kvlado78

Swiss inn Resort Hurgada /ex Hilton Resort Hurgada/

374 poruke u ovoj temi

ne mogu tacno da se sjetim, mislim 15$ po satu, ali ja to nisam koristila vec sam u Sakali u Etisalatu kupila USB modem za 100 funti + 49 funti željeni paket i to sam koristila 15 dana

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

iskusno ! thankyou.gif

Izmenjeno (ljerka)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas uplatili Hilton Resort preko Wayout-a. Polazak 26.09.

Naravno, sada brinem sto ne putujemo JAT-ovim avionom vec nekim Egipatskim carterom. Ne plasim se leta, ali nekako sam sigurnija kada mi je nesto sto je lose - poznato nego nepoznato :tuga:

Za ovu agenciju smo se odlucili zato sto smo s njima prosle godine isli u Staigenberger i nismo imali zamerki.

Da li jos neko putuje u tom terminu u Hilton R.?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo smo se vratili iz Hiltona.I uopste nisam nesto ekstra zadovoljna!!!

Al vazi od 10 do ponoci,tako da kad ustanete rano cekate do 10 za kafu i pice,da ne bacate novac.Fuge u kupatilu su zaista budjave i NE mozete da to ne vidite.Posteljinu menjaju svaki dan,ili je bar zategnu,ali lose ciste podove,uglavnom ostane prasine.UHHHH a case na bazenu i moru su GROZNE,plasticne,izgrebane,fuj..i na sve to kada sam videla da uopste ne koriste deterdzent za pranej istih,vec samo onako malo kroz vodu ih provuku,vise nisam pila nigde osim u lobi baru.Konobari su uglavnom ljubazni ali ima i bezobraznih i drskih prilicno,pogotovo jedan u baru na moru.Uh,RUSI su grozna bahata,pijana nacija..koji se tako nekulturno ponasaju d aje nemoguce da vas ne iznerviraju...

Najvise od svega me je izludjivalo cekanje u redu za svaki obrok.GROZNO je,kao u nekoj studentskoj menzi stojis i cekas,nekada i po pola satu....Vodu dobijete samo litar ipo,mi smo bili sa detetom pa smo svakog dana morala da dokupljujem jos vode jer ne dozvoljavaju da se voda toci u automatima u flasice.

Mini bar je skup,ali ako uplatite ultra all on vam je onda ukljucen u cenu,i u tom slucaju svo pice dobijacete u flasicama i limenkama,to je skoro jedina razlika izmedju all i ultra all.

Internet je 10 evra sat,malo je preskup pa ga nuisam ni koristila.SMS je 40 din,pa mi je bilo jesftinije da posaljem po koji sms i to je to.

Masaza u hotelu je 15 evra,zakazuje se,ali je skroz bzv....

Uh bas se raspisah...

Ima li neko da je bio u Hiltonu i Caribianau????Da moze da mi uporedi ova dva hotela???

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ide neko ove godine u Hilton resort hotelu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili cetiri puta u ovom hotelu, ali prosle godine u septembru je bilo jako lose, hotel se dosta ofucao, i to vise nije to.Budj po kupatilu je bila katastrofalna, mi smo menjali sobu pa smo dobili nesto bolju.Zato smo odlucili ove godine, u taj hoteel nikada vise, posebno kada sam videla previsoku cenu za onakav kvalitet.Hotel je bio fenomenalan ali oni nista ne ulazu vec par godina.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav forumasima!

Ne znam koliko mogu da pomognem,ali ja sam bila u ovom hotelu 2010 godine i odande nosim samo lepe utiske. Hotel se nalazi na dobrom mestu,na kraju Memse,izvan svog onog ludila,stroke,buke... Ja sam boravila u periodu kada im je bio ramazan,tako da su gosti uglavnom bili iz Rusije,Poljske,Ceske,Srbije, arapa nije bilo...do poslednja 2 dana letovanja kada se zavrsio ramazan i tada su svi banuli u hotel i nastao je haos!!! Evropljani kakvi god da su,bar se ne kupaju obuceni u bazenu,nemaju po osamnaestoro dece i ne jedu bas sve sto im padne pod ruku! Ali da krenem redom:

Sobe: imali smo divnu sobu,par metara od bazena,u prizemlj,soba kao sa slike,stvarno lepa i prostrana,novo kupatilo. sto se higijene tice,jesu oni malo aljkavi,ciste oni sobe,brisu prasinu,ali sve je to nekako povrsno,malo aljkavo,ali vazno je da se trude! :rolleyes: savakog dana menjaju peskire,po 2 velika i 1 mali peskir po osobi,plus peskir za ispred kade. donose kupku,sampon,mleko za telo,balzam,sapun,kapu za kupanje...i sve je to tako divno mirisalo,da sam morala sve da donesem kuci sa sobom! obisla sam i jos par soba nasih prijatelja i one su takodje bile bas bas ok,razlika u sobama je samo u velicini koliko sam ja zakljucila.

Hrana: Ima svega,najmanje mesa,ali dorucak je najbolji i najraznovrsniji,mnogo peciva (najlepseg koje sam ikada jela),sirevi,namazi,jaja,dzemovi,palacinke,virsle,suhomesnato,kolaci,voce i povrce,sokovi,cajevi,mleko...ima svega zaista. Rucak je skromnijie,vecera je ok. Uvek ima par jela prilagodjenih nama i niko nece ostati gladan.

Plaza: lepa,uredna,cista,lezaljki dovoljno,peskiri za plazu i baze.More divno,ne bas pretoplo kao sto sam ocekivala. pored je hotel Continental (sada Movenpick) koji ima ubedljivo najlepsu plazu u tom delu hurgade. tu se svako moze kupati,niko ne pravi problem. Bazena ima 2,jedan za odrasle i 1 za decu. Cisti su i voda je ledena,ali su stavrno dobri za rashladjivanje.

Barovi: 3 bara: jedan u hotelu (lobby),jedan na bazenu,jedan na plazi. istina je da sve sluze u onim musavim plasticnim casama,ali ako ok,nije to toooooliko starsno! kafe ima uvek,svugde,u sobi je dopunjuju svakog dana (nes kafa,secer,mleko za kafu,flasa vode).

osoblje je ljubazno,nismo imali nikakvih problema,sve je bilo ok i svi smo bili i vise nego zadovoljni! ja preporucujem ovaj hotel zbog dobre lokacije,hotel nije preveliki i sve je na dohvat ruke,usluga je korektna i lep je za odmor.

I ove godine sam gledala ovaj isti hotel,ali cisto malo radi promene sam uplatila Caribbean soma bay,a i sada imamo bebu,pa necemo ni na kakve izlete,vec cemo biti vezani za hotel,tako da nam se ovaj hotel cinio solidnim i korektnim (sto se cene tice).

Bilo kako bilo,opet bih letovala u Hilton Hurghada Resort-u.

Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, mi smo trenutno u Hiltonu, supruga, klinac 2,5 god i ja. Hotel kao infrastrukturni objekat je dobar,polozaj,plaza,bazen idr. Hrana je zadovoljavajuca, za dorucak jaja na 20 nacina, rucak prilicno suzenog izbora dok vecera redovno odusevi ( svaku noc je druga kuhinja na meniju ). Ako dolazite ovamo na recepciji obavezno trazite sobu blize moru posto se kompleks sastoji iz dva dela ( apartmani-vile preko puta ulice i sam hotel do plaze. Ovo uslugu prethodno treba animirati odgovarajucim iznosom u pasosu naravno :) .. Takodje treba podmicivati lifeguarda na plazi buduci da je guzva na plazi pa se lako moze desiti da ostanete bez mesta. Raid sto ubija insekte na mrtvo pod obavezno poneti buduci da je najezda mrava,bakula,komaraca,muva i malih gustera. Veliki minus hotelu je pilicarenje sa vodom, ne daju da se toci u flase i nosi nego na licu mesta da se pije u kafeima/restoranima, dnevno dobijete 1,5l vode a dodatna flasa se naplacuje 20 funti ( cca 3,2 eur ), naravno postoje mehanizmi za resavanje i ovog problema ( u gymy u kojem niko nikad nema a koji je dostupan 24/7 uvek ima balon vode na aparatu, Btw gym je totalni raspad, ima 3 trake, 3 nordijska skijanja, 2 bicikla, bendz klupu, veslanje i par tegova... Gosti su uglavnom iz Rusije i Italije, ima jos Ukrajinaca, Francuza, Egipcana i podosta Srba.

@sever Internet je katastrofa, meni zbog posla treba non stop tako da sam prvog dana bio primoran platiti 15 minuta oko 5 eura i to istekne od momenta kad se ulogujes bio ti online ili ne. Problem se resava tako sto se u Sakali kupi Etilsat usb internet stick koji nije neke brzine ali radi posao, cca 600 mb sam platio 165 funti ( cca 27-8 eur ) . Uzmi taksi vozilo ali ne hotelsko nego se iscjenjkaj sa vozacem, mene je vozio za 5 dolara, 1l goriva im je 20 centi tako da mislim da bi vozio i za manje...

Toliko od mene, pozzz.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

uplatili Hilton te molim za bilo koji savet,sugestiju od vas koji ste bili..

posebno me zanima ovo sa vodom,ako je vec Hilton trebalo bi da imaju flase sa vodom,a ne jos ljudima da zabranjuju da pune,a samo ludi bi platili flasu 3e.

ima li koja radnja bas blizu hotela,market?

koje sobe su dobre pa da se "traze"?pod dobrim podrazumevam blizinu plaze..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

uplatili Hilton te molim za bilo koji savet,sugestiju od vas koji ste bili..

posebno me zanima ovo sa vodom,ako je vec Hilton trebalo bi da imaju flase sa vodom,a ne jos ljudima da zabranjuju da pune,a samo ludi bi platili flasu 3e.

ima li koja radnja bas blizu hotela,market?

koje sobe su dobre pa da se "traze"?pod dobrim podrazumevam blizinu plaze..

Mi se vratili u ponedeljak, all in all je bilo sasvim Ok, zakacili smo Ramazan pa je par dana bila zesca guzva jer su nagrnuli Egipcani sa svih strana,sto se tice soba na recepciji prilikom check in-a stavite 10ak eur/usd u pasos i trazite odgovarajucu sobu, preporucujem red gdje smo mi bili ( 2102-2112 ) nalazi se tik do glavnog objekta, sobe su komformnije od drugih,orjentisane ka glavnom bazenu a blizu mora i restorana za klopu, uglavnom dobra strateska pozicija :) Sa vodom se snalazite, dao sam vam hint da je 'kraduckate' u gymu, dobijacete 1,5l dnevno, u principu je punjenje u flasice 0,5l zabranjeno u kaficima na bazenu i na plazi ( zeni su pravili problem ) mada meni nisu nikad tako da mozete i tamo da tovarite. I da, veliki + hotela je sto smo iako nam je check out bio u 18h do kada je formalno bilo moguce koristiti all inclusive uslugu, sto smo mogli do momenta polaska na aerodrom ( cca 2h nocu ) koristiti sve usluge ( veceru, pice idr ) . Ima preko puta hotela i apoteka,par prodavnica i market koji je prilicno oskudnog asortimana.

Pozzz i lijep provod.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala puno pablito na savetima,posebno oko sobe.iako ja svake godine uvek imam prepisku sa menadzerima hotela pre odlaska,i uvek dobijem lepu sobu pez para,dal se prepadnu kako pisem ili po nacinu pisanja.ne znam :dance: sala mala,elem,sad cu da pisem jer trazim baby cot-krevetac i usput da mi daju neku gde necu vukljati kolica,citaj-blizu svega,pa da vidimo sta ce biti..

za to punjenje vode ne znam,al cik nek mi nesto neko kaze,a uzimam vodu za bebu(nosim ketler,pije mleko),napravila bih skandal,a idem ipak na odmor pa ne volim svadje..

ovo sto se koristi do poslednjeg dana do uvece je odlicno!mislim na all...

ali sta da radimo sa sobom,koliko li kosta produzetak?culi nesto?sa malom bebom celi dan napolju-nema sanse..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hilton Resort 12.-25.9.,Argus agencija

Vratili se juce,i koliko mi beba dozvoljava,zbog manjka vremena i post nece biti nesto opsiran,ali tu sam..

Dakle,

Hilton je jedan zaista solidan hotel koji u nekim delovima opravdava svoje "ime".najpre,higijena je zaista na vrhunskom nivou,jos nisam videla tako cist hotel,non stop se nesto licka i ciszti,a o sobama da ne govorimo,sa poda da jedes.sa ili bez napojnice sobaru,mi esmo dali ,ali mislim da bi i bez toga bilo cisto kao suza.brdo peskira i sampona,balsama,sapuna.imate ketler u sobi sa nes kafom,cajevima i sve sto treba.mini bar ne dirajte-sve se placa,a voda se dobija 1,5l dnevno.

sobe?sve sobe u glavnoj zgradi su odlicne koliko sam videla prolazeci kad ih ciste,vrlo ukusno sredjene i sve imaju lcd tv.mi smo dobili apartman i moram da kazem da sam odusevljena i da nam je to znacilo zbog bebe i prostora i za krevetac i sve.hladno smo vozili kolica po apartmanu,a da ne govorim za kupatilo gde smo imali kadu velicine omanjeg kupatila,tj.djakuzi.tv je bio 115cm!

Hrana-imaju HCCP standard,kace stalno nesto po tablama sta su osvojili pa tako videh,i kao sa tripadvisora nagradu Best of excellence 2012.-sta god im to znacilo i u kom smislu..hrana jako ukusna,drugacije nego do sad i malo vise za evropski ukus,manje onih njihovih gluposti i zaista ima svega.nije to izbor ne znam ni ja kakav sve se to vrti,ali je zaista ok.da ne pisem sta sve ima,glupo mi je,ima svega..to sto smo mi jeli na smenu zbog bebe i sve u jurnjavi,sta da se radi..

Plaza je lepa,i bila je puno od pola7,znaci nema mesta!!!mi smo zauzimali u 5,jer svakako ustajali zbog bebe.gostiju je bilo sve vise i vise kako se blizio kraj,te zaista mesta nema ni za lek na plazi,a i bazen je bio pun.

komleks je lep,nista spektakularno,a isli smo i deo gde su vile i sve to fino izgleda,mislim da je to super za vece porodice.

80%gostiju su Rusi,pa slede ITalijani i ostalo smo mi i druge nacije.svi pricaju ruski i italijanski,naravno i engleski.bilo je cak i grupa sa dosta japanaca.sve je bilo kulturno bez ikakvih izgreda u restoranu ili plazi.

ono sto je zaista lepo je usluga.bilo sta-usluzeni ste!da li u restoranu gde vam donose pice,pitaju kako i sta,da li u sobi,ne recepciji ako nesto trazite,dobijete odmah odgovor,znaci bas je tu neka razlika,ono da osetite da je "pravi"hotel.

mane?-1.all pocinje u 10,sto na plazi ,sto u lobiju ili bazenu,da je makar u 9..ovo je zaista kasno i ko nece da sedi u restoranu da pije kafu i pica,nema gde sem da ceka ili plati u lobiju..s obzorom da je plaza puna jos u 8,zaista je kasno u 10 pocinjati sa barom,ali tako oni stede izgleda i to ne valja.

mana br.2-flasa po sobi?zaista malo,a necu stalno da blejim na plazi ili u lobiju do ponoci pa da pijem vodu.flasa inace kosta 4$.

mana br.3-zaista,ali muve i komarci.komarci ujedaju,ne mozes na terasi da sedis,to sam prvi put u egiptu videla,a muve na plazi dosadne do bola..ovo mi je novo iskustvo..vlage ima dosta i drugacije je nego u makadiju npr.iako je to sve blizu,nije mi jasno.operem stvari u 2 popodne i u 6 nisu suve,jeste da nema sunca direkt na terasi,ali ipak..

animacija na plazi je sasvim ok,ima svega i animatori su krajnje zabavni i uvek je neka gungula.los izbor muzike i glasna.tj.ne vole svi drnjakce i tehno kad je odbojka npr.kad se pustala classy muzika,pohvalila sam ih,zna se sta se pusta sabajle i popodne.italijanske muzike je bilo zbog italijana i onda bas bude prijatno.

mrak totalni je u 18h!to mi je zaista bio sok.

uvece imaju animacije u baru kod bazena,razne-misteri i miss hotela,folklori,svasta nesto.nista pohadhali nismo,jelte,zbog bebe te smo spavali od 20H i za to vam nista ne mogu reci,jedno vece sam "pobegla"i bilo je simpaticno i malo da se prpovede vreme.

more-ima dosta prostora da se pliva i to je odlicno i jako mi se dopalo,nema nigde korala,sljunka i slicno,ima dosta dece pa je opusteno za ulazak u more i postepeno sto je najbolje.ali opet u svemu tome je mana sto j more "obicno"-tj.nema zivog sveta sto je meni cudno i odmah se pesak uskovitla od stopala..ali bilo je cisto.

desno je Grand plaza(nista mi se ne svidja,a kad sam cula cecu da se ori ,a neki nasi pali u sevdah,rekoh-hotel otpada sa spiska),a levo-movenpick,plaza je lepa i velik deo za plivanje sto je super.

zabava je kod nas na plazi uvek bila neka,a i puno uvek,pa je dolazilo dosta iz granda,mozete slobodno da se setate,hilton i grand dele plazu,s time sto je od granda losa,tj.kad sam ulazila nekako je muljovita,ima kao neki sljunak pa se mozete nabosti i manja je.onaj deo gde svi idu kao neki korali nisam pohadjala jer to meni kao neka muljcina delovala,totalno neprivlacno.

poslednji dan se sobe napustaju u 12,narukvice se seku i nemate nista!-mana br.3

mi smo svakako sobu morali da produzimo radi bebe i platili smo 40e do uvece do 21h.rucak su nam dali,ali zato sto sam ja komunicirala.a ne mozete ni kafu da popijete na plazi ,dali smu nam vodu!e to je malo jadno,ali to je politika hotela-plati!a cene su jace,kafa je 18,pica 52l.e.pivo30,sve mnozite sa 15,16 i dobijate cenu u din.

ne mogu sad svega jos da se setim,ako nekog zanima nek pita,a i mi jos umorni od puta,pa neke finese i utiske za kasnije.kao i slike..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobrodošli *beogradjani!

Posebna dobrodošlica za novopečenog bebu-forumaša!

Drago mi je da ste uspeli da odete sa bebicom i da se lepo provedete.

Srdačan pozdrav... Duja

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno dujaspasa,stari poznanici!

jeste,mali bebac je bio super(7mes.) i glavna faca na plazi,nema ko nije prilazio,a on,hvala bogu,veseljak,arapi ga obozavali i starije ruskinje,i svi nam se javljali zbog njega na plazi.

moram da kazem da sam ostala zatecena kad je Ahmed-momak koji radi na plazi i koji ga je odmah zavoleo i zabavljao,posle 3 dana otisao na odmor,kupio mu odelce i papuce za plazu,sve sa suzama u ocima..srce mi se steglo,da ne verujes da radnik,znamo za koliko rade,tako iz srca moze nesto..doduse,mi smo sa svima lepo pricali,ja se raspitam za porodicu,kako zive,i sve ostalo i oni osete iskreno interesovanje,a ne samo da ih neko gleda kao radnu snagu..

takodje,Muhamed,sobar je bio divan,prao cak i nase licne soljice koje smo vukli,uvek sve pod konac,zaista nismo ostavljali ne znam ni ja kakve pare.a zatrpavao nas peskirima i samponima i balzamima,kremama,da sam mogla plazu da operem celu..

U restoranu svi sa osmehom,pa ao si i ti ok,i ime ti upamte,nasale se,pamte sta pijes i odmah donose.jednom nestalo maslinovog ulja,ja im rekla i oni doneli ceo litar i stavili pred nas,umrla sam od smeha.a kad trazim "malu "koka kolu,oni donesu na dnu case kao,-pa rekli ste malo!naravno,odmah stize normalna casa..dakle,svi momci u restoranu super,usluga odlicna..

sledi jos mojeg pisanija...

p.s.sokirala sam se cenom hiltona za okt.i novem.skoro pa najskuplji hotel u ponudi..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Beogradjani,

mi smo bili pored Vas u Movenpicku...definitivno najlepsoj plazi u Hurgadi...Vasa muzika trestala je do nas( totalni uzas)...

jedan dan smo prosetali do Vase plaze i hotela...

Uzas koji krkljanac od lezaljki. Bukvalo covek na coveku...bila sam sokirana...Kao u Paraliji....i jos ustajanje u 5!!!!

Pitam da li je to odmor?...Mislim da je to bezveze....

Nadam se da ste bili do nase plaze ( Movenpicka) da se bar slikate... :D pozzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka