3626 poruka u ovoj temi

Iscrpno, svaka cast! Drago mi je sto ste se lepo proveli, niste se bas odmorili, ali to je bio umor koji izuzetno prija, pretpostavljam ;)

Pa eto, dobrodosao na forum ponovo! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Roli,

Opis je odličan i dobro je što je detaljan, ali malo zabrinjavajuć, bar za mene. Mi isto idemo u Dasiju u septembru. Vidim nisi oduševljen tim mestom, kao ni plažom. Jedan od kriterijuma za izbor mesta u našem slučaju je bila i hladovina na plaži, kažu u Dasiji je ima. Želeli smo takođe da vidimo neki lep grad a ne samo da se izležavamo na plaži. Prisustvo grada Krfa će nam i to omogućiti.

Mi ćemo ići kolima i kako vidim iz tvog opisa na Krf se letuje aktivno, pa ćemo se potruditi da obiđemo što više mesta i plaža.

Talasi na izletu za Paxos i Antipaxos ?! Nećemo ići tamo.

Izmenjeno (milenaidaki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Marina 03 hvala na dobrodošlici!

A i tebi Milenaidaki da odgovorim...U Dasiji imaš hladovine,ali meni se nije dopalo. Pazi to je moje mišljenje,možda se tebi dopadne. Naprimer Marimar već drugu godinu ide tamo! Svako očekuje nešto drugo. Što se tiče tog krstarenja,verujem da je skroz ok,kada je more mirno... ali meni je nažalost upalo vetrovito vreme. Nismo mogli znati,a kartu moraš bukirati dva dana pred polazak(uz mogućnost pomeranja puta u slučaju nevremena,ili povraćaja novca).

I da ako ideš kolima apsolutno ti je svejedno u kom si mestu. Ideš gde hoćeš! Samo napred!

Izmenjeno (Roli)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lepo Roli, lepo... Hvala ti. Da vec nisi ministar, unapredio bih te.

Drago mi je da ti je bilo lepo [ono sto ti je bilo lepo] a zao mi je sto niste imali srece u nekim trenucima, ali sve to valjda spada u dogodovstine koje ce se pamtiti. :)

Dobro, moze jos samo kratak rezime - posto iz svega sto si napisao ne mogu bas jasno da zakljucim - sta se ne sme propustiti, a gde ne bi isao ponovo? I koja ti se plaza najvise svidela?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Darkomal mi je poslao pp,ali odgoviću ovde! Pitanja koja su postavljena:

1) Da li si video tu drugu vilu valjda bese vila Nikana jer se sad razmisljamo da zamenimo Dimitru za ovu. Koliko vam je bazen znacio? Opisi mi malo vilu, i da li je veliki uspon do nje?

2) Mi smo mislili da uzmemo skuter na 7 dana, koliko si ti platio iznajmljivanje skutera?

3) Da li ima u blizini Dimitre neka prodavnicica (hleb, mleko, voce)? Koliko je udaljena?

4) Da li ima komaraca?

5) Kakav je bus, klima tv?Dvospratni?

Druga vila se zove Nikonos,ona se nalazi kod Elea Beach Hotela,plaža je na 5 min. Pređeš magistralu i spustiš se uličicom. Na dobroj je lokaciji,i stanica placog busa je iza ćoška. Nama su ponudili da zamenimo,ali nismo hteli jer nam je bazen mnogo značio. Svaku jutro kafu popiješ kod bazena i osvežiš se,i naravno uveče kada se vratiš obavezno se bućneš. Sve u svemu ako te mrzi da ideš na lpažu takođe dobro dođe. I zadnji dan smo proveli na bazenu,nismo sedeli i čekali ceo dan bus(u dvorištu imaš zajedničku terasu,tuš i wc).

Skuter za 7 dana mogao da se uzme za nekih 65-75€,i super je jer malo troše. Ja sam nekog malog Suzukija uzeo. Obrati pažnju da ogrebotine na skuteru. Najbolje da ga uslikaš pre uzimanja sa svih strana,hoće malo da zezaju. I da pasoš nikako ne ostavljaj u tim rent a bike-ovima. Ja sam za sva dana dao 25€ za skuter,ali komšija je kod istog uzeo na sedam dana po toj ceni.

Jako blizu Dimitre imaš prodavnicu,koja je malo skuplja ali ništa strašno,jedino što u njoj nema voća i povrća,inače je ok snabdevena.

Komaraca ima i kada te ujedu poprilično pocrveni,ali na svu sreću devojku su uglavnom ujedali. :) Ponesi Raid za sobu i neki Autan ili Off i neće biti problema.

Što se prevoza tiče prevoznik je bio Mb Best(www.mbbest.co.yu). Vozači su super vozili,bez zamerki. Svaka im čast. Bus nije bio noviji,ali ok je. Imali smo klimu,tv,a wc naravno nije u funkciji. Nije bio dvospratni jer nije bilo još gužve,kada smo se vraćali svako je imao dva sedišta(jer su neki ostali 2 smene). Neznam da li sam ga uslikao. Jedino zameram što pri povratku nisu baš detaljno očistili,ali ne treba se za sve buniti. :D

Postaviću neke slike vile,a snimak uspona imam takođe,ali se vidimo i mi na krajumpa moram obraditi(za koji dan).

Evo sličica:

6g19yte.jpg

5xxxt3p.jpg

4qz0uf9.jpg

67d4z03.jpg

Slike kupatila i druge terase ću potražiti.

Pozdrav

Izmenjeno (Roli)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi premijeru da Vam odgovorim. A pre toga jedno pitanje,jer može malo veća plata? :)

Plaže koje su po meni najlepše: Glifada i gradska plaža Paleokastritse.

A mesta koja vredi posetiti: Ahileon i ostrvo Vido

A od gradova definitivno grad KRF,Kavos i naravno Paleokstritsu.

Pazi ovo je najuži izbor,generalno ima lepih gradića,ni aqualend nije loš sve zavisi šta voliš. :)

Na primer na mene sever nije ostavio neki utisak,ali sam grad Sidari mi je simpatičan.

Po meni ne treba gubiti vreme na Rodu i taj deo.

Izmenjeno (Roli)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Još da dodam za Darkomal...

Kuhinja je super opremljena,sobu čiste na pola odmora i menjaju peškire. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Roli hvala puno. Najverovatnije necemo menjati vilu, jer je bazen super, imas pravo znacice nam - ujutru i uvece. Imamo 26 godina, nece nam biti tesko po koji put i da se popnemo, sidjemo, a planiramo i skuter pa videcemo. U svakom slucaju aktivan odmor! Jer terasu imamo svoju ili je zajednicka?

Ocekujemo svi jos tvojih slika, tj. cekamo MFT :)

Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E vidiš i mi imamo 26 godina,ali možda ste u boljoj kondiciji! :) Imaš i zajedničku i posebnu,nama je zajednička gledala na bazen,prijateljima posebna. Sve zavisi u kojoj ste kući od tri.

Skuter obavezno iznajmite, sa gorivom vas ne može koštati više od 100€,šta i nije skupo ako vidiš koliko dobiješ na vremenu i mobilnosti!

Izmenjeno (Roli)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Roli...

Mozes li u kratkim crtama da mi opises mesto Pirgi,putujem u septembru pa bi mi neke informacije puno znacile.

Unapred hvala !!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ROLI care, najdetaljniji opis koji sam skoro procitao! Kazi mi , koliko ti je trosio Hyndai Atos Prime, tj. koliko te kostalo gorivo za ta tri dana.

Jos jednom moje cestitke na iscrpnosti izvestaja. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

EEE Roli svaka cast ovak opis jos uvek nigde nisam videla....

Negoooo bre bas se pesaci od vile Dimitra do prve plaze sigurno 10 minuta ako ne i vise ?

Bazen je bas bas extra

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Salsita, da ne ides i ti u vilu Dimitra?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Marina 03 hvala na dobrodošlici!

A i tebi Milenaidaki da odgovorim...U Dasiji imaš hladovine,ali meni se nije dopalo. Pazi to je moje mišljenje,možda se tebi dopadne. Naprimer Marimar već drugu godinu ide tamo! Svako očekuje nešto drugo. Što se tiče tog krstarenja,verujem da je skroz ok,kada je more mirno... ali meni je nažalost upalo vetrovito vreme. Nismo mogli znati,a kartu moraš bukirati dva dana pred polazak(uz mogućnost pomeranja puta u slučaju nevremena,ili povraćaja novca).

I da ako ideš kolima apsolutno ti je svejedno u kom si mestu. Ideš gde hoćeš! Samo napred!

Hvala ti Roli

Potpuno sam svesna da neću biti oduševljena plažom u Dasiji. Imam visoke standarde u vezi plaže, naročito ne volim uske i male plaže... Dobro će nam doći hlad pre podne u Dasiji, a po podne pravac zapadna obala, Glifada, Paleokastrica na uživanje i gldanje zalaska sunca.... :rolleyes:

Kada će već jednom taj septembar... :blink:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka