djordjeg

DIONISOS

822 poruke u ovoj temi

Ma nema ljutiš...ako misliš da upozaješ društvo, ne mogu ti garantovati,mada sam viđao dosta mladih,bez dece.Mesto je extra za odmor a što se tiče izlazaka,Flogita ti je na 3-4 km gde imaš ludilo od kafića...(imaš kafića sa romantičnom atmosferom...sveće i tako to,pa gđicu/gđu za ručicu i milina)...eto,ukratko...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiramo "mini odmor"od 30.08.u Grckoj,zbog malo dana ne isplati se ici daleko pa nekako razmisljam o ovom potezu N.kalikratia-N.Modanja,mozda bas u Dionisosu pronadjemo smestaj.Mislim da je dobar za bazu-blizu su Waterland i Magic park,blizu je Kassandra...Kolega mi je pricao da kad se od N.Kalikratie krene ka Dionisosu postoji neki kompleks sa toboganima i bazenima pored same plaze.Da li znate gde je to tacno i da li u blizini ima smestaja.Idemo kolima,uvek puno skitamo pa nije neophodna blizina"civilizacije".Da li Dionisos ima smestaje na plazi?Mozda neko ima neku preporuku?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ide li neko u narednom periodu u ovo mesto? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

N.Fogita je stvarno slatka,ali vec zadnjih dana avgusta dosta prazna,a Dionisios i N.plaja-mrtvi kao da je odtobar!Zakljucujem da ovde sezona naglo zamire posle 20.avgusta jer tu najvise Grci letuju.N.Kalikratia je bila solidno popunjena(Rusi na svakom koraku)N.Moudania jos bolja,a obidjosmo i neka mesta na Kassandri-jos je jako zivahno(npr.Polihrono-prepun Srba).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Po meni. Flogita, Dionisios i Plagija su odlicna letovalista, cak savrsena za one koji su zeljni odmora, dugih setnji uz more, opustene atmosfere, dobro uredjenih i cistih parkova, setnje a da se ne sudarate sa automobilima, motorima i ko zna cime jos..bez velike guzve na plazi, bez velike galame uvece, i zeljni grckog jezika da cuju kada su vec u Grckoj. Nije daleko, lako se nalazi, plaze velike, prostrane...

Moze nekome da zasmeta to sto nema neke pijace i gomilu nekakvih prodavnicica suvenira koje prodaju iste stvari, pa uvece izgleda nekako pusto, i to je istina. Meni licno nije to smetalo, i koristio sam predvece i uvece predivne parkove i setalista uz more bez guzve i bez velike brige i opterecenja, gde ce deca setati i trcati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo mi izgleda bas ono sto meni treba-mirno mesto, bez guzve, van sezone pusto...

Nisam neki pustinjak ali povremeno sam toliko zeljna odmora da sve vise tragam za hotelima van gradova koji su em preskupi, em znaju da budu i depresivni. Posto mi je kasno za ovu sezonu-praticu izvestaje na ovoj temi do sledeceg leta i sledeceg odmora, pa onda, nadam se, eto i mene tamo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo kako je to izgledalo 30.avgusta oko podne...meni ipak previse pusto

picture019converted.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlucili smo da sledece leto provedemo u Dionisosu,pa me interesuje kakva su vasa iskustva sa vilom MILONAS?

Nije toliko izvikana kao Dionisos 1,2,3 i 4,pa bi mi svako vase iskustvo dobrodoslo.

Zna li neko kakve su im sobe.Islo bi nas troje,pa se dvoumimo da li da uzmemo 3-krevetni ili 4-krevetni apartman,jer u nekim trokrevetnim apartmanima ne mozes posteno da se okrenes ...?!

Pise da ima klimu...

Koliko vidim mesto je mirno,plaza velika...

Pisite...svako iskustvo,preporuka,kritika ce nam znaciti!:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila u septembru u dionisosu i veoma sam zadovoljna sa svim. Idealno mesto za odmor porodice sa malom decom, ja preporučujem apartmane u prizemlju. I ove godine smo uplatili za isti hotel samo u predsezoni. Centar je veoma blizu, plaža takodje i dva lepa besplatna igrališta za decu blizu hotela.Odmah pored hotela imate dva veća suprermarketa i lekar.Bazen i ležaljke su zaista čiste, sobe se svaki dan održavaju i nama su dva puta menjali posteljinu. Svaki dan promene peškir, u toaletu uvek ima wc papira, imaju fen za kosu, kante za smeće uvek isprazne...U kuhinji ima sve što je potrebno(plitki , duboki i manji tanjir, escajg, šoljice za kafu, daska i nož,čaše, veća i manja šerpa i duboki tiganj. Frižider je nov sa malim zamrzivačem-koji je sasvim dovoljan...Ko ima bebu dobije krevetić.

Jako se lako dolazi do hotela, sa glavnog puta posle benzinske stanice se skrene levo i hotel je posle 100-200 m tu.

Ako nekog još nešto zanima slobodno neka pita...

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

myche, da li ste mislili na vilu Milonas ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mislila sam na hotel apartman dionisos :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlucili smo da sledece leto provedemo u Dionisosu,pa me interesuje kakva su vasa iskustva sa vilom MILONAS?

Nije toliko izvikana kao Dionisos 1,2,3 i 4,pa bi mi svako vase iskustvo dobrodoslo.

Zna li neko kakve su im sobe.Islo bi nas troje,pa se dvoumimo da li da uzmemo 3-krevetni ili 4-krevetni apartman,jer u nekim trokrevetnim apartmanima ne mozes posteno da se okrenes ...?!

Pise da ima klimu...

Koliko vidim mesto je mirno,plaza velika...

Pisite...svako iskustvo,preporuka,kritika ce nam znaciti!smajl.jpg

Na prethodnoj strani sam napisao iskustva iz Dionisosa od prosle godine-bili smo bas u vili Milonas. Vila OLICNA! Bili smo u 3-krevetnom apartmanu (ali bas apartman-spavaca soba sa 2 lezaja + kuhinja u kojoj je jos jedan krevet). Cini mi se da je apartman br. 2 ili 3, na prvom spratu. Velika terasa, klima, bas kako treba da izgleda apartman (a ne studio!!!). Posteljina se menja na 5 dana. Smestaj vrhunski. Svakom bih preporucio. Agencija je bila Sani Turs,www.sanitours.rs, Majke Jevrosime 10, Bgd.

Sve pohvale za smestaj a ostalo lepo ko hoce pravi odmor.

Ove godine smo preko iste agencije rezervisali Asprovaltu-malo za promenu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ima parking u okviru vile Milonas?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Citam razlicite ( i pozitivne i negativne ) komentare , pa ajde da i ja dam svoj sud.....

U Dionisosu sam letovao  sa porodicom (dvoje dece 7.5g. i 1.5g. ) krajem juna i pocetkom jula 2010.

Sada sa ove vremenske distance mogu slobodno da kazem da nam je bilo super.

Bili smo smesteni u Dionisosu 2 (koliko para toliko muzike ) - solidno

Sto se tice plaze - ne znam gde su nasli kamenje,mi smo bili na krajnje levoj strani plaze i samo je pesak,pesak,pesak..  :). Milina za decu a vala i za nas. Dodjemo ujutru zauzmemo lezaljke ,popijemo kaficu (u podne odemo i vratimo se oko 4 i niko nam ne dira peskire ) i uzivancija. More cisto i toplo (kazu da je nedelju pre nego sto smo mi dosli bilo hladno ali je tada bio i vetar ....  :-P) 

Nasih ljudi nema mnogo tj. taman koliko treba,da imas skim da popricas a da ti se ne popnu na glavu....  :D

Stariji klinac je uzivao jer u mestu ima brdo zezalica za klince (ljuljaske,klackalice , luna park , tramboline,naduvani dvorac ,igrice ....  :smorilo: )Mladji je nespretno trckarao setalistem (gde naravno nema vozila- a i na ulicama je saobracaj minimalan) i nismo se strecali od automobila,motora i guzve...

Ima u mestu nekoliko restorana , giros na par mesta,palacinke i sl. Klopu i ostalo smo kupovali u Lidlu - cene korektne. 

Toliko za sada , ukoliko neko ima neko posebno pitanjce rado cu ( ukoliko znam odgovor ) - odgovoriti

Da, da ne zaboravim ima nekoliko kuca (koja izdaju apartmane ) sa odlicnim smestajem. Ja preporucujem Tania - na zalost  nisam bio tamo  smesten,ali moji prijatelji jesu i stvarno je ok (koliko para,puno muzike  :))

Posebna preporuka za ovo mesto za porodicu sa decicom - bez greske....

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo gledali,razmisljali koju vilu da odaberemo...

Dvoumili smo se izmedju Dionisosa IV,vile Milonas i na kraju smo rezervisali vilu Pavlos!

Nadam se da je neko bio tamo,da napise koju rec o samom smestaju...

Mi idemo da se odmorimo i bas takvo mesto smo trazili-da nije guzva,da nije duboko more,da je pescana plaza...

Interesuje me kakve su cene u Nea Moudanji,kakva je ona za shoping...ima li nesto da nam preporucite gde bi valjalo da svratimo,vidimo,kupimo...

Planiramo i do Soluna da odemo,kao i do okolnih mesta-idemo kolima pa da obidjemo taj deo Halkidikija...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka