BCV

Porodično letovanje na Kefaloniji-putopis

Hvala Jelena :)

Što se tiče smeštaja u kome smo bili, detaljno možete pogledati na: http://www.veniastudios.gr/ a sve detalje vezane za tip i cenu smeštaja će vam poslati vlasnici Irena i Nikos u odgovoru na mail: em161257@hol.gr

Pozdrav.

Hvala!

Da li je neko bio u Bella Vista apartmanima ili bar zna nesto o njima?

Vidim da su na severu Lassija...

BCV, pridruzujem se listi tvojih fanova. Plasila sam se da je cela prica o Kefaloniji pomalo "naduvana", ali tvoje prikljucenije me je potpuno ohrabrilo.

Samo jedno pitanje, tehnicke prirode, vas 4 krevetni apartman je bio u glavnoj zgradi? A studija su u pomocnoj zgradi Venie?

Izmenjeno (sm.billie)

sm.billie

apartman i većina studia su u glavnoj zgradi osim dva koja su u pomoćnoj, u istom dvorištu ali mislim da ni oni nisu uopste loši.

Evo jos par slika da bi bilo jasnije kako to izgleda:

Terasa apartmana u prizemlju sa materijalom za planiranje dnevnog krstarenja ostrvom :)

img1105ff.jpg

Glavna zgrada

img1109s.jpg

img1470fl.jpg

Mali put pored zgrade i u pozadini se vidi terasa prizemnog, dodatnog objekta u kome se pored ostalih nalaze još dva studia

img1110g.jpg

Izmenjeno (BCV)

Hvala puno !

Rekao bih da je upravo idealna za porodično letovanje i da decu treba učiti aktivnom odmoru i uživanju u prirodnim lepotama a ne rasparčavanju lubenica i ispijanju piva na plaži.

Covek objasnio :aplauz:

Slazem se u potpunosti!

Rezervisali smo smestaj od 15. do 25. jula, i vodimo 9-to godisnju devojcicu, nadam se da ce joj se svideti.

Samo, kako docekati leto... :nesvest:

Izmenjeno (sm.billie)

Slazem se u potpunosti!

Samo, kako docekati leto... :nesvest:

Mozes li mi reci po kojoj ste ceni rezervisali smestaj (mozes i na PP), nama su nudili cenu za studio od 25. 6. koja nam ne odgovara, a i negde sam procitala da taj studio nema pogled na more, vec na neki krs... Da budem iskrena, nismo se cenjkali, a vidim da to sljaka!

Mnogo mi se svidio ovaj putopis.Svaka cast! :) Ljeto se blizi,bilo je dvoumljenje izmedju Majorke i Halkidikija,e sad sam sigurna da ovo zelim vise od bilo cega.Jelenam,da li mozes da napises ako je to dozvoljeno na forumu cijenu smjestaja koja vam nije odgovarala?Takodje me zanima imaju li apartmani klimu,kolko je udaljeno more,tj.prva plaza na kojoj se moze okupati,koliko je udaljena prva prodavnica?

Zanima me takodje da li ima u blizini hitna pomoc i kako uopste ide zdravstveno osiguranje za tamo,za nedaj Boze..(kakva sam naopaka o svemu mislim :D)?

P.S. Imaju li negdje plaze sa suncobranima ?

P.S. Imaju li negdje plaze sa suncobranima ?

Pa sa fotografija možeš videti da ih na svim plažama do kojih se može stići kolima ima osim na Platia Ammos i sličnim prelepim plažama do kojih se stiže nadljutskim naporom :) (mislim i na one do kojih se samo čamcima može doći).

Ja malo malo pa se vratim na citanje ovog putopisa.

Na zalost, mi ni ove godine necemo na Kefaloniju iz vise razloga, ali nadam se za godinu-dve eto i nas.

Do tad, Kefalonija ostaje moja tiha patnja.

Gaganice, i meni ;)

Dunjiiić ljubim i grlim puuno :cmok:

Vidim da je ovo sve super, lepo, sjajno i bajno, ali mi planiramo na more sa troje dece medju kojoj je i jedna beba od 15 meseci, tako da nemam nameru ove godine da obilazim plaze vec da se zakucam na jednu. E sad, da li je neko bio u hotelu Ionian sea kunoperta, ili je cuo od nekih ljudi koji su bili tamo, posto je to izolovano mesto, pa rekoh makar da bude lepo...bas bi nam pomogli utisci, pomagajte!!

Ljudi vi ste sjajni.

BCV svaka cast, pozelela sam da se momentalno teleportujem do Kefalonije. :)

Ja sam poslala upit za Venia Studios pa cekam odogor, cim saznam javljam.

Moj plan je avgust na Kefi kolima.