kvlado78

Hilton Resort Hurgada

334 poruke u ovoj temi

koliko dati animatorima da vode brigu o deci?

koliko dati animatorima da vode brigu o deci?

Nisam siguran da li sam razumeo ovo pitanje, ali po onome što sam ja video, ne bih računao na to da će animatori da paze na decu. Čuo sam da je sada igraonica na plaži, prošle godine je bila u kompleksu gde su vile. Uveče takođe postoje neka dešavanja za decu u glavnoj zgradi.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala svima na odlicnim odgovorima.

vezano za ovaj hotel...isto vreme, ista usluga preko nemacke agencije(do duse poletanje iz Berlina) je 2143e a kod nasih agencija ispod  2780e nema........

u cemu je fora?jel se ovi nasi ugradjuju ko ludi ili imamo nesto vise od nemaca?

Izmenjeno (Zeka Peka)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moj kum, koji se nedavno vratio iz Hilton-a, je upoznao ljude, iz Švajcarske valjda. I oni su platili manje nego mi ovde u Srbiji. Ne znam da li se ugrađuju previše, ali možda zavisi i od cene avio karte. Ako ne grešim, cena avio prevoza je otprilike 250€, dakle ostaje još oko 350€ da se ugradi agencija, plati hotel i ostali sitni troškovi, ne deluje mi da ima prostora za dranje, a možda sam i nešto propustio :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Путујте преко домаћих египатских агенција које имају директне уговоре са хотелима, тј. имају закупљене собе унапред Зашто бисте плаћали провизије српским посредницима у ери интернета и свеопште доступности информација. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Путујте преко домаћих египатских агенција које имају директне уговоре са хотелима, тј. имају закупљене собе унапред Зашто бисте плаћали провизије српским посредницима у ери интернета и свеопште доступности информација. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A sta ce bilo kome i egipatska agencija kad se sve da bukirati na sajtovima hotela? Ostaje problem koji se zove avio karta. Stvarno je tesko biti pametan pa otputovati na primer na Majorku iz Beca kad se karta da kupiti i za 10 eurica a iz Srbije je ista i do 300 zavisno kad se kupuje.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Није тачно. Букинг за хотеле у Египту можеш да заборавиш одмах.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel? A zasto? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja verujem da preko bookinga izađe skuplje nego preko neke agencije, pa makar bila to i domaća egipatska. Kao što kolega saputnik kaže, problem je u avio karti. Rekao bih da naše agencije imaju zakupljena mesta za letove i da tako dobijaju bolju cenu za kartu.
Evo primera, onako bez detaljne pretrage, koliko košta karta u sopstvenoj režiji, i to sa presedanjima:
https://playtravel.rs/avio-karte/online-rezervacije.html?f=BEG&df=01/09/2019&t=HRG&dt=11/09/2019&threeDays=false&r=1&pa=2&pc=1
https://www.google.com/flights?safe=off&lite=0#flt=/m/0fhzf./m/02xbzj.2019-09-01*/m/02xbzj./m/0fhzf.2019-09-11;c:RSD;e:1;sd:1;t:f

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja nigde nisam pomenula Booking, vec bukiranje na sajtu hotela. Ovaj ekspert izvrce kako mu je po volji. Uvek bih da sam u mogucnosti da kupim kartu kao u civilizovanim zemljama, bukirala smestaj direktno na sajtu hotela nego preko neke lokalne agencije. Narocito u zemljama poput Srbije i Egipta.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni se čini da za ovakvo letovanje nema mnogo prostora za jeftiniji aranžman. Sad sam bio na sajtu hotela, dvoje odraslih, jedno malo dete, 10 dana All inc. = $1700.
Naša sreća u njhovoj nesreći je što je kod njih kriza, i ove cene su trenutno prilično povoljne. Mislim da su ljudi do neke 2010. god plaćali bar 20-30% veću cenu za ovakve aranžmane. Ako se uplati letovanje po sajamskom popustu, to je nekih 500-550€ po osobi i ako se uporede troškovi i celokupan doživljaj u Egiptu sa čergarenjem po Grčkoj, treba biti zadovoljan :). Naravno da može i u Grčkoj lepo da se letuje, ali i to košta.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni i ovo deluje kao "kockanje", jer ako je hotel pun, kao što će verovatno biti u septembru, može da se desi da nam ne bi dali željenu sobu, a imali bi opravdanje da je plaćena jeftinija soba. Ideja deluje super, i nije mala razlika u ceni, samo nisam siguran da li bih se usudio da to uradim zbog deteta.

Ljudi, podelicu iskustvo sa vama jer sam se vratila Hiltona, za 30-40$ se moze sta god doslovno, da se menja soba, kasan check in i svi slicni prohtevi. Ono sto se na licu mesta ispostavilo jeste da su ove vile preko ulice mnooogoo mirnije, sa lepim travnjacima, bazenom koji je skoro uvek prazan, lepim terasama. Sobe u sklopu hotela su neke renovirane, neke ne, neke u procesu renoviranja. Odlicno je ako dobijte sobe sa pogledom na mora jer se jedan blok koji gleda na bazen renovira i ako dobijete ti sobu nema vam dnevnog odmora, sobe sa pogledom na bazen ja licno nikad ne bih prihvatila jer je cika na bazenu od ujutru do 18h. tako da ko hoce da kulira preporucujem vile, sobe sa pogledom na more, a kome ne smeta buka onda sobe koje gledaju na bazen. sve u svemu lako se moze pregovarati sa njima. i da neka pregovara neko musko ako ide jer sam primetila da egipcani koji rade u hotelu zene manje postuju i lakse se dogovore sa muskarcima.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Priblizio se nas polazak, treba da pisem mail hotelu ?

Koje sobe su renovirane u Hiltonu? Koji blok da trazim?

Hvala ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26369
    Ukupno tema
    881123
    Ukupno poruka