kvlado78

Hilton Resort Hurgada

331 poruka u ovoj temi

U pravu ste,tako je i bilo..par puta smo bili u sobi,i bas tako-opet ukljucimo klimu,tv i sl.mada do sad nismo to iskusili pa nam bilo cudno..

setih se jos pomfrita,kakva fora-ne sluze ga.ali znajuci da englezi nista ne jedu bez istog,pa ga traze-onda moze-i kosta 30l.e.opasni su!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moj beki prosle godine,jutro 7h,plaza...

p9160090.jpg

Uploaded with ImageShack.us

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Draguljče :srce: u Egiptu..

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

jedan clan ide ove godine u hilton,ahmed je radio na plazi,divan covek koji je zabavljao bebicu i spremao nam lezaljke,a za rastanak je bekiju doneo majicu miki maus i papucice,jako bih volela da ga pozdravi..

lep kontrast crno i belo,nasmejan ahmed i beba

p9160122001.jpg

Uploaded with ImageShack.us

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da napomenem nesto za hilton,jedan clan koji ide,a bio je u grandu prosle godine-i ne bi zeleo da ga stave u vile iza hotela..

vile jesu dalje,tacnije preko ulice,i ako nekog stave u vilu najvise moze da pesaci 3min.do ulaza u hotel,taj deo ima bazen(ne veliki) i bar,i tamo je teretana.

elem,ovaj deo uopste nije los ali za porodice.naime,ako imate barem dvoje dece-ove sobe su dosta vece kako sam cula i imate kao basticu ispred,bili su duseci,gume napolju,deca se igrala,kao da ste neku malu kucicu sa bastom dobili.

da imam dvoje dece onog nezgodnog uzrasta(malog),ne bih volela da mi djipaju po glavi u manjoj sobi u glavnoj zgradi.mogu da izadju "napolje",a vi ih vidite jer sedite na terasi,tu je i bazen itd.

i neki stranci su bas trazili taj deo-verujem da je zbog ovog navedenog..

ali-kad krenete sa plaze po vrucini,opet nije bas blizu.mislim da oni po celi dan tamo bleje na bazenu,malo se okupaju u moru i tako...raznih ljudi ima..

ali za dvoje antihrista i nemirka-samo tamo..:-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja imam jedno dete, prosle godine je bio kao vasa bebica (nije hodao, nego puzao), a sada ce da napuni 2 godine kad se vratimo i sada je vec nezadrziv :)

Ipak jedno dete je znacajno manja briga nego dvoje, a nama je bitno da budemo sto blize plazi, pa cemo da vidimo da ipak izbegnemo taj bastenski deo. Imam orjentaciju o udaljenosti zbog Plaze u kojoj sam prosle godine bio, ali bih bas zbog malog anarhiste da izbegnem pesacenje sa plaze :)

Ahmeda sam memorisao pa cu ga pozdrave rado preneti ukoliko i ove sezone bude radio :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

oni ce vam ponuditi na recepciji mapu sa slobodnim sobama,ako trazite,videla sam ispred nas neke engleze koji su tako trazili,i to mi se bas dopalo,i onda mozete da izaberete.brojevi sa 1 su glavna zgrada,blize restoranu,recepciji.,pa 3,pa 5 (do mora),a preko puta su parni.mi smo bili ovi neparni,sa 1-om.,i nama je trebalo 2min.do plaze.govorim preko puta u sklopu hotela,ne preko ulice-sto vi ne zelite.

ahmed sigurno nece znati iz price ko smo,da nas vidi znao bi :-)

ali on je bio najljubazniji,mada su i momci na baru super,i u restoranu.ovde je nekako svo osoblje bilo jako ljubazno i na usluzi,to mi se dopalo.rekla sam sta mi se nije dopalo toliko,pa eto..

ja vam zelim lep odmor (kad putujete?),pa kad se vratite da nam prenesete utiske novije..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

...a kad vam skinu narukvice pa dodjete na plazu popodne,dace vam vodu da pijete i to da pitate,kafu vec ne,a kamoli sta drugo!to da znate,mada mislim da sam pisala..tj.imala sam nesrecu da je stajala jedna azdaha u smislu nekog supervizora-pa nije dala,a momci sa bara bi dali-divni su!

da kupujete-cene su bas-bas!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koje su sanse da mi lik na recepciji uzme pare iz pasosa i ne da sobu koju budem trazio?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pare ne dajete unapred,prvo pogledate sta ste dobili,mozda vam se svidi.ako ne-vratite se na recepciju i kazete da biste nesto drugo,lepsu sobu,blize moru ili sta god,onda cete vec prema njegovoj reakciji videti,ako kaze da ima,licno vas odvede (kao nas),date mu pare.

nikad nisam unapred davala pare ,tacnije receno ovo je bio prvi put da sam dala (ali imala dam i razlog dobar).

ono sto nisam videla pre je da daju mape sta je slobodno,to je super.ne dajte unapred,ima sanse velike da vam se svidi jer su sobe lepe,ciste i uredne.nista nije daleko od plaze ili od glavnog dela gde se jede,kao sto rekoh hotel je vrlo kompaktan,ne lici na resort u smislu velicine i sirine.vrlo ukusno uredjen,klasicno,bez velike pompe,guzve,huke i halabuke.takvi su mu i gosti.iskreno,ima stvari koje mi se ne dopadaju,ali kad se setim kakve sve ljudi probleme imaju po hotelima,pa onda oko hrane,kvaliteta,neizivljenih gostiju-ovde toga nema.

jedina zamerka je na plazi,kao sto sam pisala,guzva na baru,jurenje casa,sto ne ciste pepeljare sa vasih stocica oko lezaljki,to je malo neuredniji segment.

bez halabuke uvece,sem onog programa koji imaju svi hoteli,koji je napolju i sve se uvek zavrsi do 23h.

hotel je bio pun,ali se to nije tako osecalo,jest ebila guzva na plazi,jer ipak nije dovoljno velika,ali u restoranu to nismo nikad osetili,nema onih redova groznih kao za kantinu i sl.

e sad,vidim da ste napisali "sobu koju budem trazio"-ne mozete bas da trazite,tacnije vi mozete da iskazete zelju,ali npr.nerealno je da npr.trazite apartman ili slicno,znaci nesto mnogo iznad placenog.onda ce vam reci jaku cenu svakako.

ne znam sta biste vi zeleli uopste,kakvu sobu,koliko vas ide?

mi imamo zahteve sad zbog bebe,inace ranije nisam nikad imala "zahteve",ali sam svesna da se sve placa i znam koliko mogu da dam za ono sto trazim,ako ne-nikom nista.

zavisi i od ranga hotela,naravno..

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ne znam sta biste vi zeleli uopste,kakvu sobu,koliko vas ide?.

Mislio sam na sobu koja je bliza moru, da nas ne smeste negde preko puta ;), inace trebalo da nas ide troje.

Nego ovo za guzvu na plazi, jer je dovoljno da se ustane recimo oko 7 ili 8 ujutru da se zauzmu lezajke ili treba ranije?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

u 7,8h ima lezaljki,ali ne prvi red,malo iza,mada plaza nije siroka,tako da nije to problem.ali to je plafon,vec u 9h je povuci-potegni za mesto..

za sobe-kazem,sacekajte da vidite sta ste dobili,mozda vam se i posreci ( u okviru bas hotela,ne mislim preko ulice),a evo da dobijete i sa 1-om (kao mi),a to je najblize recepciji,restoranu..treba vam cirka 3min.laganim hodom..e,ako je to daleko,onda stvarno ne znam..:-)

jos jedan savet-na baru na plazi,kad uzmete onu veliku cvrstu plasticnu casu sa nekim picem-ne ostavljajte je na stocicu pored lezaljki da vam konobar pokupi,jer onda cete uvek posle stajati u redu,zadrzite je-jer vodu i sokove mozete sami sipati bez da red cekate,drugo cekate da vam daju iz sanka-kafe,alkohol i sl.

Izmenjeno (beogradjani)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@beogradjani Hvala na brzom i opsirnom odgovoru ;).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

takodje,imate na plazi na samom cosku "nepusacku zonu"-ovo mi je bio totalni hit,mislim ,na otvorenom ste,a nepusacka zona..ima kao 10-ak lezaljki,i tu su sve italijani koji vode zdrav zivot :-)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

^

Extra ;).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26023
    Ukupno tema
    868338
    Ukupno poruka