kvlado78

Hilton Resort Hurgada

334 poruke u ovoj temi

Potrebna mi je info,

da li je ovaj hotel ok za porodicu sa malim detetom i koja je procedura za zadnji dan?

I da li ima nekog rostilja na meniju?

i na koji email da kontaktiram hotel za sobu,i da li mogu na licu mesta da trazim bolju sobu u koliko mi se ne dopadne?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste dobar za porodicu sa malim detetom,poslednjeg dana posle check outa nismo.imali pravo na All uslugu.Da li je promenjeno nesto..nek.kazu drugi..

Ja sam.u mailu trazila sobu-dobila,ali se ne secam koji je..potrazite malo..i na licu mesta uvek mozete menjati,ako.izadju u susret,ali.obicno je tako

Tamo su sve sobe dobre..samo.eto pozicija tj.udaljenost.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napisao sam u svom prethodnom postu da smo doplatili 50 eura za poslednji dan do 23h. Inače je 50 dolara do 19h. Pošto su letovi baš kasno, izašli su u susret. Inače, nisu baš sobe sve iste. Mi smo bili sve vreme u prelepoj sobi sa velikom tuš kabinom, automatskom klimom, blizu restorana i bazena. Poslednji dan što smo doplatili, smestili su nas u deo preko puta. Soba je bila očaj živi, samo za prespavati. U kupatilu stare neonke, stara kada koja se raspada itd. Ali moguće da takve sobe čuvaju za doplatu za late check out.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Putnici, 

odlucili smo se za ovaj hotel ali naravno kasno... ( tj koliko je kasno 27.09 meni odgovara zato sto tada pocinje njihova skola pa ih nece biti na tone svuda u svemu ... ) 

mi idemo sa dve klinkice  jedna godinu dana druga 5 godina, ovo nam je drugi put u Egiptu 

Prvi put smo imali polazak u 10 ujutro pa nismo gubili sobu niti bilo sta doplacivali ali ovog puta je haos ... 

pokusavala sam preko sajta njihovog da stupim u kontakt sa menadzerom ali slaba vajda... pokusala sam da bukiram neki sobicak ali nemaju u ponudi vec mi nude family suite za 180$ bez icega !!! 

PA  svima koji se vracaju 27.09 2018 ako bude takvih u hotelu mogu da ustupim tusiranje i iznosenje vode u flasicama mozda mogu da napravim neki sendvic na kvarno pa da iznesem ... tako isto se nadam da ce nama neko izadji u susret 07.10 kada nam prestaje all u hotelu u 12h (ako se ne snadjem direktno na recepciji za taj dan) posto je let 08.10 u 02:00 ili u 05:00

Ako ima zainteresovanih za ovako nesto neka se jave ovde na forumu pa da spojimo lepo i korisno :) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Blizu vam je Senzo mol trzni centar. Tamo imaju bas veliki super market.Uzmite taksi, odite do trznog centra i ispazarite za vas i decu. Za sobu ne znam sta da vam kazem. mozda neko rentiranje apartmana (sobe) u blizini vaseg hotela...?

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

i da,  juce je kasnio let  krenuo je u 05:00 :) nije kao sto im i dalje agencije govore da je let u 02:00, 

za veceras cekam info od prijateljice koja je trenutno tamo rekli su im da je let u 02:00 da ce doci po njih u 23:00 

cim dobijem info javljam :)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mi nismo morali da vracamo narukvice u 12 posle odjave niti peskire za plazu, koristili smo ih do kraja dana.

Izmenjeno (snezanaz)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ocekujemo info. Znaci svima koji treba da idu.

Mozda bi bilo bolje da info napisete na temi Hurgada aktuelnosti, da bi videlo sto vise clanova

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko je udaljen taj trzni centar od hotela Hilton?I htela bi da pitam kakve su sobe u smislu jedan bracni krevet za dvoje odraslih i dete ili se dobija i pomocni krevet,i da li su kreveti dovoljno veliki.

Da li je neko putovao preko Argusa?Kakav im je vodic i da li ste bili zadovoljni?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izvinjavam se, napravila sam previd. Mislila sam da ste u Hilton Long beach hotelu. Inace je udaljeno oko 10 km od vaseg hotela . Mi smo putovali preko Argusa davne 2013g. Odmah popodne je bio zakazan sastanak, na kom je podelio flajere za izlete sa njegovim brojem telefona. JEdna devojcica se razbolela i po pozivu je odmah dosao i odvezao porodicu u bolnicu , gde su dobili apartman i cesto ih je zvao i obilazio.

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@bibi84 ja sAM isla preko Argusa 3,4puta u Egipat. Vodici neki manje, neki vise ljubazni ali svaki od njih je bio tu ako treba nesto. Korektni svakako.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A sto se tice soba kakvi su kreveti da li postoji pomocni ili ne?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo pomoci za one koji putuju u ovaj hotel. Mi smo od 14. Avgusta tu i poslao sam mail za sobu. Menadzer hotela mi je odgovorio da za renoviranu sobu treba extra doplata od 20 dolara dnevno po sobi. Tako da ce im ova varijanta odlicno doci za klempanje turista jer ce onda namerno da nas gurnu u neku raspalu sobu i da nude doplatu za renoviranu... Osecam problem u najavi! 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

meni su preko official site-a trazili 180$ 

sad neki menadzer 50$ sa all uslugom

(Ahmad A)

videcu sta ce biti kad dodjem tamo :weee:

Izmenjeno (nikolina1205)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pitajte u agenciji da li možete da doplatite ceo dan pa Vas baš briga za ideje recepcionera.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26305
    Ukupno tema
    877202
    Ukupno poruka