bokijoki

Lefkada sa malim detetom

45 poruka u ovoj temi

Hvla svima na komentarima, savetima i preporukam :-)...za par sati krecemo put Lefkade, kad se vratim pisem kako nam je bilo, verovatno ce na kraju nekome pomoci ili ce barem pomoci onima koji se razmisljaju da li da idu ili ne, da lakse odluce...Pozdrav...

i... kako je bilo? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

za par sati krecemo put Lefkade, kad se vratim pisem kako nam je bilo

Da, stvarno, kako je bilo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

...samo da kazem da sam ja nosio dete, frizider, ranac i suncobran :)

:klanja:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bravo! :klap:

Do godine, zdravlje Bože, biće vam još lepše kada delija malo odraste.:)

Ako ništa drugo onda vam bar bazenče neće biti potrebno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

...jer, kao sto smo i pretpostavili, nije hteo da spava, tako da smo se vecinu puta igrali, pevali i ko zna sta jos...

Hahahahaha, pričaj mi o tome. Nama je favorit, zakleo se bumbar, sve sa koreografijom. E Bože, Bože. laugh.gif

Baš mi je drago da ste se lepo proveli.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno, na kraju sam hteo svima da se zahvalim, na mnoga pitanja mozda i nismo dobili konkretne odgovore, sto se na kraju ispostavilo i da nije bas moguce. Mislim nije bas moguce da dobijes odgovor na neko pitanje koje na neki nacin zavisi od nas samih i od nasih preferencija. Ali u svakom slucaju, ako nista drugo, na ovaj nacin dobili smo potvrdu da je tako nesto izvodljivo i da nije nemoguce. U blizoj okolini, nisu bas bili odusevljeni takvom "avanturom", ali mislim da je sve do roditelja. Prvo, treba proceniti da li je samo dete spremno za takvo letovanje, jer ko poznaje dete najbolje ako ne roditelj, a zatim sam nacin organizacije letovanja. Ali da li bih bas nekom preporucio da to radi, verovatno da ne bih jer nas ima razlicitih i svi razlicito gledamo na odmor, tacnije pojam odmor vecina ljudi razlicito tretira.

MI bismo ovo ponovili, to govori o tome, kako nam je bilo, ukupno gledano. osmeh1.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima

Planiram da ovog leta idem na Lefkadu sa suprugom i detetom pa se dvoumim izmedju Lefkasa i Nidrija.Gledao sam slike Nidrija i izgleda mi kao lep gradic ali se plasim da je mali pa da se nesmorimo brzo.Lefkas je veci ali ga slabo ima u ponudi u nasim agencijama.

Moze li neko da mi pomogne u odabiru?

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve ti zavisi kako ideš,dali imaš kola ,agencija ili internet...

Ako sam organizuješ put i ideš autom,sigurno je bolje Lefkas od Nidrija,mada ni boravak tamo bas nije najbolje resenje..( ako si kolima problem je parking,ako si bez kola,sve plaze su ti daleko za pesacenje ,sem u slucaju rent a kara).

Ako ides busom preko agencije u Nidri nemoj da brineš da je mali grad i da ćeš se smoriti,Ag.Nikitas je manji sto puta,pa se nismo smorili..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

 

Idemo kolima.Gledao sam slike i Lefkas mi je mozda lepsi ali s'obzirom da nase agencije uglavnom nude Nidri a i u Lefkasu nisu neke plaze verovatno cu se odluciti za Nidri.Tamo svakako mislim da obidjem celo ostrvo pa cemo jedan dan ili jedno vece otici i u Lefkas.

U svakom slucaju cekam sajam turizma u februaru pa uplacujem.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prvi put idemo na Lefkadu.Mislim da je izbor smestaja u agencijama uglavnom ogranicen na Nidri,a to mesto mi se nimalo nije svidelo.Putujemo u septembru sa prijateljima(petoro odraslih i cetvoro male dece),i idemo svako svojim kolima,jer mislimo da je steta otici na takvo mesto a ne obici sve te prelepe plaze.Preko sajta www.greeka.com,direktno sam putem mejla kontaktirala vlasnika jedne prelepe vile,i trenutno cekamo njegovu potvrdu rezervacije.Mnogo veci i bolji izbor smestaja preko ovog sajta nego preko agencija!!!!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da ne otvaramo još jednu indentičnu temu.

Planiramo porodično da odemo na Lefkadu ove godine, kraj avgusta, početak septembra pa smo čuli dosta komentara od ljudi koji su bili već da je u septembru hladna voda na zapadnim plažama ( one su i razlog odlaska na Lefkadu )i da su talasi veliki.

Kako idemo sa bebama ( jedna ima 2 godine, druga godinu dana ) to bi nam predstavljao veliki problem.

Ako bi ljudi koji su bili u ovom vremenskom intervalu prokomentarisaliko koliko je sve tačano mnogo bi nam značilo.

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema veze ko ti to kaze ja sam bio krajem avgusta prosle godine, voda je bila i previse topla za moj ukus ne znam koj samo lupa da je hladna u tom periodu... talasi nisu bile mozda malo na Pefkulia, a svi ostali bilo je super :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slazem se sa konstatacijom da voda u tom periodu nije hladna, mi nismo imali problema ni jedanput sa vodom i njenom hladnocom...voda je sasvim prijatna, ni topla ni hladna...nama su veci problem pravile nesnosne vrucine, nekih dana je bilo kao da smo u sred avgusta, bilo je pakleno vruce...talasa je bilo na pefkuliji, na ovim ostalim plazama ne nesto posebno, mozda za nijansu vise nego u sred sezone, a da bih kvantifikovao nijansu, navescu primer...prvi auto ubrzava do 100 kmh za 10s, a drugi za 10,2s...ja bih u tom slucaju rekao je prvi auto brzi od drugog za nijansu...mi ove godine planiramo kefaloniju,ali za sada jos uvek planiramo :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovani forumasi,

 

Zelim da podelim sa vama svoja iskustva kada je u pitanju letovanje na Lefkadi ali sam previse lenj da bih pisao ovde sve detalje ..btw. mnogi su to ucinili jako,jako dobro pa ne zelim da ponavljam to isto..

 

Pre svega zelim da ponudim pomoc u vezi smestaja,cena,provoda ali i samog puta do Lefkade i na njoj...

 

Ako vam je potreban istinski odmor i volite da uzivate u ocaravajucim lepotama prirode ,Lefkada je pravi izbor...

 

Uostalom,prosudite sami.........http://www.flickr.com/photos/91396010@N08/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka