kvlado78

Swiss inn Resort Hurgada /ex Hilton Resort Hurgada/

374 poruke u ovoj temi

I u 1A travel  lepo pise Villa i Standard

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja mislim da u cenovniku Matica nije bilo napisano nista tog tipa (koliko se secam bila je samo jedna cena),a dobili smo sobu u renoviranom delu,ne preko puta ulice

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Potvrdili su mi u Travelland-u da je "Front" tip sobe u glavnom kompleksu, uz plažu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, 

Došli juče, pa evo da podelim utiske. Hotel je lep i čist. Sobe prostrane. Vile su jako lepe, nisu mnogo daleko od svega. Neke agencije rade samo vile, Kontiki radi glavni deo zgrade. 1A , FIlip travel - koliko sam shvatila rade samo vile. 

Nas su prvu noć smestli u vile( došli smo oko ponoći), prespavali i sutra smo prešli u glavnu zgradu. Dadoše nam premium sobu, odmah na početku (1105). Soba je lepa, velika, gleda na bazen sa barom, čiste. 

Restoran - znala sam da ne možemo ne znam šta da očekujemo ali nisam zadovoljna. Očekivala sam malo više. Voća jako slabo. Ono što me jako nerviralo je što je restoran relativno mali, stalno se nešto jurimo za stolove. Uvek je gužva, na svemu se puno čeka. Isto mi je bzv što je restoran samo unutra, nema spoljašnji deo. 

Postoji i ručak na plaži - uglavnom riža i pomfrit, riba i jedna vrsta mesa. Na bazenu ima samo snack - slatka peciva. 

Plaža je lepa , zgodna za decu jer je normalan ulaz u more, nema velike oseke. Nije potrebna obuća, Ribica i lepog podvodnog sveta nema. Ležaljka uvek ima slobodinih, mada prvi red uvek zauzmu ovi što izdaju peškire, pa valjda daju onima što im daju bakšiš. 

 

Ono što mi se ne dopada je jer je sve unutar hotela, gde je klima uvek raspaljena na 20 stepeni pa je baš šok kad udjete unutra. Ne postoji nikakav sadržaj nema van glavnog lobija, dečiji mini disko je isto unutra pod klimom. Možete predveće jednino u bar na bazenu, ali to je bzv. 

Možete da večerate na plaži za 25$, organizuju neku večeru jednom nedeljo. Isto uveče radi bar na plaži ali je prazan (verovatno jer se piće dodatno plaća). 

 

Ne znam,nije mi ostavio neki utisak, ne verujem da ćemo se vraćati. 

 

Npr. Grand plaza koja je imala zvedicu manje je meni bila mnogo lepša. 

 

Da, interneta ima u lobiju, dovoljan da se javite nekom na viber, ovako prekida. 

 

Pišite ako sam nešto propustila pa pišem. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad kad citam neke komentare, shvatam da je Hiltonu trebalo neke stvari i da zamerim, a nisam, nekako mi je ostavio lep utisak uprkos tim nekim nedostacima koje meni nisu presudne. U smislu, konstatovacu ih, ali cu vrv i zaboraviti na to prvom prilikom.

Medjutim, nekome su te stvari presudne, pa se izvinjavam sto nisam dovoljno kriticki prisla komentarisanju. Slazem se sa gornjim komentarom. Hiltonu fali kvalitetnija animacija i sadrzaj van lobija, sad kad se setim, pecivo za dorucak je bezvezno, bazen mali i dosadan...

Ipak, sveukupan utisak mi je pozitivan. Nista mi nije pokvarilo letovanje.

Sledece godine ako bog da, Caribbean :volimenevolime:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav Tamara,
Možete li nam reći preko koje agencije ste uplatili?
Mi smo bili u Travelland-u i tamo su nam, za zahtev da soba bude u kompleksu uz plažu i za krevetac, nekako  potvrdili ali kao da tu nešto "smrdi". Možda sam i paranoičan, ali nisu nam baš rekli "Pa naravno, razume se da ćete dobiti sve to".

U ovoj agenciji nude "Standard front" i "Premium aranžmane". Ja ne znam šta je to, a nisu nam ništa konkretno odgovorili vezano za lokaciju sobe...

Pozdrav,

Mi smo rezervisali preko dreamland-a najjeftinije sobe, odnosno vile preko puta ulice jer su u agencijama razlike izmedju vila i drugih soba znatne, a isli smo logikom da za 10-20 evra cemo lako dobiti premestaj u drugu u bolju sobu na licu mesta, Pritom ni nase agencije ne garantuju da ce se dobiti soba koja je placena, tako da nam je ovo bila najlogicnija varijanta, pa smo uplatili najjeftinije, pa cemo na licu mesta peglati sa njima. Inace, prijatelji su mi se vratili prosle nedelje, za 20 dolara su dobili sobu koju su hteli, novu, renoviranu, koja je po nasim agencijama bila za 150 evra skuplja po coveku. Tako da mi je van svake pameti platiti agenciji ovde za bolju sobu, kad na licu mesta za desetostruko biras sta hoces.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A sta vam pise u ugovoru vila ili standard? :)

Izmenjeno (CrniMesec)
Greska
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav,

Mi smo rezervisali preko dreamland-a najjeftinije sobe, odnosno vile preko puta ulice jer su u agencijama razlike izmedju vila i drugih soba znatne, a isli smo logikom da za 10-20 evra cemo lako dobiti premestaj u drugu u bolju sobu na licu mesta, Pritom ni nase agencije ne garantuju da ce se dobiti soba koja je placena, tako da nam je ovo bila najlogicnija varijanta, pa smo uplatili najjeftinije, pa cemo na licu mesta peglati sa njima. Inace, prijatelji su mi se vratili prosle nedelje, za 20 dolara su dobili sobu koju su hteli, novu, renoviranu, koja je po nasim agencijama bila za 150 evra skuplja po coveku. Tako da mi je van svake pameti platiti agenciji ovde za bolju sobu, kad na licu mesta za desetostruko biras sta hoces.


Meni i ovo deluje kao "kockanje", jer ako je hotel pun, kao što će verovatno biti u septembru, može da se desi da nam ne bi dali željenu sobu, a imali bi opravdanje da je plaćena jeftinija soba. Ideja deluje super, i nije mala razlika u ceni, samo nisam siguran da li bih se usudio da to uradim zbog deteta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, sa detetom je maltretiranje menjati sobu, čekati na novu... 

Ne znam koliko je razlika u ceni prilikom uplaćivanja, a verujem je u sept. više ljudi. Ionako su smanjenog kapaciteta zbog renoviranja. 

Vile nisu mnogo daleko, ali i tamo ima različitih da znate. Mi smo prvo bili u toj vili 10, soba je zaista odvratna, nema ni terasu, prozor jedan nije mogao da se otvori... Svakako su nam rekli da smo tu privremeno, možda te sobe i izdaju tako za privremen opcije, ili late check-out. 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim za savet...

da li da idemo u Hilton resort ili u Titanic Royal? Cena je razlika 20e....

imamo troje sitne dece, 3god, 2 god i bebu od 6 meseci..

Dakle animatori za krupniju decu i dobar sadrzaj za istu nam je potreban..

Gde je bolja plaza- jer ako idem na more hteo bi da se kupam u istom a sto manje u bazenu...

plima-oseka? gde je manja?

Neki savet gde traziti da bude soba?da nam bude blizu i restoran i plaza(ako postoji takva pozicija)?

koliki je tranzit od aerodroma?

da li postoji doplata za kasniji check out?

da li sa nekim dolarima mozemo da dobijemo nesto bolje?

koliko dati animatorima da vode brigu o deci?

cuo sam da je bolje uzeti njihov probiotik nego nositi nas- mit ili istina?

ako idemo na izlet, koji preporucujete za celu porodicu?

sta je sa sopingom?

setnja van resorta?

prvi put idemo u egipat pa svaki savet je dobrodosao.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Titanic royal mislim da je bolji izbor!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Zeka Peka Po meni oba hotela imaju losu plazu. Hiltonova je vestacka laguna, Royalova plicak.  Probiotic i lekove poneti. Za kasni cek out ne znam, mislim da je manja oseka u Hiltonu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ali za malu decu je plicak i potreban.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaza u Hiltonu-nista posebno,kao ni animacija. Oseka nije mnogo izrazena.Uvece ima neki disko za sitnu decu. Ima tobogana-i to je to. Mi smo bili u vreme Uskrsa pa su animatori organizovali neko druzenje i farbanje jaja. Drugi vid zanimacije nisam primetila.Postoje tobogani na bazenima.Van hotela moze da se seta (tu je kraj Memse),ali po meni nema Bog zna sta da se vidi. Nekoliko prodavnica sa suvenirima,Kleopatra bazar (za soping :) ),hoteli,samousluga... Dali smo 10$ i nama je soba bila ok (dobili u renoviranom delu). Najbolja pozicija i jeste u renoviranom delu.Tu su blizu i bazen i restoran i plaza.Late check out nam nije trebao,jer nismo koristili sobu,ali pretpostavljam da postoji. Narukvice nam nisu skidali.Do aerodroma se brzo stigne. Mislim da nam nije trebalo ni pola sata

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka