djordjeg

DIONISOS

822 poruke u ovoj temi

Moja zena i ja odosmo uskoro za Dionisos beach.Planiramo da skoknemo i do Soluna posto je blizu.Ono sto nas interesuje je sledece, da li neko zna koliko kosta, i da li uopste ide turisticki brod za Santorini iz Soluna?Hvala unapred.. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moja zena i ja odosmo uskoro za Dionisos beach. ...

Isto tj. takođe. Žena uplatila 10/11 dana za 18 sept. "Dionisos apart. 4", koliko vidim blizu Soluna je i rešismo da ona ode busom a ja motorom pa se nađemo "tamo" :rolleyes: .

Zadnjih par godina smo obilazili ostrva (Krf, Tasos, Zakontos) tako da imam neku odbojnost prema ovim "prstima", no u svakom slučaju surfujući netom pregledah i ima se šta obići.

Sam' jedno (možda je off bat jbga) pitanjce: Da li postoji parking u Dionisos apartmanima i

ima li ko negativna iskustva s'motorima u Grčkoj?

poz. Flora

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je moguce da su ovako jeftini apartmani preko Travelland-a za ovo mesto ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bacite koju fotku ovog mesta ako imate...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

MOLIM VAS AKO MOZETE MI DATE KOJU SLICICU SA PLAZE ...... BAS ME ZANIMA KAKO IZGLEDA ....

Izmenjeno (salsita)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obzirom da hocemo da provedemo 15 dana na moru, i da su cene vise nego niske za 15 dana u ovim apartmanima...ne znam sta da radim.... niko da mi nesto odgovori , da li je neko isao bez dece, posto mi nemamo decu a hocemo tamo ?

Izmenjeno (salsita)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obzirom da hocemo da provedemo 15 dana na moru, i da su cene vise nego niske za 15 dana u ovim apartmanima...ne znam sta da radim.... niko da mi nesto odgovori , da li je neko isao bez dece, posto mi nemamo decu a hocemo tamo ?

Idemo u DB 21. Juna na neviđeno, pa ako ideš kasnije javljam kako je bilo. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obzirom da hocemo da provedemo 15 dana na moru, i da su cene vise nego niske za 15 dana u ovim apartmanima...ne znam sta da radim.... niko da mi nesto odgovori , da li je neko isao bez dece, posto mi nemamo decu a hocemo tamo ?

Bez dece ce vam svakako biti dobro :), samo ne ocekujete NISTA od "nocnog zivota" sto se samog DB tice.

Od jako dobrog provoda vas deli nekih 1/2h pesaka levo ili nekih 5-8 minuta kolima :) mesto se zove Flogita :)

Izmenjeno (kikiriki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima !

Da li je neko letovao preko Travellenda u Dionisos-u.Ima li neko informaciju kakvo je mesto, plaza i kakvi su apartmani?

Kakav je autobuski prevoz? Da li ste inace zadovoljni agencijom?

Koji tip apartmana i u kojem objektu preporucujete za dvoje "matorih", devojcicu od 9g. i klinca od 5g. Dilema: 3-krevetni ili 3+1 apartman?

Svaka informacija je dobrodosla.

Hvala.

Izmenjeno (jastog)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jako je tesko dati odgovor na ovakva pitanja. Sve zavisi sta ko voli, kakav tip odmora i sl. Mi smo bili prosle godine ali preko Evro-tursa, imali smo apartman od 75 kvadrata i to je  jedino sto je bilo po nasoj volji. Mesto je malo, to je u stvari selo, jos uvek nerazvijen turizam, Grci prilicno neljubazni, kruti...Ima dosta turista iz Albanije i malo Srba jer se ponuda nasih agencija svodi na 4 hotelcica-Dionisos 1,2,3 i 4.

U mestu imas ovako- tri restorana, jednu poslasticarnicu, tri prodavnice sa prehr. robom, jednu pekaru, jednu apoteku, jednu zlataru i - nista vise. Na dva km je Nea Mudanja, veci grad, isli dva-tri puta i nista posebno. Isli smo i u Nea Kalikratiju 26 km, onako nije lose... Nea Plaga je od Dionisosa udaljena 2-3 km ali na suprotnu stranu od Mudanje, ima dosta kafica, lepo uredjen park duz cele plaze i to je to.

U samom Dionisosu plaza sitan pesak, ali zna da bude prljavo posto niko ne cisti,  voda prilicno cista, krofne na plazi lose.

Za moj ukus dosta usporeno mesto, opet kazem zavisi sta ko voli. Ja nekako preferiram malo zivlje....malo vecu ponudu svega,radnji, restorana, kafica,...pa da l cu sesti ili ne- nema veze.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ми смо планирали да идемо преко Travelland-a али нас је та иста Кикирики одговорила од те идеје.

(Кикирики)

Verovatno preko "Travel landa" ?

Prosle godine smo bili mi i family by @kalimero. Kako je tamo?

Za pocetak znatno prljavije nego bilo gde drugde. Dionisos je jako malo mestasce - u principu nema nista sad09.gif Ako ste bez kola - bicete ko izgubljeni. Apartmani tj. studiji su mali, nezgodni i za moje pojmove jako strokavi . Mi smo imali nesrecu pa smo imali vise komada mravinjaka u sred sobe, kupovali smo novu zavesu za kupatilo, soljice za kafu i sl. i sl.

Plaza - tuzna! More puno meduza.Ne znam iz kog razloga cene tamo (prodavnice i sl) su vece nego na Halikidikiju (Pefkohori, Hanioti, Pasakudija, Sarti, Toroni...), a za smestaj - jasno ti je zasto su cene povoljnije

Ima jako puno Albanaca i iskreno uopste mi nije bilo prijatno u par situacija (nisu hteli da nas posluze, cekali smo dosta dugo i na kraju su nam doneli ono sto im nismo trazili i sl. i sl.).

Za te iste pare bez problema mozete negde drugde. Pogledaj na putovanja.info. Prosle godine mi smo bili u julu mesecu- a za te iste pare mogli smo u Neos Marmaras 2 noci vise sad09.gif

линк!

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ti Prašnjavi izgleda nisi bio tamo gde i Pobesnelipoštar, ili neko ovde laže da ne kažem nešto gore.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idemo u DB 21. Juna na neviđeno, pa ako ideš kasnije javljam kako je bilo. :D

Molim te, javi kako je bilo u DB. Ja sa porodicom idem ove godine u avgustu a bila sam tamo pre 14 godina.....pa ne znam sta me ocekuje. Kazu da se dosta izgradilo ali ja ne bih rekla po onim slikama koje sam pronasla na netu. Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratili smo se iz Dionisiu u subotu. Proveli smo tamo 14 dana i sledece godine planiramo 21!

Napisacu detaljan izvestaj, potrudicu se veceras ili sutra.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka