kvlado78

Hilton Resort Hurgada

331 poruka u ovoj temi

Taka,niste me razumeli,mi smo ustajali u 5 zbog bepca,to mu je termin,cak nekad i u 4,ne spava decko..pa smo zato ,kad vec ustanemo,isli da zauzmemo lezaljke,a kad to kazem mislim na 1.red.takodje,ici na odmor sa bebom i nije odmor,to nismo ni ocekivali,vise smo se umorili-haha,ali nije to poenta,nama je bilo lepo jer smo sa svojim detetom isli i to nam je novo iskustvo.

lezaljke su inace poredjane ujutru,ali u toku dana gosti razvuku kako ko zeli,ima onih koji se prze na suncu celi dan,pa je onda razbacano..i generalno,nama to nije smetalo jer volimo "zivu "plazu,na kojoj se nesto desava,da nije dosadno.

muzika je bila glasna popodne kad igraju odbojku i to mi je smetalo jer ne vidim poentu,al se niko nije bunio.ja inace ne volim takvu muziku,pa mi je prijalo ujutru kad je laganica i nekad popodne kad su bile fine stvari neke.to bi mogli da poprave,izbor muzike..

ja sam se bila salila kad sam rekla da cemo doci da se slikamo,jer je meni to bezveze,nisam u tom hotelu i ne idem okolo da se slikam,a da nisam u njemu.a svakako mi izgleda lepo,tj.ono sto mi je lepo je sto ima dugacak deo za plivanje,mada to nije vazno jer niko skoro i ne pliva,nevezano za hotel,retko vidite u egiptu ljude koji plivaju,vise je to zezanje.

kad bih bacila pogled na vasu plazu,uvek je bilo praznjikavo u moru,a ne znam zasto..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

WOW, sobe izgledaju prelepo!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iva,ovo je apartman,dobijen na lepotu mame :dance:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Onda ne sumnjam da si mnogo lepa:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mozda je dobijen na sarm, jer ukusi su razliciti ;):) :hello:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mala sala,naravno,ja sam trazila pre polaska u direktnoj prepisci sa hotelom finu sobu zbog bebe i receno mi je da nas ceka.cim smo stigli i ja rekla nase ime,soba je bila spremna,glavni recepcioner nas je odveo i naravno rekao-da je to apartman,i da naravno kosta li kosta,ali eto,za nas je besplatno,blabla,a naravno da smo castili-20e je sitnica.

na spratovima ima samo po 2 apartmana,inace,i oni su spojeni.tj.kad bi krenula 4-cl.porodica,pored je povezana sa jos jednom.posto smo usli da vidimo kako to izgleda,a izgleda fantasticno,zaista.

i sreca je sto smo tako prosli,jer obicne sobe su zaista lepe,ali male kad bi trebao jos i krevetac da se smesti,pa kolica,sve bi to bilo nagurano.mislim da nas je zato smestio ovde i hvala mu na tome jer ovo prostranstvo je bilo odlicno.

da ne govorim sto smo vec u pola 11 bili u sobi dok su ostali cekali do pola 2.

u sobi ima i daska za peglanje i pegla,ako bi nekom to trebalo,da kazem.

sef u sobi,naravno.

dve klime.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@beogradjani,

bas mi je drago da vam je bilo lepo u Hiltonu i da ste zadovoljni. rekoh vam ja da ga pogledate, kada ste se mislili za Grand Plazu ;) , trebali ste malo i po onom ostatku korala da istrazujete, nije mulj, verovatno se cini tako. pozdrav.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze biti,cim su ljudi isli ima nesto,ali mi nismo ni imali vremena da istrazujemo mnogo.

elem,plaza je sasvim dobra,tu nemamo zamerki,problemi njihovi sa casama i kolicinom gostiju opet ostaje,stalno jure case da peru,samo ih provuku kroz vodu,mada rade kao zmajevi,nema guzve,a treba opsluziti onoliki narod.naravno,vise se ne cudim narudzbinama tipa votka kola,rum,gin i slicno u sred podneva-rusi su to,haha..

ali,porodice sa decom?zaista je nezgodno sto poslednji dan u 12h sec-sec narukvca pa nemate nista,to je velika zamerka..do kasno uvece treba jesti,a posebno piti..mi smo opet dobili rucak u hotelu(opet na lepotu,haha)..a cene ,vec rekoh,su zaista velike,a ispred hotela nemate gde jesti,jedino taksijem do grada pa tamo..

prodavci izleta na plazi uopste ne smaraju,bili su 2 puta,ljubazno odbijes i to je to.

ispred hotela na setalistu ima 10-ak radnji pa se moze pazariti,skuplje nego u sakali,naravno.

na povratku,kad nas je bus pokupio,i svratili do grand plaze resorta,ja ne znam,ali isao je uz neku ulicicu nagore,i meni je to bezveze izgledalo i daleko-naglasavam,za nase potrebe sa bebom i kolicima.a izgleda ulaz kao neka krcma.

sa ljudima iz grupe nismo pricali te ne znam za utiske iz drugih hotela.

let je bio na vreme i sve super i u polasku i povratku.to sto imamo nevaspitane nase ljude koji se grabe za kofere i jure kao muve bez glave na aerodrom,sve preko mene sa bebom u rukama,to je druga stvar,uvek me sramota takvih ljudi,i sto je pilot u povratku kad smo sleteli morao CETIRI puta da MOLI da putnici ostanu na mestima radi svoje sigurnosti,o tome da ne govorim.

gledajuci likove u avionu,njihovo ponasanje ponekad se stvarno zamislim ko sve ne putuje..

naravno,niko nije ni ponudio preko reda kad su sve bile one kontrole,pasosi..ali ja sam vec naviknuta na to i svuda idem napred i nikog ne pitam,i svuda su me pustali-jer se znaju prioriteti.a ovi da mogu-pojeli bi me..takav smo narod.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dakle,da li ici u Hilton?Da,svakako.Da li bih ponovo isla?Da,za razumnu cenu po kojoj smo mi isli.

Dobicete dobru uslugu,dobru sobu,higijenu i ukusnu hranu,lepu plazu.

Ovo i nije resort,nema te halabuke resorta,malo je kulturnije,te je vise hotel.

More je lepse u Makadiju,tu nema price.

Ali imate plazu ovde i to bas da se iskupate,a ako imate decu da se igraju u pesku,ulaz je postepen,bez bojazni da se poseku na korale.

Mislim da sam rekla dosta toga,ako nekog jos nesto zanima jer mozda planira sl.godine,nek pita,dok su stvari sveze u glavi..

Generalno,ovo je hotel za parove,za porodice,malo je na visem nivou (kao sto rekoh-nema veze sa resortom tipa Tia heights,Sunrise Royal makadi,nema to prostranstvo i masu ljudi koja se okuplja oko bazena ili restorana),ali mu zato fali malo "zivota" te nije bas za mladje...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

"mozda je dobijen na sarm, jer ukusi su razliciti" ;):):hello:

naravno, mala sala i sa moje strane. Procitala sam sve tvoje komentare i bas mi je drago da si generalno zadovoljna (sem nekih stavki koje si nabrojala). Sama cinjenica da bi ponovo otisla u isti hotel govori mnogo! Mnogo mi znaci i podatak da menadzment hotela ima sluha za takve situacije i vanredne potrebe (beba, krevetac...). :hello:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svakako imaju sluha,to i jeste njihov posao,krevetac dobijate svakako,jedino sto bi bio problem u manjoj sobi,ali to bi vazilo za svaki hotel,ne za ovaj samo.

ali uradili bi kao mi,pre dolaska kontaktirali,rekli zelje,oni vas sacekaju sa "specijalnom sobom samo za vas",a vi malo castite i sedite u apartmanu koji inace ne biste mogli platiti.

takodje i ovo za posldnji dan-mi smo dobili rucak.kako?lepo sam noc pre toga pitala glavnog konobara,sta li je,on je rekao da u 12 sve prestaje,ali..-dodjite na rucak u 13h(inace traje od 13-15h),jedite,pijte,a onda je zaista gotovo..da li je to covek ucinio,ili zato sto je tad manja guzva,sta god da je,mi smo tako uradili.sobu smo platili do 21h,kao sto rekoh,pa smo imali komoditet,pili kafu u sobi.

na plazi zaista niko bez narukvice ne pije,ja se pravila pametna i otisla u bar,odmah mi rekli-madam,ne moze,blabla..ja osula paljbu i rekla namerno-znaci sad vec bivsi gosti mogu i da pocrkaju bez vode,sramota blabla,oni kao-pa voda moze..

elem,razumem ja njih,to je politika hotela i kome smeta nek ne ide..al cene su im uzas,inace covek bi kupio,normalno!

mada je one sto rade bas bilo sramota,a stajao tu kao neki nadzornik,inace mi to jutro rekli-ma moze sve,naravno i dobili bi,al ovaj baksuz se nakacio tamo!

naravno,o svemu ovome ne brinete ako upoznate neke nase il strane,svejedno,koji ostaju,pa vam oni uzimaju pice,eto..

o ovome nismo brinuli u sunrise royal makadiju-sve do kraja koristili!-ako se nesto nije izmenilo..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

takodje,ovde se jede u glavnom restoranu koji je u zgradi na 1.spratu,niko nije dolazio peskovit sa plaze,u maramama i sl.svi su bilo lepo,solidno obuceni koliko toliko.za veceru bas sredjeni.zato sto to ipak lici na restoran bez obzira sto se sami sluzite.dok u sunrise to nije bio slucaj.to opet nije mana sunrise,odmah bih sutra opet tamo otisla-samo pravim razliku.

takodje,soba u sunrise nije ni prineti u hiltonu,cak i obicna,ako je nekome to bas vazno,nama ovaj put jeste-zbog bebe.

u lobiju uvece imaju ozbiljnu muziku,svira flautu neka ruskinja,imaju pevaca,to 3 puta nedeljno,lobi je uvek krcat.onako ,malo je classy.

toaleti na bazenu-toliko cisto sa sve wc papirom i ubrusima.zaista,nemam zamerki.tusevi rade na senzor na plazi.

a struje je nestajalo na minut skoro svako vece,to je vec postalo normalno,ali zaisza na minut,ne znam zasto.

dakle,oba hotela su super na svoj nacin,i oba bih opet pohodila..

da,osoblje je mnogo bolje u hiltonu,svi su prilazili,pricali,nsmejani i ljubazni,da li zbog bebe-ne znam,ali i imena sam im znala,dok u makadiju to nije slucaj,ali tamo je ludnica pa nije ni cudo.ipak je tamo vise kao menza,naglasavam,a ovamo restoranskog tipa.

dakle,5* ne dajem za uslugu na plazi(zbog casa),za drugo zamerki nemam na hotel.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

a struje je nestajalo na minut skoro svako vece,to je vec postalo normalno,ali zaisza na minut,ne znam zasto.

To je stara fora koju maltene svuda praktikuju, ja sam to prvi put doživeo u Turskoj gde su (pre x godina) svaku noć oko pola 3 - 3 celom hotelu isključivali struju na minut - dva - dakle, na momenat isključe struju da bi pogasili klime i ostavljene svetiljke po sobama, jer je (valjda, nisam siguran) štos da kad se tako isključi struja onda mora prvo da se izvuče pa vrati kartica u ležište da bi struja ponovo krenula - onaj ko nije u sobi (ili spava) neće to moći da uradi i eto (malo) uštede

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26023
    Ukupno tema
    868338
    Ukupno poruka