cista plaza, pesak sljunak, plaza oko 30 m sirine...samo kad su talasi, nekad dobesu prljavstinu...nikad nisam videla prljavu plazu

Hvala Madjaste...i tebi zelim lep odmor u septembru...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li još uvek radi ona SPRIDER prodavnica u blizini Lidla?

Pre dve godine smo se slatko nakupovali tamo, ali negde sam pročitala da je zatvorena. Sad idemo u Jerisos, ali bismo svratili ako radi....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prošle godine nije radila,a ove će već neko javiti dali radi.

P.S.Idete u Jerisos tim putem?Tj s druge strane.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako je to ona prodavnica sto je bila pored Jumba, ne mogu da se setim, sad se nalazi Faro, velika kineska prodavnica.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka