draganavv

Registracija automobila

7 poruka u ovoj temi

Evo upravo mi izlazi registracija.Juce sam cekala u redu u SUP-u i nista nisam uradila jer su nenormalne guzve,danas opet idem.Sledeci problem je,sto se nova saobracajna dozvola kazu ceka najmanje 20 dana,a mi na more trebamo da idemo za 10-tak.Kako preci u CG,nikako izgleda.

Jel to sigurno da se ne moze uci u CG sa onom potvrdom koju daju umesto saobracajne?Nema sanse da ce nova biti gotova do mora.Ovo je strasno stvarno da nista ne moze lako da se zavrsi

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice guzve, najlakse je registrovati preko neke agencije( oko 1000 din)

Ja sam cekao 3 nedelje novu dozvolu .

Neznam sta da ti kazem.

Trebalo je ranije da registrujes(moze 30 dana pre isteka)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tačno je da potvrda zamenjuje saobraćajnu dozvolu u Srbiji, ali pošto ne putuješ u Grčku ili Mađarsku, gde bi problem sa potvrdom bio jezik, predlažem da pitaš AMSS da li se sa njom može otići do CG. Pošto sam i ja registrovao kola preko agencije, za novu saobraćajnu je bilo potrebno sedam dana, pa predlažem da zoveš telefonom nekoliko agencija i pitaš da li mogu da ti srede i za saobraćajnu u što kraćem roku. Ovo se odnosi na Novi Beograd, a ne znam kako je u drugim opštinama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Мислим да Вам не би правили проблем на улазу у Црну Гору.

Међутим, кажете да имате још десетак дана.

Поуздано знам да је мој комшија прошлог месеца регистровао ауто и да му је саобраћајна дозвола била готова за 5 или 6 радних дана.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juce sam obavila registraciju konacno.Nova dozvola se sad ceka najmanje 2 nedelje jer su ogromne guzve.Pitala sam moze li ranije jer idemo na godisnji,rekli su mi da napisem molbu i da dodjem za nedelju dana mozda bude gotovo.Tako da to je to.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obavezno napisi molbu i ako imas vaucer, prilozi kopiju.

Drzimo ti fige.

Javi sta si uradila.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napisala sam molbu i predala......nemam nikakav vaucer idemo u CGosmeh.gif .Videcu u sredu sta ce biti

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka