navolim

Bovansko jezero (Sokobanja)

5 poruka u ovoj temi

Da li je neko bio na Bovanskom jezeru ? Kako je za kupanje, smjestaj (za vikend, jedno ili dva nocenja) ?

Hvala za bilo kakvu informaciju ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Muž i ja smo, u julu, par dana bili u Sokobanji, pa smo nekoliko puta navratili i do Bovanskog jezera. Nismo se kupali, već smo svraćali da uživamo malo na obali.

Jezero je veliko, voda je bila topla i čista. Bilo je dosta ljudi, naročito vikendom. Neki su tu sa kamp prikolicama, neki sa šatorima, neki su verovatno smešteni negde na jezeru, a dosta ljudi dolazi svakodnevno iz Sokobanje ili Aleksinca.

O smeštaju ne znam ništa, možda da pogledaš po nekim oglasima da li ima nešto ili da odeš direktno tamo pa da nađeš na licu mesta.

Evo i nekoliko sličica:

dscf2818.jpg

dscf3227.jpg

dscf3229.jpg

dscf3230.jpg

dscf2827.jpg

dscf2820.jpg

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Oko jezera su sve privatne kuce i vikendica mahom ljudi iz Nisa. Smestaj je najbolje pronaci u Sokobanji i ne iznosi vise od 500 din po krevetu. Odatle kolima nije problem doci na ovo jezero. Dobro je za pecanje, kupanje ko voli jezera. Onako, nije ni urbano, nije bas ni zapusteno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam danas dosla sa ovog jezera,bili smo za vikend.Na predposlednjoj slici koje je prilozio Cvrca,vidi se kuca koja ima betonsku plazu i stepenice do prilaza jezera.E tu smo bili smesteni,krevet 400 din,odrasla deca 200,a mala nista.Ima 6 soba,sa po 2 ili 3 ili 4 kreveta.Na dve sobe ima jedno kupatilo,frizider a negde je i sporet zajednicki.Namestaj je malo stariji,ali sve je to super,kad imate divan pogled sa terase na jezero,pogotovo uvece.Sve kuce koje su blizu jezera su starije,izuzev dve,ali nisam mogla da nadjem njihov br tel.Voznja pedalinom je 300 sat.Jezero je toplo,kao bara sto bi rekli.Ima kampera,satora itd.Blizu je Sokobanja,ko zeli malo u provod. Pozdrav :cool:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bovansko jezero je ogromno, prelepo, ima dosta mesta za kupanje, kao i za pecanje. Ja licno idem svake godine. Sto se tice smestaja, ima i u okolini jezera, ali ja sam vise za smestaj u Soko banji, zbog izlazaka i desavanja. Cene u privatnom smestaju su od 300 - 500 dinara. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26536
    Ukupno tema
    888592
    Ukupno poruka