nepiyu

Komarci na Halkidikiju

64 poruke u ovoj temi

ja sam mislila da cu ovde naci neke kreme protiv ujeda komaraca...Nisam znala da ste im objavili rat i da se sad spremate za leto....Ne preostaje mi nista drugo nego da vam se pridruzim!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije baš tako strašno sa ovim a020.gif 

" domaćim životinjama "

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bojim se da bi kod ovog poslednjeg usledio napad drugih vrsta insekata :bez-zuba: , ali bi zato mesto na plazi u spicu sezone bilo zagarantovano f025.gif

'el vidis, eto čistog ćara! :D

Živeli komarci!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako se bas i desi.... p025.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:bez-zuba:Štiteći se od komaraca, jedne sam godine tako 10 dana hodao umotan u čaršav i sa turbanom na glavi, velikim sunčanim cvikerima. Žena me se odrekla preko lokalnih novina, deca su se pravila da se ne poznajemo (sem kad je trebalo da platim sladoled i lubenicu) a gazda apartmana je hteo da naplati duplo jer se nadao većoj zaradi od "šeika". Čak sam lokalnoj TV stanici dao intervju o teškom životu u pustinjskim uslovima i održao kratak kurs pravilnog jahanja kamila sa posebnim osvrtom na kočenje niz peščane dine u proleće. :bez-zuba: Odustao sam tek kad su mi noću počeli prilaziti sumnjivi tipovi i nudili aranžmane - šlepere ženskih gaća iz Turske za šlepere moje nafte....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva je ove godine situacija sa komarcima? Idemo 9. juna, a prosle godine u junu, u Platamonu su nas unistili, pa sada na vreme da se naoruzamo ako treba?!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zavisi gde idete.prosle godine u toroniju su nas grizli neki sitni komarci do iznemoglosti.a recimo u polihronu smo letovali dva puta i nismo imali ama bas nikakvih problema sa komarcima.pretprosle godine u pefkohoriju takodje nismo imali tu muku

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idemo u Dionisios.

Prosle godine u junu ih je, izgleda, bilo svuda. Pre neku godinu u Pargi, juna meseca, nigde nisam videla ni jednog ali te godine (2007) bile su najezde mrava.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo prošle god.bili u Pefkohoriju, kraj avgusta, i nismo imali nikakvih problema sa komarcima! Za svaki slučaj uvek nosim Raid -onaj što se stavlja u konektor :blush:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako je stanje u Psakudiji sa komarcima?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Isto pitanje, ove godine idemo tamo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svi mi iz Moravsko - Savsko - Drinsko - Dunavskog područja eksperti smo za komarce. Kod nas bar prskaju larve, a u Grčkoj je po nekoj EU konvenciji o zaštiti životinja ograničeno. Šibe u ruke i na korzo, kao nekad.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Isto pitanje, ove godine idemo tamo.

Bili smo u ovom mestu pre dve godine u julu mesecu, poneli raid, kreme protiv komaraca, na prozorima su bili komarnici ali komaraca nije bilo uopste. Divno smo se odmorili i uzivali.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li komaraca nije bilo zbog Vaših preventivnih mera i komarnika, ili ih uopšte nije bilo? Ne može da se zaključi iz posta gde nisu bili - u sobi ili u samom mestu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka