kvlado78

Hilton Resort Hurgada

334 poruke u ovoj temi

@morence
@1man
Hvala puno na odgovorima, puno ste pomogli!
Jedino me još zanima (izvinjavam se ako je pisano ranije), kakav je (hotelski) internet i koliko košta.
Pozdrav!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U lobiju je besplatan, kada je guzva je bas spor a kada nema guzve je ok.. nama je bio dovoljan.. Ako vam bude trebao bolji internet, kupite karticu, mislim da sam videla vodafon u Memši ali ne mogu da se setim gde tacno.. Raspitajte se, znace neko. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sta ima od animacija za decu i da li se sokovi tipa koka kole i tako toga moze stalno piti ili ima neko odredjeno vreme?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vodafone kartica ima u Kleopatri koja je na 500m od hotela i kosta smesno a internet odlican

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam vodafone karticu od 8.8gb kupio na aerodromu za 14$. Radi 4G i za pet dana nisam potrosio ni 2GB.... Nisam gledao filmove i youtube, samo Viber, Facebook, Novine i TuneIN. Tako da za neku normalnu upotrebu i 4GB je dosta. Ne racunajte na hotelaki internet, vrlo cesto izbacuje kad je opterecen, a ovaj Vodafone leti. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@morence
@1man
@SajaPablo

Puno hvala, sve ove informacije mogo znače, Verovatno, s obzirom da je Hilton u pitanju, postoji i internet u sobama. koji se dodatno plaća. 

Pozdrav!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Dejans ima u svakom hotelu internet u sobama  koji je papreno skup. I ne zanosite se sa tim sto nosi ime Hilton,evo ove godine Hilton long beach ostade bez Hiltona,tako da nivo usluge itd uvek varira.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi sto donose vodu u sobama bez problema na zahtev daju i neku flasu vise... Mada mi stavimo neki dolar sobaru pa uvek dobijamo po dve flase. Osoblje je vrlo ljubazno, castili smo momka na plazi i svako jutro nas cekaju zeljene lezaljke i peskiri na njima. Ne moramo rano da ustajemo zbog lezaljki. 

Ima wi fi u sobama, skup. Mi smo jednu karticu uzeli i napravili hotspot, pa svi imamo internet. 

Ljudi sto donose vodu u sobama bez problema na zahtev daju i neku flasu vise... Mada mi stavimo neki dolar sobaru pa uvek dobijamo po dve flase. Osoblje je vrlo ljubazno, castili smo momka na plazi i svako jutro nas cekaju zeljene lezaljke i peskiri na njima. Ne moramo rano da ustajemo zbog lezaljki. 

Ima wi fi u sobama, skup. Mi smo jednu karticu uzeli i napravili hotspot, pa svi imamo internet. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,

jutros smo se vratili iz Hilton resorta ako se moze zvati Hilton... Hotel ne zasluzuje vise od 3 zvezdice po bilo kom bodovanju. Jedan deo je renoviran, okrecene sobe itd ali ni to ne daje zvezdu vise.

Hrana u restoranima jednolicna.

Cistoca je na nezavidnom nivou. Bazen se pere vodom iz bazena pa ponovo vraca u bazen, voda se hlorise istina. More je toplo cak previse za moj ukus ali da je cisto pa i nije. Pene, kesa itd u popodnevnim casovima

Peskiri ne retko za ovih 10 dana na izgled ne cisti.

Svetla tacka hotela je osoblje, koje se jako trudi da ugodi i bude ljubazno. Animacija za malu decu za svaku pohvalu.

Sto se same Hurgade tice ne bih ni da komentarisem na sta lici a air cairo i organizacija na tu temu verujem da ima druga tema pa cu dosati odvratno iskustvo.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jos jednu stvar sam zaboravila late check in je doplata celog dana ako doplacujete u agenciji samo vam to ne kazu. Vazi do narednog dana do 12h a ne do 22 kao sto je meni receno

Internet u sobama 3 dana 200 funti. Mob net 7gb za 12 eur.

u lobiju retko kad radi

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao. Ja sam jos pre par meseci rezervisala u whay out hotel Continental i prvenstveno sam ga izabrala zbog plaze koja mi se jako svidela. Danas nam je javljeno da su sve rezervacije iz Continentala za ovaj mesec otkazane i da nas prebacuju u Hilton resort koji je pored, javili nam danas, a od 7og imamo uplaceno. Da li je Hilton resort slican Continentalu? I da li cu biti previse razocarana i plazom i uslugom u hotelu? Sta vi mislite? Takodje su nam i u zamenu nudili novoizgradjen hotel Surnise Meraki beach? Kakav je on?

Izmenjeno (Andjela_mm)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meraki hotel je samo adaptiran. Nalazi se u severnom delu Hurgade. Hilton Resort  je sasvim  ok hotel. Lokacija mu je odlicna, na uredjenom setalistu. Plaza mu nije kao Continentalova, ali je u rangu sa njim. Procitaj par stranica unazad, jedan clan je bio prosle godine u Conti, ove u Hiltonu, ali prednost daje Hiltonu

Izmenjeno (seagull)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26503
    Ukupno tema
    887622
    Ukupno poruka