kathychoo

Smestaj na Kefaloniji

984 poruke u ovoj temi

Da li je neko boravio u apartmani a kefalonija na dlanu tj. Vila Katerini? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ja bih rekla da su Grci malo spustili cene ove godine.

 

@marnela mi smo dva puta odsedali kod više puta pominjanog Viktora, bili smo vrlo zadovoljni. Da napomenem da je to bilo još 2014 i 2015. god. Klasičan "basic" smeštaj, ne ono tipa 15 kvadrata ? na odličnoj lokaciji u Argostoliju.

Prošle godine nam je trebao veći apartman, pošto nas je išlo 6 pa smo promenili, bili smo u Miniji, tik pored aerodroma. Apartman Ariadni - fenomenalan! Ako nekom treba telefon (ja sam se preko vibera dogovarala), neka piše, pošto se teško kontakt nalazi na internetu.

Zdravo! Da li mozete da mi posaljete kontakt šestokrevetnog smestaja u Miniji? Baš takav tražimo :) Hvala puno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li moze neko da mi prosledi kontant ili link od toliko hvaljenog Vikora. 

Hvala unapred 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko boravio u Despina studijima u Lasiju? Nalaze se na uzvisenju , koliko sam videla na Google mapama negde trecui red kuca iznad glavne ulice prema crkvi na brdu. Na Bookingu su odlicne ocene ali tamo izdaju apartmane na spratu. Idemo avionom tako da nam je izbor suzen ponudama nasih agencija. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Eleana u Lasiju?Da li je bio neko?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko  ko je boravio moze da mi da vise informacija o Dionisos vili?Pozicija mi deluje ok,ali mi deluju  malo cudno te terase sto nisu natkrivene. Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neko iskustva sa vilom Galini?

Izmenjeno (semes)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav za članove foruma,

htela bih da podelim svoje utiske sa svog boravka u Lasiju u drugoj polovini septembra ove godine. Bili smo smešteni na prvom spratu vile Minas, u trokrevetnoj sobi, preko agencije Sole Azur, i veoma smo zadovoljni smeštajem. Soba je bila dobro opremljena, ono što je nedostajalo smo na zahtev dobili sutradan. Terasa je dovoljno prostrana i gleda preko maslinjaka, ka moru. Najlepša plaža u mestu po meni Makros Jalos je i najbliža, za ljude kojima ne smeta povratak sa plaže uzbrdo, jer je samo mesto iznad plaže, odlična lokacija vile. Ko se odluči na nekoliko stotina metara pešačenja, uživaće u mirisu borova, zvuku cvrčaka, i čistom jonskom moru na toj peskovitoj plaži.  U vili se menjaju peškiri na tri dana, a čistačice dolaze svakodnevno. Rešo je indukcioni.Došli bi ponovo.

Moji roditelji su bili u avgustu ove godine u vili Areti u mestu Skala, takođe su zadovoljni dvokrevetnom sobom u prizemlju, sa ograđenom ,pripadajućom terasom, išli su oko 800 m do praznijeg dela plaže, mesto je u ravnici, a sam centralni deo plaže je mnogo bliži.

Svakako smo uživali u divljoj prirodi Kefalonije koja nas je osvojila. Videćemo se opet :)

IMG_20230925_091921_855.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka