nepiyu

Komarci na Halkidikiju

64 poruke u ovoj temi

Redovno letujem u Grckoj,Hanioti,nikada nisam video komarca,a odlazio sam od maja-septembra.

Sada mi svi,koji su se vratili,kazu da ih ima da posizis(Fourka,Hanioti,Tasos).

Sta se to desilo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nei Pori, komarci razbijaju. Proverena informacija.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Asprovalta, Nea Vrasna, komarci su "ubijali", svi smo komplet trčali u prodavnice da kupujemo raid....nije se moglo spavati ,a o sedenju na terasama je suvišno i pričati, tu pomaže raid spirala koja se upali pa dimi....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Asprovalta, Nea Vrasna, komarci su "ubijali", svi smo komplet trčali u prodavnice da kupujemo raid....nije se moglo spavati ,a o sedenju na terasama je suvišno i pričati, tu pomaže raid spirala koja se upali pa dimi....

Prosle godine na Tasosu, u Potosu, u julu, komarci su mi prvu noc tako izujedali mladju cerku da je to bio uzas. Nikog od nas osim nje. A nismo ih ni primetili u sobi, mozda 2-3 komada, mislili smo nista strasno.

I onda smo trcali po razne aparate protiv komaraca, kreme i sl.

Ove godine prvo to pakujem.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro je da sam procitala na vreme jer sam inace lepak za komarce :o

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva je situacija s komarcima u Polihronu? Ima li ih, narocito u avgustu-septembru?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva je situacija s komarcima u Polihronu? Ima li ih, narocito u avgustu-septembru?

Mi bili u junu mesecu u Polihronu,komaraca je bilo u izobilju....:)))....Problem je i kad spavas , i kad se setas...Naprosto da izludis od njih.Zato ti lepo ponesi sva "pomagala" koja mozes odavde , kako za lep san tako i za ugodnu setnju, jer su te stvari dole znatno skuplje nego ovde....:))))).....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Komarci Jonskih ostrva su druželjubivi. Samo što te i ne pitaju " Šta ima, jel' uživaš?" kad ih vidiš. Ako ih uopšte i vidiš.

Bar je tako sa mnom bilo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vourvourou, obećana zemlja za komarce. Gusti rojevi krvopija u neumornom krstarenju večernjim nebom - zamalo da nam definitivno upropaste odmor :besan: . Pisala sam već o tome, da ne citiram samu sebe. Nemojte biti lakomisleni i neiskusni kao ja, opremite se dobro sredstvima koje nude naše apoteke (tako je najsigurnije).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala!

Sta preporucujete od "pomagala" :)

autan? raid spirale? sta je najefikasnije?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala!

Sta preporucujete od "pomagala" :)

autan? raid spirale? sta je najefikasnije?

Mi smo u sobi koristili onaj Raid elektricni aparat sa tableticama protiv komarca, a na terasi spirale i bile su prilicno efikasne.

Izmenjeno (jele)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 postoji krema i sprej proizvidjac je Johnson Wax (Italija)  zove se OFF i jako je dobra pogotovo za decu, jer u vecernjoj setnji ne mozes poneti  Raid ovako namazes 

i dete i sebe i nema problema.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E hvala! :)

Upisano...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo u sobi koristili onaj Raid elektricni aparat sa tableticama protiv komarca, a na terasi spirale i bile su prilicno efikasne.

Takodje, proverena kombinacija.

Za setnju i pecanje Autan.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo letovali u Polihronu u drugoj polovini Avgusta i nije bilo komaraca ali uopste.Izgleda da se pojavljuju u talasima s vremena na vreme.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka