sirius

Hotel Serenity Makadi Hurgada

15 poruka u ovoj temi

Pretrazujuci forum nisam naisla ni na jedan komentar o ovom hotelu,pa ako je neko vec bio zamolila bih da napise svoje iskustvo,,,

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Konacno da vidim i hotel koji smo mi izabrali klap.gif Haha , samo se nadam da nisi drugarica sa kojom putujem osmeh.gif

Mi putujemo u ponedeljak pa eventualno kad se vratimo ako ti znace sta utisci.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi putujemo tek u septembru,tako da bi svaki opis dobrodosao osmeh1.gif

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nadam se da cu imati sve najlepse da vam prenesem osmeh1.gif)) Mi putujemo ujutru ,mada kako stavri stoje ne vidim ni jedan let sutra u to vreme na monitoru svi su uvece..... mad.gif

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene zanima ovaj hotel tako da bi bilo lepo da neko prenese neke utiske o njemu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

znam cetiri osobe koje su se pre neki dan vratile, prezadovoljne su,

a jedna od njih ce se valjda uskoro nakaniti da vam napise i detalje :)

verujte da nemate briga nikakvih, nisam cula nikakve primedbe, samo pohvale i preporuke.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e ovako :) vvratili smo se prosle nedelje. Hotel je veliki,lep...

enterijer je prelep,sobe su sve velike komforne..

u sobi se dobijaju 2 flase vode,i vodu sami punite..imaju oni baloni dole u hodnicima.

Hrana je fina,lepa..svako moze naci nesto sto voli.

Bazeni.. ima glavni bazen,tu je muzika..ima bar,gde svaki dan ima i dorucak i rucak..tj bude nesto..salate,pomfrit,meso neko,testo.. preko dana su sve animacije uglavnom tu.

ima dva slana bazena,koji su veoma relaksirajuci,jer je tisina.. tu isto imaju dva bara..al samo sokovi,i pivo.

eh plaza... ovakoc :D preporucujem vam da kupite patike za vodu,ako volite da setate i to.. posto nije peskovito u vodi,nego je kamenje,korali..

U duboku vodu se ulazi preko pontona..a tu se nalaze lepe ribice,svakakve :) iz razloga sto je blizu Rajsko ostrvo,pa su korali i te ribice uglavnom na svim plazama u hotelima u tom delu.

na plazi se mogu uvek naci lezaljke,jedino je problem sto nekad neka peskira,oko 12.1 :)

na plazi takodje ima bar..i ima fish market :) takodje ima mini rucak,tj sneck.. kod plaze je veliki restoran Bay watch..

Uvece ima animation show..koji i nije bas nesto,al dobro.moze da prodje.

Ima disko iznad loby bara,svako vece od 11 do 2..jedina zamerka sto pustaju ponekad i rusku pesmu,arapsku ne. ako vas zanima nesto slobodno pitajte :)

moji utisci su divni,prelepo..puno ljudi smo upoznali,sve je super :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala najlepse na iscrpnom izvetsaju!:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos nesto..:)

Jel ima svako vece prevoz do Hurgade mini busom i koliko je vremenski potrebno do iste?

Jel imaju tamo da se kupe patike za vodu i koliko kostaju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

busevi imaju ujutru u 10,i posle podne u 5..a u hurghadi se ostaje najvise 3.4 sata..to se grupno dogovorite u busu. po osobi je 6evra,i povratna karta. :)

patike imaju da se kupe tamo,nisu bas kvalitetne,al izdrzace jedan odmor :) nama su prvo rekli 35evra :o ste je previse,pa cim smo rekli da je puno,odma kao za 10evra :) a jedna druga devojka je kod istih tih platila 12evra koliko se secam..tako da se treba cenkati :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i mene, juce smo se vratili. Necete se pokajati sigurno za ovaj hotel jer je lep, miran, ima sve sto je potrebno i svi su ljubazni. More je pravo iskustvo jer je kupanje kao u akvarijumu punom ribica. Obavezno sandale i oprema za ronjenje! Nama nista nije falilo, mislim na te peskire ili slicno. Isli smo na izlet Safari sto i nije nesto osim brze i ludacke voznje po pustinji, pa ako to volite samo napred inace beduinsko selo je totalno komercijalizovano. Jahanje kamila 5 min i to je to. Na krstarenju je bilo lepo ali je snorkling kod naseg hotela mnogo bogatiji nego tamo.

Pice je onako da ne kazem bezveze i to nam je jedina zamerka jer se i za to lose ceka u redu. Ono sto smo dan pre povratka videli je da je popust za UAL 5 dolara po noci i tu imate strano pice, konobara, posebno vas sluze prilikom jela, voce i jos nekih stavrcica sto nije lose ali smo kasno saznali. U hotelu su cene mnogo vece nego u Hurgadi, recimo ono sto je u hotelu 10-15 dolara u Hurgadi je 1-5 dolara, tako da se ispalti ici i 2 puta. Pola sata busom iz hotela. Internet je 7 eura za 1h u hotelu. Inace sve se isplati vise u dolarima tako da vam evri i ne trebaju. Mi smo na zalost hotel napustili u 3 ujutru jer nam je let bio u 7 ujutru 11tog dana.

Sto se tice soba sve sto je da kazem ispred ispred ulaznih vrata je odlicno jer u svakom slucaju negde morate da hodate do 2 min. Medjutim postoji jos jedan deo koji se nalazi odmah kako se udje busom u kompleks i to vam je prakticno iza ledja kada dodjete na glavni ulaz ,tako da ako dobijete sobu do koje morate da se vratite kroz glavni ulaz na koji ste upravo usli odmah ljubazno zamolite i mozda 10 dolara castite i verujem da ce vam dati blize. Mi smo bili u blizem delu i tek smo kasnije saznali da postoji i taj odvojeni deo kojim se dolazi nekim mini busom koji stalno ide u krug, ali zasto bi isli busom ako ne morate.

Ovo je malo preko reda pisano jer pokusavam da se setim bitnih stavri koje bi vam znacile. U svakom slucaju nama je bilo odlicno.

Pitajte sve sto vam zanima.

Izmenjeno (angelina70)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

daa ja preporucujem,jahanje konja :) preko gospodina Foxa :D prediiiiivno iskustvo..dva sata..po pustinji i plazi :) jedan par je bio u tom odvojenom delu,al tamo se jos uvek gradi..i trazili su da ih prebace,jer to nisu uplatili..dobili su novu sobu posle dva dana

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo za UAL zaista vredi!:)

Hvala na korisnim savetima!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo zavrsavamo odmor u ovom hotelu (moja zena i ja) pa da i mi iznesemo svoja iskustva

Hotel je jako lep i lepo isplaniran tako da se izmedju malih zgrada sa sobama nalaze bazeni i baste. Bastovani su pravi heroji ovog hotela jer su uspeli da od pustinje naprave jako lep ambijent sa palmama, svezom travom, zanimvljivim drvecem itd.

Bazeni su takodje lepi samo je na glavnom bazenu prevelika guzva, tu se nalaze i animatori koji su za moj pojam prilicno losi. Dva bazena sa slanom vodom su bolji izbor.

Plaza - heh, to ustvari nije plaza vise je pogled na more, jer do samog mora treba preci oko 150 metara okamenejnih korala, koji su jako neravni i ostri - bez sandala za kupanje (koje mi nismo imali) to nije zabavno.Postoji most kojim dolazite do dublje vode ali onda su vasi peskiri jako daleko od vas, a ako nema talasa tu je velika guzva, a kada ih ima onda zatvore plazu.

E sad dolazimo do glavne zamerke a to je hrana - sve izgleda kao da se sprema unapred za nedelju dana, meni za veceru i rucak je maltene isti, i uglavnom se sastoji od neke varijante krompira, pirinca, mesa (obicno nalik na gulas) piletine i ribe. Sve je to ok ali dosadi vec posle drugog dana. Pice koje mozete dobiti u all inclusive varijanti je jako ograniceno, sokova nema u pravom smislu reci imate neki sirup razblazen u vodi, koka kola, fanta i sprite su iz automata i nemaju pravi ukus, jedino je pivo dobro ali za sve to ponekad treba da se nacekate u redu samoposluzivanja. Sve se jako puno ceka posebno u restoranu Mona lisa (koji je glavni) i na marbella baru pored glavnog bazena (gde jedino mozete dobiti uzinu - pomfrit ili sladoled popodne ako se izborite za njega). Najbolja situacija je u bay watch restoranu u blizini plaze ali on ne radi bas svaki dan (nekim danima je a'la carte restoran uz doplatu)

Ultra all inclusive je i sada 5 dolara po osobi po noci i smatram da se isplati, mada mi nismo na vreme uplatili isti pa ne mogu reci iz licnog iskustva sta stvarno dobijate (mozda je i to lepse na papiru nego u stvarnosti).

Po svaku cenu izbegnite sports area kompleks (koji je jeftiniji) jer se nalazi na oko kilometar od svega ostalog, okruzen je samo pustinjom i gradilisem. Odatle se vozite autobusom koji ide na svakih 10-15 min do glavne zgrade, pa to moze biti jako zamorno vrlo brzo jer vam treba desetak puta na dan da prodjete tamo-vamo...

Problem predstavljaju i rusi koji cine 90% gostiju jer se guraju svuda, bucni su i nepristojni, ali to je manje vise tako svuda u egiptu.

Izleti su zanimljivi, luxor nije predaleko (krece se u 6 ujutru) a takodje je zanimljiv i safari u pustinji (mada kao sto je neko napomenuo beduini jesu komercijalizovani, ali sta drugo i ocekujete od masovnog izleta).

Autobus iz hotela do hurgade ide 3 puta na dan, kosta 6 eura u oba pravca po osobi a voznja traje oko 45 min. Hurgada ima jeftinijih stvari da se nadju ali nije kao pre nekoliko godina, ne ocekujte previse i spremite se na veoma napadne trgovce. Preporucujem kupovinu lokalne sim kartice na kojoj su nam u manjoj vodafone radnji namestili jeftine medjunarodne pozive - kartica kosta oko 1,5 eur a pozivi ka beogradu oko 0,5 eur po minutu (mada je prvi minut skuplji) sto je dosta manje od roming tarifa. Takodje mi smo nabavili usb stick za internet za oko 17 eur, jer su cene interneta u hotelu nezamislive - 1 sat 10 eur.

Izmenjeno (MarkH)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel bio neko u skoro vreme da spodeli utiske

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka