kvlado78

Hilton Resort Hurgada

334 poruke u ovoj temi

Pozdrav. Zanima me da li je zaista potrebno pisati mejl (i kome) za sobe ili je dovoljno na licu mesta menjati ako ne odgovara? Ja ni ne znam kakve sobe postoje, pa samim tim ni sta bih zahtevala. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meraki hotel je samo adaptiran. Nalazi se u severnom delu Hurgade. Hilton Resort  je sasvim  ok hotel. Lokacija mu je odlicna, na uredjenom setalistu. Plaza mu nije kao Continentalova, ali je u rangu sa njim. Procitaj par stranica unazad, jedan clan je bio prosle godine u Conti, ove u Hiltonu, ali prednost daje Hiltonu

Hvala na odgovoruu. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uzmi Hilton i bices na dobitku. Ja sam bii prosle godine u Continentalu, a ove u Hiltonu. Oba su ok, ali prednost dajem Hiltonu. Osoblje bar duplo ljubaznije i profesionalnije. Imas iznad moje iskustvo, nadam se da ce tu pomoci. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Juce smo se vratili iz Hiltona. Pa evo par stvarcica. Kada smo dosli recepcionaru smo dali baksis 10$ i imali 3 sobe da biramo. Izabrali smo sobu u bloku 6,u prizemlju, da bi bili sto blize plazi. I bilo nam je sasvim ok, mada je predlog da birate makar na prvom spratu ( da bi mogli u toku noci da ostavite otvorenu terasu i da ne spavate pod klimom). Sa sobarom smo dogovorili da nam ostavljaju po dve flase vode svakog jutra, kada sredjuje sobu, i castili smo ga svaki drugi dan po dolar i bio je prezadovoljan ( a kako i ne bi kada im je plata 50$ mesecno!!!!) Klopa u restoranu je poprilicno jednolika ali se moze uvek nesto naci po svacijem izboru. Guzve za dorucak i nema, dok za rucak a posebno za veceru zna da se napravi tolika da se mora cekati da neko zavrsi da bi vas pustili u restoran. U restoranu su svi preljubazni i bez baksisa :) Plaza je ok, ali je preporuka da malo poranite i zauzmete lezaljke jel moze da se desi da budu sve zauzete. Animacioni tim je ok i radi svoj posao. Dosta toga vam se nudi na plazi i ako ste zainteresovani za nesto bez problema se cenkajte do iznemoglosti :) I za kraj, kasni cek out smo platili 45e (50$) stim da smo morali da predjemo u vile preko puta posto je hotel bio pun i nisu mogli da nas ostave u sobi u kojoj smo bili.

Ako zanima nekog neki detalj neka pita....

Mi smo zadovoljni (mada ima  uvek nesto sto smeta) i trebate imati uvek u glavi da ste u Egipatskom HIltonu a ne u nekom evropskom :):):) 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav

da li mozes da mi kazes do koliko sati si ostao u sobi ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ostali smo do 21h

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala za info :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo, 

ako Vam nije problem da  napisete par detalja :)

- sto se tice animacije za decu uvece da li je sve unutra kao sto je neko pisao  u nekom postu ili ima animacije i napolju  (mislim u sklopu hotela) 

- da li mozes posle vecere da sedis napolju  u nekom baru i da zapalis cigaru, porucis kafu ...?

- koji blok izabrati?

- jeste platili late check out i do kad Vam je trajao? 

Hvala :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo Nikolina,

Animacija za decu uveče: naša su spavala, tako da ne znam ništa o tome :).
Postoji igraonica u delu preko puta ulice, ali radi samo od 15 do 17, a pored nje postoje tobogani, penjalice, napolju, veoma lepo sređeno. Tu je pored i stoni tenis.
Bile su neke žurke za odrasle (diskoteka) u glavnom delu hotela, ali nisam ni tamo bio.

Bar na plaži radi do 22h, ako se to može računati kao napolju. Postoje stolovi i stolice, tako da tu može da se opusti uz piće.

Bar u lobiju radi do ponoći, ali mislim da tamo ne može da se duvani.

Na kraju plaže, u marini, postoji neki kafić, ali ne znam da li je all-unclusive i do kada radi, nisam bio. Odmah tu je i bina za zabavni program (trbušni ples, gutači vatre i ostalo.)

Ne znam kako se numerišu blokovi, ali naša soba je počinjala sa brojem 3, to je na sredini između glavnog dela hotela i plaže, kod tobogana na bazenu. Soba je bila korektna, sve je radilo i bilo je čisto, vidi se da nije novo, ali to nam stvarno nije bilo bitno.

Platili smo 50$ za late check-out do 19h. Narukvice su nam ostavili ali su narukvice imali i ljudi koji nisu platili. Na recepciji ne garantuju ostanak u istoj sobi, pa smo mi morali da se preselimo u deo kompleksa preko puta ulice. Soba je i tamo bila OK, čak malo očuvanija. Imali smo pomoć pri prebacivanju kofera.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Blok zgrada koji pocinje sa brojem 3 se nalazi otprilike na sredini.  Koliko je udaljen od plaze, toliko do glavne zgrade. MI smo imale sobu u prizemlju bloka 3, sto ne preporucujem zbog raznih insekata i gustera

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala za info @vladimir.petrovic i @seagull

Putujemo 27.09 pa trazim svaki info za Hilton :) 

Hvala jos jednom 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo, decko i ja planiramo krajem septembra u ovaj hotel pa imam nekoliko nedoumica.

Preko nekoliko agencija sam gledala, cene variraju u zavisnosti da li je standard room ili villa back room ili guest plus. To me buni, u cemu je razlika?
A u Argusu je cena ista, pise standard room a kad sam ih kontaktirala kazu da sobe dodeljuje recepcija i da agencije ne uticu na to :neznam:

Zna li neko o cemu se radi i da li to znaci da necu biti smestena u glavnoj zgradi?

Hvala :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Te vila sobe nalaze se sa gornje strane puta u drugom objektu i dalje od plaze. Uzmite vi standardnu sobu i nemojte pristajati na sobe preko ulice.

Ja sam bila pre jedno 5 godina i ne secam vise rasporeda zgrada u hotelu. Znam da je zdrada broj 3  oko 300 m. Udaljena od plaze. Inace o to su zgrade da donje strane puta tj. Ka plazi. Tu se nalaze recepcija, lobi, restoran...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26313
    Ukupno tema
    877677
    Ukupno poruka