3626 poruka u ovoj temi

@BiljanaK Kasiopi je predivan!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Diiivno! :) Jeste li obišli još neko mesto i išli na vido možda?

Tako mi je drago kada se neko oduševi Krfom, osećam se kao vizionar ko god me pita za savet što se Jonske obale tiče Krf je prvi preglod uvek! :)

Inače, nisam znao da se tako "dugo" putuje iz Niša do Krfa, mislio sam da je let kraći dosta :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:cvetak: @BiljanaKjesi li bila na "mojoj" plaži?:blago:možda i meni Kasiopi bude baza u nekoj narednoj poseti Krfu za koju :neznam:da li će ikada ikada biti...:uplakani:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovanje @BiljanaK , zanima me da li su na aerodromu, u odlasku i povratku, trazili potvrde (anti-genski ili psr test).

Nisam vakcinisan pa me zanima sta da spremim.Moze li se po povratku u Srbiju izbeci karantin, ako u Grckoj kupim i odradim  brzi self-test ? Hvala na odgovoru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo pucaj Biljka! U pravu si, nema loše plaže...samo da je mora...a moja plaža Veranda je desno od luke...znaci nisi bila tamo koliko vidim držala si se levog dela Kasiopija...:suncase:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam ni znala da postoje plaže i desno od luke :neznam:(eto kad nisam iščitala temu :zid:), nisam videla nikog da ide tamo. :razmislja:
 

Gde, preko ovih stena se ide? :unsure:

 

 

 

 

B5E97697-BA35-4804-BEF2-5AF4FC0DC086.thu

 

E1EB8E57-8BE8-4481-87E7-EDF0F67DAB6B.thu

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa  to je tajna plaža...šalim se...ima staza uz to stenje...nisi obraćala pažnju...ništa drugi put,,,te plaže desno su male i divlje jedna pre moje je  nude...a moja mešovita zavisi ko je prvi zauzme ujutru...:blago:

61002e3785e74_Krf20181084.thumb.jpg.2762

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vec drugo leto da planiram Krf i nista od toga.:angry:

Gledacu ga iz Sarande i znam da cu se lose osecati.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

KRF NA DLANU  javna grupa na fejsu je dosta aktivna i ima obilje informacija-dragocenih...

Samo, sad kad to sve gledam sve više ne bih da budem turista već da živim život na Krfu...jer toliko toga ima lepog -malo je vremena......

:ljubav:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

KRF NA DLANU  javna grupa na fejsu je dosta aktivna i ima obilje informacija-dragocenih...

Samo, sad kad to sve gledam sve više ne bih da budem turista već da živim život na Krfu...jer toliko toga ima lepog -malo je vremena......

:ljubav:

Da, odlicna je grupa. Sve pohvale za admina, odlicne informacije, slike, korisni saveti.....

@VERANDA nemoj mnogo da gledas, kazem iz iskustva. hteo sam preko ekrana da uskocim tamo

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, da li neko ima informaciju da li BiH drzavljani mogu letiti sa Ryanairom Nis-Krf i zanima me cijena prevoza aerodrom-Sidari najbolja opcija?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka