Putnica

EDIPSOS

915 poruka u ovoj temi

Da li ste obišli plaže u okolini Edipsosa

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 9 minuta, dujaspasa je rekao/la:

Hotel Kentrikon, u kom je taj bazen je tačno u prvoj ulici koja preseca rt sa termalnim izvorima. Odnosno iza onog prelepog starog hotela na ćošku kod termalnih plaža. 

Grickati možete da vas niko ne vidi. Ima jedna ženska koja neprekidno šparta i kontroliše.

Dobijete kapu za kosu, morate prvo da se istuširate i tek onda smete u bazen. Nemojte se ni šminkati. Obzirom da je voda lekovita i za kožu jako dobra treba kvasiti i lice.

Evo ja sam se skroz podmladila!:rolleyes:

Vredi otići bar jednom i to odmah ujutru. Tada je voda potpuno čista jer je noću komplet menjaju (to sam pročitala u komentarima za taj hotel).

E bas ti hvala puno... dobro je da se zna... nema sminkanja... :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Inače, trenutne cene izleta IZ EDIPSOSA su:

Skiatos, 28€

Atina, 30€

Krstarenje oko Lihadonisie (obrok)- 25€

Poludnevni Prokopi, Sveti David, Vodopadi...12€

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

za one koje zele mimo agencije na Vulkanska ostrva, brod Haralampije ide petak I subotu u 10h a vraca se u 16h I izlet kosta 12e. 

vidjela sam letak. jedino na njemu ne pise da ima rucak pa vjerovatno ta razlika u cijeni u odnosu na agencijsku ponudu. ako neko zna dobar nacin da se prebaci do Pefkija neka pise. isli bi na Skijatos iz Pefkija. isto 10e razlike po osobi :/ 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, kacila sam sliku tog izleta prosle godine ( na Lih.)

Ne znam kada se vraca sa L. taj brod, da li cete stici na bus za P. Prvo se raspitajte kada se vracaju, a onda pogledajte red voznje, pislala sam na temi Pef.

Izmenjeno (Tirkizna)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo stigli! Krenuli smo juče oko 15h, a u Beograd došli jutros u 06 h.

Oktopod se pokazao kao odlična agencija. Sve je bilo jako dobro organizovano!

Pišem utiske uskoro...Opšti utisak o svemu generalno je pozitivan!

Izmenjeno (dujaspasa)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 10 sat, Tirkizna je rekao/la:

Da, kacila sma sliku tog izleta prosle godine ( na Lih.)

Ne znam kada se vraca sa L. taj brod, da li cete stici na bus za P. Prvo se raspitajte kada se vracaju, a onda pogledajte red voznje, pislala sam na temi Pef.

mi smo u Edipsosu. red voznje nas interesuje zbog izleta na Skijatos koji je iz P jeftiniji alI ne moze de busem ipak stici... :/ 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Viktorija357, otidjite u Edipsosu do glavne autobuske stanice koja se nalazi u onoj ulici koja po sredini ima "ostrva".

IMG_20160607_103906.thumb.jpg.e2f1e21556

Odmah, jedno 50 m od mora sa leve strane. Tu imate kompletan red vožnje autobusa za sva odredišta.

Inače, postoji u ulici gde je hotel Kentrikon još jedna agencija u kojoj govore naš jezik. I oni nude sve izlete. Na primer za Atinu je kod njih cena 25 e i ide se preko ostrva preko Halkide do Atine, a vraća kopnom do Arkice, pa trajektom u Edipsos. Mi smo išli i u odlasku i u dolasku trajektom i ko što kažu

@jelenabata

koštalo nas je 30 e.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 15.06.2016. at 13:51, dujaspasa je rekao/la:

More je sada (15.06) prijatne temperature za kupanje.

Neki spa centri su počeli sa radom.

Ovako izgleda bazen u spa centru u hotelu Kentrikon. Voda je pola topla iz izvora, a pola morska. Ulaz je 5 e. Rade od 9-13 i od 17-20 h. Evo kako izgleda...

 

IMG_20160612_111506.thumb.jpg.12b2740d12

da li ulaznica vrijedi za oba termina u kome rade ili samo za jedan?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 15.6.2016. at 20:58, dujaspasa je rekao/la:

Hotel Kentrikon, u kom je taj bazen je tačno u prvoj ulici koja preseca rt sa termalnim izvorima. Odnosno iza onog prelepog starog hotela na ćošku kod termalnih plaža. Dobijete kapu za kosu, morate prvo da se istuširate i tek onda smete u bazen. Nemojte se ni šminkati. Obzirom da je voda lekovita i za kožu jako dobra treba kvasiti i lice.

 

U 15.6.2016. at 20:58, dujaspasa je rekao/la:

 

 

Idemo obavezno!!

Ne mogu da verujem da je neko nasminkan, a planira da pliva :D

Ne znam zasto imam i ovaj drugi prazan citat.

Stari hotel-mislis na ovaj sasvim levo?

slide1.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obrisati.

Izmenjeno (Tirkizna)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo za jedan ulazak. Ne verujem da ćete hteti (ili moći) više da izdržite vruću kupku. Posavetujte se koliko smete da ostanete odjednom u bazenu ( mislim da je 10-15 minuta maksimum ). Zatim malo boravka u hladu, pa opet u bazen. Mi smo ostajali najviše po dva sata, i to nam je bilo mnogo!

@Tirkizna, da to je onaj divni stari hotel u kom su boravile "krunisane glave" . Tačno iza njega, što rekli "ledja na ledja" je Kentrikon. Kad udješ u tu ulicu gde je Kentrikon vidiš more na oba kraja uluce. Sa jedne strane je parkić. Prema parkiću je i ona agencija o kojoj sam malopre pisala.

Što se mazanja i šminjkanja tiče, nije ni meni jasno. Poslepodne ume da pliva penica od pudera!!! Zato mi idemo samo rano ujuru kad je bazen ganc čist.( Pardon, SMO išli :sad: .)

Izmenjeno (dujaspasa)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Puder na plazi ili bazenu!!:rolleyes::shokiran: Koliko li su lude i iskompleksirane te zene!!

Jedva cekam! I mi cemo ujutru da idemo, pa posle na plazu. A koliko je topla voda, mislim, kao kada se tusiramo ili vise?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka