kvlado78

Swiss inn Resort Hurgada /ex Hilton Resort Hurgada/

374 poruke u ovoj temi

Pa nemaju svi 14 noci, ali nasla sam povoljnije Kontiki. Ne znam strah me agencija sa kojim nisam imala iskustva, ili neko od mojih.  Ne mozete da verujete koliko ljudi je ostajalo na letovima ( radila do skoro na Aero) sa nekim lažnim aranžmanima i kartama. 

 

Pogledaću još ove agencije koje ste preporučili, ako ne - posle posla krećem ka Kontikiju. Paaa da konačno odem na more i share - ujem novosti iz Hiltona :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva je plaza odnosno more u Hiltonu?

Nailazim na svakakve komentare, mi idemo u septembru :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 
 
 
 

 

Prvo sta treba da uradite je da rezervisete sobu, posle toga, 2 nedelje pre leta posaljete email hotelu i trazite blok koji zelite, a kada dodjete tamo, mozete pocastiti sa 10-20eur, nikako 50 jer 50 $ vam je late check out.
Ja nisam imao problema, bio sam smesten u bloku 5, jeste malo dalje od restorana, ali je zato bio ajde da kazemo sea view i plaza mi je bila blizu.

 

 

 
 
 
 

 

Kako da rezervisem sobu? Da im pisem direktno mail?? Bas mi vazno da me slucajno ne stave u vile preko puta, u Kontikiju mi kazu da oni ne mogu da garantuju koju sobu cu dobiti. Stavili su neku napomenu da budemo blize plazi. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, pišite mail hotelu jedno 2 nedelje pred polazak. Ako ne upali, kad dođete, dobijete sobu i vidite da Vam se eventualno ne sviđa onda podmažite dolarima... 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima info preko koje agencije je najpovoljnije ići sa dva mala deteta? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trenutno najbolju last ponudu na 14 dana ima agencija 1A Travel. Mislim da imaju dva polaska, jedan je 30.6, 

Pored ovog hotela imaju jos par hotela u last minut ponudi koja glasi @Plati 9/10 letuj 14 nocenja

Stvarno za ne verovati!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neko je pitao za Grand plazu. Nama Egipćani na Memši rekoše da ga je Jaz kupio, tako da meni deluje da će biti isti fazon kao Hilton. Pri tom mi uopšte nije jasno kako naše agencije mogu da ga prodaju. Početkom maja apsolutno ništa nije počelo da se radi. Ljudi nije bilo. Nikakvih radnika, nikog...  Jedino čuvar na izlasku sa Hiltonove plaže. Plaža Grand plaze pusta, sa gomilom smeća koje je nanelo more. Deluje mi da to nema šanse da bude gotovo do oktobra, za kad pojedine agencije prodaju aranžmane

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uf nadam se da to smece ne pliva i po plazi Hiltona? Kakva je generalno plaza i more? ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa, ne, pretpostavljam da ga redovno čiste. Stvarno je bilo uredno. Plaža nije po mom ukusu. Ja volim da je široko, otvoreno more, da puca pogled. Recimo kao u CWR ili FA. A ovde je uvala. Dobro očišćena, nema korala, tek poneka ribica. Čak ni školjke, ni račiće nismo videli. Jedino je meduza bilo u izobilju.Onih ljubičastih, bezopasnih 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ni meni nije plaza bas nesto. Ne volim vestacke lagune.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne uspevam da rezervisem sobu, jer mi traze neku najavu od agencije, a Kontiki nešto vrda. Kažu da su poslali svojim partnerima u Hurgadi, nemam pojma. Poslala sam im moj vaucer ali nema odgovora. 

 

Nadam se da ću uspeti na licu mesta. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ne uspevam da rezervisem sobu, jer mi traze neku najavu od agencije, a Kontiki nešto vrda. Kažu da su poslali svojim partnerima u Hurgadi, nemam pojma. Poslala sam im moj vaucer ali nema odgovora. 

 

Nadam se da ću uspeti na licu mesta. 

Pozdrav Sanja,

 

Putujem 20. jula u hilton pa me zanima da li ste uspeli na licu mesta da promenite sobu?

Ja sam po savetu clanova na forumu poslala mejl hotelu, medjutim dobila sam odgovor da je nasa agencija rezervisala vile preko puta ulice. Odgovorila sam im sa novim zahtevom, ali vidim po porukama da nisu nesto raspolozeni da pregovaraju, drze se toga sto je nasa agencija kao rezervisala vile preko puta ulice,

Iskreno se nadam da cu uspeti na licu mesta sa njima da dogovorim. 

Cujem masovno od ljudi da te promene u Hurgadi idu na licu mesta, ali meni cenkanje generalno ne ide, pa gledam sa kim treba da pregovaram oko sobe.

Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Proverite u agenciji sta ste rezervisali, jer sobe u vilama imaju nizu cenu od standard soba, u agencijama jasno stoji standard u vilama, standard i premium koje su renovirane. Cene se razlikuju i to su vam trebali reci i vi ste trebali da se odlucite sta zelite prilikom rezervacije.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav Sanja,

 

Putujem 20. jula u hilton pa me zanima da li ste uspeli na licu mesta da promenite sobu?

Ja sam po savetu clanova na forumu poslala mejl hotelu, medjutim dobila sam odgovor da je nasa agencija rezervisala vile preko puta ulice. Odgovorila sam im sa novim zahtevom, ali vidim po porukama da nisu nesto raspolozeni da pregovaraju, drze se toga sto je nasa agencija kao rezervisala vile preko puta ulice,

Iskreno se nadam da cu uspeti na licu mesta sa njima da dogovorim. 

Cujem masovno od ljudi da te promene u Hurgadi idu na licu mesta, ali meni cenkanje generalno ne ide, pa gledam sa kim treba da pregovaram oko sobe.

Hvala unapred.

Pozdrav Tamara,
Možete li nam reći preko koje agencije ste uplatili?
Mi smo bili u Travelland-u i tamo su nam, za zahtev da soba bude u kompleksu uz plažu i za krevetac, nekako  potvrdili ali kao da tu nešto "smrdi". Možda sam i paranoičan, ali nisu nam baš rekli "Pa naravno, razume se da ćete dobiti sve to".

U ovoj agenciji nude "Standard front" i "Premium aranžmane". Ja ne znam šta je to, a nisu nam ništa konkretno odgovorili vezano za lokaciju sobe...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Odeonu sve lepo pise std in villas, std i premium i znate sta uplacujete.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka