Putnica

EDIPSOS

915 poruka u ovoj temi

Pre 19 sat, Boba i Sloba je rekao/la:

A kada si rezervisao?

Ima valjda još neka agencija za taj izlet.

Iz Pirgosa su izleti za Skijatos nedeljom, koštaju 23 evra i organizuje ih isto agencija Pefki travel. Skijatos je lep, treba ga posetiti, plaža Kukunaries je fenomenalna!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine je izlet na Skijatos iz Pirgosa bio 17e a Atina 35e...Sad podiglicenu Skijatosu a smanjili Atini:ljutko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 7/1/2016 at 17:41, dujaspasa je rekao/la:

Da, voda iz česme je za piće i jako je prijatna.

hvala za putopis..bas lepo...ja sam se ove godine dvoumila i uplatila pelion...sledece idem...presudila je magnolija grandiflora jer sam veliki ljubitelj cveca i lepote u oku...

DSCN5211.JPG

U 7/15/2016 at 6:58, sasha72 je rekao/la:

Rezervisao u sredu (dva dana pre). Ima jos agencija, ali me ovi zeznuse posto otkazase kad vise nije bilo vremena da se rezervise dok drugih za petak (poslednji dan naseg boravka ovde). Boze zdravlja, bice jos prilika :)

ne propustajte skijatos...to je prilika...pamticete taj izlet dugo..ja sam bila na skijatosu celo letovanje pa vam zato govorim...

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:hello:@sandraivlada, i ja sam veliki ljubitelj cveća kao i ti. Inače i mi idemo krajem avgusta na Pelion.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

Planiramo odmor u Edipsosu, hotel Hermes spa, pa me zanima koje su najbolje plaze za dete od 4 g. Posto cemo biti tamo bez kola, zanimaju nas plaze na koje mozemo stici peske, ili gradskim autobusom u okolini Edipsosa. Ima neko preporuke? Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Možete busom do N.Pirgosa, petnaestak minuta vožnje, cena karte 1,8 eura. Jedino što vredi u Pirgosu je plaža. Ima dosta prirodne hladovine. U Edipsosu sam bila u setnji pa ne znam kakve su im plaže ali sam videla da ima dosta plažica i banja levo od luke(gledano ka moru).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Orion, Edipsos, neki utisci, hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,i kako smo supruga i ja resili ove godine da idemo na odmor u Edipsos molio bih za neke informacije:

1.posto krecemo uskoro kolima,da li je potrebna rezervacija za trajekt?

2.ima li neko iskustva sa Nefeli studios?

3.ima li iz Edipsosa organizovani izleti do Skijatosa?

Unapred zahvalan

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratili smo se iz Edipsosa pre nedelju dana, bili smo smešeteni u Nefeli studios. Što se tiče trajketa nije potrebna rezervacija, idu na sat vremena. Nefeli studios su odlični, mi smo bili smešteni na 4 (poslednjem spratu) u dvokrevetnom studiju koji je poprilično prostran, kuhinja je dobro opremljena, mi je nismo koristili jer smo uplatili doručak kod njih koji je sasvim dovoljan ( 5 evra za nas dvoje). Kupatilo je novo, medjutim malo je slabiji pritisak vode oko 7,8 uveče (valjda kad svi dodjemo sa plaže, ili je u pitanju što smo bili na 4. spratu). U kuhinji postoji posebna česma za pijaću vodu.  Soba se čisti svaki dan, a peškiri i posteljina se menjaju na 4 dana. Terasa je velika, mi smo imali pogled na brdo i crkvu (svako jutro zvoni od 7, pa na sat vremena do 10 uveče, pa smo imali jutarnje buđenje). Svi su jako ljubazni. Za izlete ne znam, u okolini Edipsosa ima lepih plaža i preporuka je da se posete vulkanska ostrva Lihadonisia (ima iz Edipsosa izlet brodom 12 evra po osobi, ili iz Kavosa 6 evra brodić).

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trenutno sam u Edipsosu. Htela bih decu da odvedem na izlet do vulkanskih ostrva Lihadonisija. 

Ima li nekog sa foruma ko je zaista isao na izlet (na forumu pomenutim) brodicem Haralampije za 12 evra? Zanima me da li je njihova organizacija izleta dobra i sigurna?

Ne bih da nas ostave u nekoj nedodjiji, koja nije blizu uredjene plaze ili da zaborave da nas pokupe u dogovoreno vreme...

Molim za brz odgovor!

@milic68 Ima organizovanog izleta iz Edipsosa na Skiatos, preko agencije Trogadas travel (na 10 metara od hotela Kentrikon ka toplim izvorima).

Trenutna cena je 25 evra za odrasle, 20 evra za decu. 

Izmenjeno (mimi28)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili smo decko i ja na Lihadoniziji, brodicem Haralampije za 12e po osobi, sredinom jula :-). Sto se tice same ekskurzijice : Ljubazno osoblje, pustena muzikica, uzivancija prava. Vozi se oko 45min, do sat vremena. Brodic staje sa druge strane plazice, ali to nije nista strasno. Imate mozda 20ak koraka do plaze nizbrdo, ima putic, vidi se sve lepo, i ne mozete da se izgubite. Tu gde se iskrcate, tu se posle i sastajete i krecete za Edipsos. Brod tu ceka sve putnike, cak i one koje kasne po 10ak minuta u odnosu na dogovoreno vreme povratka(16h). Zaista vredi otici na Vulkanska ostrva, i verujte Haralampije ne vredi nista manje nego druge agencije koje nude isto to krstarenje. Druge agencije ukljucuju obrok u tu cenu, i to je jedina razlika. Ukoliko imate jos neko pitanje, pisite. Pozdrav. 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Maja92 

Najlepse hvala na brzom i iscrpnom odgovoru! Otklonili ste moj strah da cemo mozda nesto propustiti ako na izlet odemo na ovaj nacin :D

Molim samo da me uputite da li ste rezervisali ranije ili ste se samo pojavili u luci malo pre polaska brodica i da li se lezaljke na plazi placaju posebno ili su standardno raspolozive uz naruceno pice?

Unapred hvala na odgovoru!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@mimi28                                                          Nema na cemu, sta god da zatreba-tu smo :D. Verujte, ne propustate nista, osim tog obroka koje druge agencije nude, a Haralampije ne. Karta se kupuje na licu mesta, u luci gde je brod smesten. Mi smo dosli nekih 15ak minuta pre polaska, platili kartu, dobili priznanicu koju obavezno cuvajte jer cete morati da je pokazete u povratku, kad budete ulazili na brod. Guzve nije bilo, mozda je bilo 30ak ljudi tog dana, imalo je mesta za sedenje, pa cak i za igranje :D. Sto se tice lezaljki, ne bih znala da Vam odgovorim koja je cena. Kada smo dosli, sve lezaljke su bile zauzete tako da se nismo ni raspitivali, vec smo ugrabili malo prirodnog lada i tu parkirali nase peskire :rolleyes:. Postoji kafic cije su zapravo te lezaljke, i u sklopu tog kafica je i neki restorancic(giros, pomfrit, suvlaki, grcka salata i sl.), ali cene nismo gledali. Postoji i toalet iza kafica koji svi mogu da koriste, bez obzira da li ste iznajmili lezaljke kod njih, ili ne :D

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos jednom hvala na iscrpnom odgovoru :D 

Izmenjeno (mimi28)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U ‎1‎/‎1‎/‎2015 at 21:30, letomore je rekao/la:

Edipsos loutra je prelepo mesto koje vredi posetiti. Od prosle letnje sezone postoji u ponudi u nekoliko nasih agencija. Cene su vise nego pristojne s obzirom da se radi o smestaju koji je uglavnom na prvoj liniji do mora. Ono sto Edipsos cini posebnim jesu termalni izvori koji izviru na samoj obali mora temperatura termalne vode je oko osamdeset stepeni. Ja sam bila u ovoj banji za prvomajske praznike preko jedne nvosadske agencije i bez problema sam se kupala u moru. Ove godine planiram i da letujem ovde. Zbog prelepe prirode, toplog i mirnog mora, mogucnosti izleta u Atinu, Skijatos, Vulkanska ostrva. Pored apartmanskog smestaja u ponudi ima i nekoliko hotela, mi smo bili smesteni u hotelu Hermes koji je sasvim ok. ako se uzme u obzir cena polupansiona.

da li neko moze da mi kaze ima li banja edipsos neke vece markete jer me zanima upotreba viza kartice??? hvala...

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka