BCV

Porodično letovanje na Kefaloniji-putopis

Nadam se da će vam se ostvariti planovi i da ćete se lepo provesti. :thankyou2:

Venia studios u avgustu 50e po studiju.

Da li neko ima preporuku ili iskustvo sa smestajem u Metsovu ? Planiramo da tamo presečemo put i odmorimo jednu noć pa nas zanima koliko je smestaj za tu jednu noć kao i da li se tamo lako nadje (pretpostavljam da da) ili se rezervise unapred :)

Neko je pisao ovde na nekom forumu da je spavao u hotelu Apollon. Ima na "Booking"-u sigurno smestaja.

Neko je ovde na forumu hvalio smeštaj u Metsovi: Asteri . Zaista na slikama deluje lepo. Koliko se sećam cena noćenja za dvoje sa doručkom je oko 50e

Lako se može poslati mail i proveriti cena prenoćišta i obaviti rezervacija.

Rezervacija je nepotrebna pošto u to doba godine u Metsovu nema gužve. Pored Asterija preporučio bi i hotel Apollon. Na malo prometnijem mestu je od Asterija ali je, rekao bih, i za nijansu bolji.

Sada sam tek video Ackolov post, DOU! Jedno je sigurno, koji god izaberete nema greške.

Izmenjeno (Billy The Kid)

Pozdrav svima. Trenutno sam na Kefaloniji i ne mogu da dođem do Hristosa iz Zole da bih iznajmili čamac...da li neko ima možda njegov telefon jer onaj koji je na oglasnoj tabli nije ispravan...hvala unapred!!!

Iskreno, ja mislim da je to sa iznajmljivanjem čamaca iz Zole od tog tipa pravi mazohizam. :neznam:

Poštujem ja nečiju želju za avanturizmom ali još nisam pročitao da je neko uspeo bez nerviranja da dođe do njega i da se dogovori o iznajmljivanju sa razumnom cenom. Nije mi palo na pamet da ga čekam više od deset minuta. Lično mislim da nema smisla provoditi dane u Zoli i trpeti iživljavanje nečije, pa bre Kefalonija je puna prelepih plaža, Fteri je samo jedna uvala.

Izmenjeno (BCV)

Da li neko ide u Skalu od 23.08 preko Timtravela?

Pozz!!!!