kathychoo

Smestaj na Kefaloniji

984 poruke u ovoj temi

Dvokrevetni studio 50 e za noc, www.oskars.gr, u vili www.dnastudios.gr dvokrevetni studio 45 e za noc inace vila u koju vode i nase agencije ali su je prekrstili u DiA

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

www.kefalosvillas.gr

Od srca preporucujem ovu kucu (ima ih dve)

Nas 3 porodice sa decom su bile u njoj i bilo je fenomenalno.Daleko su od obale ali ionako boravak na ostrvu bez kola je promaseno letovanje.Vratite se sa plaze i kad smestite decu u krevet, rostiljanje i nocno kupanje (a ne smetate nikom) je vrh

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi vec godinama putujemo u Grcku pocetkom septembra i za vreme mogu samo da kazem da nema pravila. Jedne godine je 16 dana neprekidno przilo, sledece smo se samo 4 dana kupali.

Interesuje me preko koje adrese kontaktirati gospodina Viktora Ruhotasa za smestaj jer smo slali mailove i ne dobijamo nikakav odgovor, ili poruku da adresa ne postoji?!?

Procitali smo vecinu komentara ali ako ima nekih "svezijih" komentara za smestaj u Argostoliju bicemo zahvalni!

Iako smo skontali da treba bezati od Lasija za oko su nam zapali i apartamani "Simatos" u Lasiju? Da li je neko bio smesten u tim apartmanima -cene su paprene ali imaju cesto neke "special offers" na njihovom sajtu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam bio u Simatosu ali sam više puta prošao pored i mogu reći da dvorište izgleda malo ruralno. Mislim, jeste veliko i ima sve one zezalice i svaka čast za trud što su ga uradili tako (rekao bih da su to domaćini sami radili), ali daleko od toga da je to neka ekskluziva. Ne znam, možda su unutra apartmani stvarno žešći i položaj je stvarno dobar (ulica odmah iznad Makrisa i na manje od 5 min hoda od Paliostafida/Antonios plaže), al ono je mnogo para za Lasi, ima mnogo dobrog smeštaja po nižim cenama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pocela sam vec da razmisljam o letovanju 2011. i gledam smestaj na Kefaloniji. Posto imam malu bebu ne mogu da stignem da citam temu, pa me zanima koje biste mesto preporucili na ostrvu, eventualno i konkretan smestaj. Nas ide cetvoro odraslih i jedna beba, pa gledamo ili dvosobne apartmane ili dva studia odvojena. Isli bi krajem avgusta na dve nedelje, ne znam da li su agencije imale ponude na dve nedelje. Jos nesto meni je Lassi bas delovao kao dobra opcija jer ima dve plaze i blizu je glavnog grada, ali neko je spomenuo da to nije dobar izbor, pa me zanima zasto. Hvala vam unapred, pozz

Izmenjeno (citza)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Све зависи како/чиме идете до Кефе и дали ћете тамо изнајмљивати кола. Свако место има добру плажу, питање је само доласка (нагиба) до ње.

Имате времена до августа па Вам саветујем да ипак прочитате тему до краја и натенане.

Izmenjeno (suki)
nema potrebe citirati kada se odgovara na predhodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa jos uvek ne znam da li cemo kolima ili avionom, u svakom slucaju tamo cemo kola imati. Najverovatnije cemo kolima jer nisam primetila da nase agencije imaju neke ponude na dve nedelje. Inace mi i Agia Efimia deluje ok, a ima dosta smestaja da se nadje tamo, sta mislite o tom mestu? Pocela sam ja da citam temu, ali dugacka je pa cu skoncentrisati na prethodno leto. Hvala u svakom slucaju.

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Свакако да ће Вам Ласи са колима бити подношљивији него без истих. Бар ћете користити (једину) предност Ласија што је најближи Аргостолију. Што се тиче плажа, кола су Вам препоручљива и по том питању, посебно јер идете с бебицом (колица би била јако корисна).Од паркинга до плаже имаћете једно 20-ак степеника и то је то. Незнам колико бекан има, ал плаже у Ласију су генерално идеалне за децу и прве уласке у воду, јер су песковите, и лагано иду ка дну.

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo sam postavio i u grupu za Lefkadu, ali vazi za Kefaloniju. Naime malo vece drustvance planira da se otisne put Lefkade ili Kefalnije na letovanje sa nekoliko automibila...zanima nas da li iko zna neku lepu kucicu ili apartman sa 3-4 sobe...oko 8 ljudi bi islo...a da je i ole pristupacno :) svi predlozi su dobrodosli! :kez:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Što se Kefe tiče, kuće za veći broj osoba se najlakše nalaze u Lourdati. Mislim, ima ih po svim selima, ali Lurdata ima najbolju onudu na netu. Otkucajte na Googleu "Kefallonia sleeps 8" i sigurno će vam izaći makar nešto prihvatljivo. Za početak overite link

http://www.villamagdalani.com

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Ljudi, naravno,nemojte da vas deru agencije,imate mnogo dobre sajtove gde mozete naci VRH smestaj

 

npr. holidaylettings.co.uk ili

holiday-rentals.co.uk

 

prosle godine nas 3 porodice 2 nedelje kostalo nas po 550 evra, ali kuca je stvarno vrh.Pazi kad nismo imali zelju da uvece idemo u grad,zajebancija u bazenu i oko bazena wink.gif ,rostiljanje do kasno u noc...ne smetate nikom i niko vama ne smeta...

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!

Novajlija sam na ovom podforumu, sto ce reci da prvi put ove godine idem na Kefaloniju. Trebalo je 2008, ali je beba "pokvarila" plan.

Posto volim unapred da uplatim smestaj, poslao sam xy mailova u poslednjih petnaestak dana i dosta njih mi je odgovorilo. Ponudjene cene se krecu od 40 do 70 eur po apartmanu (sobi) za mene, suprugu i dete.

Od svih ponudjenih smestaja izabrao sam ovaj kao najidealniji, samo cekam da mi vi sa iskustvom potvrdite da sam u pravu. Apartmani se zovu Grey rocks (http://greyrocks.gr/grey_rocks_apartments_kefalonia_gallery.html), nalaze se na 5-10 km od Argostolija, deluju novo i usamljeno, sto mi se svidja. Kako idemo kolima, nece nam biti problem voznja do mnogih zanimljivosti na ostrvu. E, sad, mene zanima sta mislite o njihovoj lokaciji, kakve su najblize plaze (bilo bi dobro da su pescane), s obzirom da idemo sa malim detetom i da cemo jedan deo dana definitivno provoditi blizu smestaja i sta preporucujete za neizostavan obilazak, u odnosu na lokaciju ovog smestaja?

Takodje me zanima, a znam da je vec pisalo, samo ne mogu nikako sve da stignem da procitam za tako kratko vreme, kolika je cena trajekta za Kefaloniju, za auto i po osobi?

Hvala unapred na sugestijama, a ukoliko komentari na smestaj budu negativni, spreman sam da od njega odustanem i da trazim nesto bolje. Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Anja, ovaj Minies je u blizini aerodroma ... ne znam kako stoje stvari sa bukom i preletima ...

 

Na ovom sajtu ima dosta smestaja, pisite mailove, trazite najnize cene ....

 

http://www.kefalonia.net.gr/en/category.asp?CatID=5

 

 

U 9.1.2011. at 20:23, boxi je rekao/la:

Interesuje me preko koje adrese kontaktirati gospodina Viktora Ruhotasa za smestaj jer smo slali mailove i ne dobijamo nikakav odgovor, ili poruku da adresa ne postoji?!?

 

 

 

vruhotas@otenet.gr

 

Ja sam redovno komunicirala sa njim preko ove adrese.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam u medjuvremenu video na Google earth-u da je aerodrom tik uz apartman. Hm, nisam pametan sta da radim. Mozda da pogledam jos neke smestaje, ali je izbor jednim delom ogranicen, jer tezim da kuca bude jako blizu mora ili barem da ima direktan pogled na more, makar bila i malo udaljena. U svakom slucaju, hvala jos jednom i ako vam nesto pametno padne na pamet, pisite.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za one koji su bili u Lassiju i Kekatosu jedno pitanje...kakva

je situacija sa Internetom?...prosle godine na Lefkadi imali smo free wireless

u samom apartmanu...

Можда је најбољи одговор на Ваше питање: у Кекатосу нема ни телевизора ни радија. Лаптоп ће Вам свакако требати. Напуните га филмовима и књигама, из искуства то кажем. А цена у интернет кафеу се несећам, мислим да је била око 1 евро по часу.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka