3604 poruke u ovoj temi

jeste, i ja sinoc bacih pogled na Rayanu, ceo jun su odprilike toliko.. 

Cak je i juli jeftin, mislim oko 45 evra ako se biraju dani sa direktnim letom a ne preko Atine. Slicne cene su i sa Wizz-om na Krit iz BG-a.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kupili smo karte preko Ryanair iz Niša za 19.06. Obzirom da avion kasno stize oko 22.30h nedelja, ako ima još neko u tom terminu da podjelimo troškove transfera sa aerodroma. 

Može i prijedlog za smestaj za 9.dana za dvoje ,jer smo trenutno rezervisali sa besplatnim otkazivanjem i ako ima neko da radi transfere, a da nije taksi. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cak je i juli jeftin, mislim oko 45 evra ako se biraju dani sa direktnim letom a ne preko Atine. Slicne cene su i sa Wizz-om na Krit iz BG-a.

To su karte samo sa rancem? Ručni prtljag se doplaćuje nekih 25Eur ili tako nekako, bar ono što sam ja gledao iz Niša...

Što se tiče lokacije na Krfu, meni je Dasija super kao baza ukoliko ste motorizovani (imate kola, ili neko prevozno sredstvo), a u suprotnom neki severniji grad koji vam odgovara :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prošle godine putovali smo na Krf minikamperom. Imali smo uplaćeni apratmanski smeštaj u Kavosu, ali smo obišli veliki deo ostrva kampujući. Pogledajte dvodelni video putopis kako smo se proveli. Link: https://youtube.com/playlist?list=PLwpsDBf4OhZ1LxbLc5f7Uj-q0be66Po3f

Na našoj fb stranici možete naći objave sa ovog putovanja i lajkom pratiti sve ostalo: 

https://www.facebook.com/combotourminicamper/

Izmenjeno (mmax001)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26790
    Ukupno tema
    899349
    Ukupno poruka