Putnica

EDIPSOS

845 poruka u ovoj temi

Poštovanje svima, mislim da sam, što se ove teme tiče, prošitao svaki post od 2016-te do danas.

Samo u par postova sam video ( @jaca58) da je neko spomenuo vilu Vergina (koja mene interesuje).E sada, ne bih vas gušio sa pitanjima vezanim za Edipsos generalno, jer sam shvatio kakvo je mesto i šta nudi zahvaljujući vašim iscrpnim ,,izveštavanjima" (hvala na tome:thankyou:)

Ono što me brine je to što mi je na Krfu 2017-te godine zagorčalo letovanje.SMEĆE

Vidim i na FB da imaju sa time problem neki, pa me interesuje sledeće:

1.Da li je neko stekao utisak da tamo ima otpada i sl. (puni kontejneri, gomile pored puta  i sl)

2.Da li sam dobro shvatio da je Edipsos generalno povoljan i jeftin

3.I naravno ako je neko bio u Vili Vergina, da mi kaže utiske pošto sam tamo za 3 nedelje.

*a ovo za smeće, ne shvatite pogrešno, nisam ja rođen na Champs-Élysées-u ili Bakingemskoj palati ali mene je na Krfu to isteravalo iz pameti (tipa koske iz mesare na 50 stepeni u crnim kesama (gomile ogromne )stoje tri dana na 20m od stajališta autobuskog jer neko tamo nešto štrajkuje)

Znam da sam kategorija koja još uvek bira jeftinija mesta sprem novca i znam da je pare - muzika sasvim jasna maksima, ali eto kao i svi za te pare pokušavam da izvučem maksimum.Dok ne dođu neka bolja vremena.

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

1. Jako je prljavo iznad banjske plaze, spusta se stepenicama na plazu 

2. Kao i svuda nesto je jeftinije nesto skuplje tipa patike za u vodu su duplo skuplje nego u sartiju, vrv jer su neophodne, prodavnice slicno, restorani slicno

3. U smestaju nisam bila ne znam ni koji je, bili smo u Anemolii i nju toplo preporucujem

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

1. Jako je prljavo iznad banjske plaze, spusta se stepenicama na plazu 

2. Kao i svuda nesto je jeftinije nesto skuplje tipa patike za u vodu su duplo skuplje nego u sartiju, vrv jer su neophodne, prodavnice slicno, restorani slicno

3. U smestaju nisam bila ne znam ni koji je, bili smo u Anemolii i nju toplo preporucujem

Hvala puno 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li sada nekoga u Edipsosu da nam kaze novosti? Mi idemo za 15 dana ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Idem i ja za 15 dana, i brine me jedno.

Prevoz na na ostrvu?

Išao bih sa curom do nekih plaža van Edipsosa, (severni deo ostrva) nisam nešto upoznat sa prevozom na ostrvu, pa ako neko zna nešto, molim vas neka piše.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25606
    Ukupno tema
    851142
    Ukupno poruka