3626 poruka u ovoj temi

Ajde neka mi neko objasni proceduru iznajmljivanja kola? jel tacno da moras da imas najmanje 21 godinu da bi iznajmio? planiram da sa drugaricama idem ili u dasiju, ili ipsos, a ne vredi nam da idmeo na krf bez kola.

Ja imam dozvolu duže a i više godina,ali mislim da postoji varijanta da moraš da poseduješ dozvolu bar 3 godine! To ti dođe 21 godina,ako odmah polžiš sa 18!

Objasnio sam u prvom postu na prvoj strani gde je bio najjeftini rent-a-car! Samo odeš u agenciju sa pasošem i dozvolom,izabereš vozilo i sačekaš ga iz perionice i gotovo! Uvek samo obrati pažnju na kasko osiguranje(Full ensurance)!

Ako ideš u Ipsos i dovoljan ti je dobar provod,a da pritom niste lude za izletima ne treba vam auto! Do Krfa možete i busom,ali zadnji se vraća oko pola dvanaest,a posle možete i sa taksijem!

Sve zavisi šta očekujete i šta vam je potrebno na odmoru!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

koliko beše prošle godine međunarodna? beJaše 800 dinara kad sam ja poslednji put vadila

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

koliko beše prošle godine međunarodna? beJaše 800 dinara kad sam ja poslednji put vadila

Koliko se secam 1100 d.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko se secam 1100 d.

Hvala, Vesnuljak!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

koliko beše prošle godine međunarodna? beJaše 800 dinara kad sam ja poslednji put vadila

Sada sam otisao na sajt amss i tamo imas informaciju da je cena medjunarodne vozacke 2000 din. Moj kum je vadio prosle godine i ne mogu bas da se zakunem ali mislim da mi je i on rekao da je bilo 2000.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

koliko beše prošle godine međunarodna? beJaše 800 dinara kad sam ja poslednji put vadila

Prošle godine je bila 2000din! Mi je nismo vadili! Otišli na rizik! Niko nije ni tražio ni pitao za nju! A uzimali i motor i auto!

Izmenjeno (Roli)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, ni nama niko nije trazio medjunarodnu, mi smo dali nasu vozacku dozvolu i nije bilo nikakvih problema....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi nešto se slabo ide na Krf ove godine ili se meni samo čini? Prošle godine se najviše pričalo o Krf-u,a ove godine slabo? Jel smo možda sve ispričali? :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa i ja sve cekam da se Krf opet aktivira. Ove godine idem prvi put. U globalu sam stekla sliku o ostrvu iscitavajuci teme na forumima, ali sam uvek gladna za detaljima! Tako da molim krfofile da ozive temu :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima već stvarno mnogo informacija! Ja sam u ovoj temi puno napisao,ako i Verho u temi Agios Gioigios live,ali nije ti sve! Uvek ima neka nova iskuEvo ako te zanima nešto pitaj,pa ću probati da ti pomognem! :) Jel si videla moje Krf MFT-ove?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pregledala sam tvoje Krf MFT-ove i slike su super. Znam da je vec dosta napisano o Krfu, kako ovde, tako i na forumu Krstarice, ali je steta da tema zamre, sigurno se neko uvek seti nekih zanimljivih detalja, utisaka, anegtota, bilo cega sto je dovoljno da se tema ozivi!

Interesantno mi je to sto si u MFT-u naveo da je voda u Paleokastrici prijatna, to me je obradovalo, posto vecina tvrdi kako je voda neverovatno hladna tokom celog leta. Steta je ne okupati se na onako lepoj plazi. Bilo kako bilo, ja cu se okupati, pa makar mi se svi misici zgrcili ;)

Takodje mi je interesantno i to sto svi za Sidari kazu da u najmanju ruku nije nista posebno, a na fotkama uvek izgleda super. Citala sam da je voda mutna, a neko je cini mi se naveo i da smrducka.

Evo sad me konkretno interesuje gde se moze kupiti dobro maslinovo ulje u kanistrima. Sasa je naveo sledece: ''Obavezno pre dolaska u Paleokastriciju obici selo Makarades i od mestana kupite maslinovo ulje koje je po kvalitetu i pristupacnoj ceni najkvalitetnije u Grckoj.'', pa me interesuje da li preporucujete jos neko mesto za kupovinu dobrog ulja.

Imacu ja jos pitanja, Roli, ali o tom potom ;)

Izmenjeno (jele)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesantno mi je to sto si u MFT-u naveo da je voda u Paleokastrici prijatna, to me je obradovalo, posto vecina tvrdi kako je voda neverovatno hladna tokom celog leta. Steta je ne okupati se na onako lepoj plazi. Bilo kako bilo, ja cu se okupati, pa makar mi se svi misici zgrcili ;)

Ja se ne secam da je voda uopste negde bila hladna na Krfu, a sto se tice tog mesta secam se da ima vise plaza i da smo mi bukvalno bazali motorom od jedne do druge plaze.

Cak na centralnoj nude "izlet" camcem do malih pecinica, a kuriozitet je da do nih mozes - lagano otplivati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se ne secam da je voda uopste negde bila hladna na Krfu, a sto se tice tog mesta secam se da ima vise plaza i da smo mi bukvalno bazali motorom od jedne do druge plaze.

Cak na centralnoj nude "izlet" camcem do malih pecinica, a kuriozitet je da do nih mozes - lagano otplivati.

Odlicno, to me bas raduje. Cak su mi dve drugarice rekle da nisu mogle da se okupaju na Paleokastrici koliko je voda bila ledena, pa sam se zamislila.

Sto se tice tih izleta camcem do pecinica i drugih uvala, dosta njih ih je spominjalo i deluju mi vrlo interesantno. Da li se secas cene iznajmljivanja camca i da li je neophodno da te voza vlasnik, ili moze i u samostalnoj reziji?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesantno mi je to sto si u MFT-u naveo da je voda u Paleokastrici prijatna, to me je obradovalo, posto vecina tvrdi kako je voda neverovatno hladna tokom celog leta. Steta je ne okupati se na onako lepoj plazi. Bilo kako bilo, ja cu se okupati, pa makar mi se svi misici zgrcili ;)

I ja sam otišao pripremljen na hladnu vodu,ali niko se od nas četvoro nije tamo bunio... Možda su do topline dovele zgodne mađarice u toplesu i tanga kupaćima! Ali mi onda nije jasno što se devojke nisu bunile! :D

Mi smo bili tamo u nekoliko navrata i uvek nam je prijalo,a još i jun mesec! Dok je moja kuma bila u avgustu i samo pričala o ledenoj vodi na Paleokastritsi... Nisam pametan! Ali ne znam n koliko bi to hladno trebalo da bude da se ne kupamo i uživamo! Voda je tamo izuzetno bistra i čista!

Takodje mi je interesantno i to sto svi za Sidari kazu da u najmanju ruku nije nista posebno, a na fotkama uvek izgleda super. Citala sam da je voda mutna, a neko je cini mi se naveo i da smrducka.

Sidari sur izgleda na fotkama,ali kada odeš tamo ništa posebno! Sve te stene sa muto vodom,umesto pesak neka kombinacija peska i gline... Nije po mom ukusu,mada je tamo bilo jako puno ljudi,ali slabo kupača! Sidari kao grad je interesantan i stvarno r+tamo sam pojeo najukusniji pileći giros! Ako se već vozikate svrati i tamo,nećete ništa izgubiti! Rodu obiđite svakako! Uklopite tako da stignete tano popodne,pa da odete na Sunset beach na zalazak sunca... To je več druga priča! :)

Evo sad me konkretno interesuje gde se moze kupiti dobro maslinovo ulje u kanistrima. Sasa je naveo sledece: ''Obavezno pre dolaska u Paleokastriciju obici selo Makarades i od mestana kupite maslinovo ulje koje je po kvalitetu i pristupacnoj ceni najkvalitetnije u Grckoj.'', pa me interesuje da li preporucujete jos neko mesto za kupovinu dobrog ulja.

E ja nisam fan kupovine maslinovog ulja i vucaranja nazad u Srbiju,pa ćeš valjda naći bolje stručnjake od mene! :)

Imacu ja jos pitanja, Roli, ali o tom potom ;)

Na raspolaganju sam!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li se secas cene iznajmljivanja camca i da li je neophodno da te voza vlasnik, ili moze i u samostalnoj reziji?

Bile su ponude da te vozika vlasnik do nekoliko pećina i uvala,pa možeš i da ostaneš pa se vratiš sledećom turom! Bilo je nekoliko varijanti,ali pošto nas je bilo četvoro uvek su i neki popust nudili! koliko se sećam cene su bile od 5do 8evra!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka