kvlado78

Hilton Resort Hurgada

334 poruke u ovoj temi

Interesuje me ovaj hotel, mi smo 5oclana porodica sa 3 sitne dece(1 beba)...planirali smo odlazak sredinom juna, zbog vrucina...

uplatili bi za vreme sajma...cena je negde oko 2400e za 14 noci/15 dana...za premijum sobe.

dajte neke savete.sta ocekivati?koje sobe izabrati, i da li mozemo da u agenciji da trazimo sobe?kakve su to premijum sobe u odnosu na standard?koji blok?

ma sve sto mozete da savetujete napisite.

hvala narode.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bih samo prokomentarisao da vec sredina juna moze da bude prilicno paklena... Mi smo prosle godine bili u terminu 27.maj-7 jun i bilo je prilicno toplo, 35-38 svaki dan... Ove godine takodje planiramo sa detetom od 4 godine i bebom koja ce tad imati 8.5 meseci i gledamo opet drugu polovinu maja. 

Sto se Hiltona tice, nisam bio ali su prijatelji bili krajem prosle sezone i nisu mi lepe stvari rekli...

Razmislite o Caribbean world resort hotelu, dobar je izbor za porodice sa decom (mi cemo ga ponoviti)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U Hiltonu smo bili prošle godine od 05jula. Vrlo malo suncobrana sa dobrim hladom ( ima neko platno u kraju plaže gde je odbojka, najbrže zauzmu roditelji sa decom). 

Toplo je dosta u tom periodu, oko 40 temp. 

Što se tiče klinaca - na plaži kod restorana imate dečiju igraonicu & dečija animacija u hladu kod palmi, na travi nije loša. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26205
    Ukupno tema
    873877
    Ukupno poruka