Putnica

EDIPSOS

915 poruka u ovoj temi

I mene zanima ta plaza. Mi cemo biti u hotelu Hermes.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel bio neko u vili Tiva?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima ,

I mene takodje interesuje da li  neko ima iskustva sa smestajem  u vili Tiva ? Mi krećemo 15.06.

Kakvi su  apartmani i da li u blizini ima pristojna plaža ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 21 sat, vockica93 je rekao/la:

Sto se tice unošenja hrane u Grčku, nama su u agenciji rekli da jeste bilo oduzimanja ali samo one koja nije konzervirana ili vakumirana. To se moze uneti pod uslovom da nisu neke enormne količine. Verujem da u spicu, nece pregledati bas svaki autobus vec nasumično. 

Je l postoji neki prevoz do Eliklinike, kazu da je najlepša plaža? Koliko je to uopšte ćeš udaljeno od banje?

Hvala svima na odgovorima, mozda sam malo dosadna ali se pripremam bih da obidjem sto vise mesta. :)

Било је из Пефкија. За Едипсос не знам. И ако има, онда су поласци ретки.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ddbgd.

Imam jos par pitanja ako neko zna,kakve su cene kozmetike,razmišljala sam da uopste ne nosim odavde, nego da uzmem tamo? Je l postoji neko mesto gde možemo u shopping, mislim na garderobu, obuću? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pravi soping ne. Jedino da odete do Halkide, lep i zanimljiv grad, ima oko 2h voznje ili ako budete isli na izlet u Atinu ili na Skijatos.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 8.6.2016. at 10:43, hemera je rekao/la:

Baš ti hvala za ovu informaciju, baš će nam dobro doći.  Možeš li mi reći kako se zove ta radnja i gde se nalazi u odnosu na luku? I još jedno pitanjce kakvo je radno vreme prodavnica, da li rade dvokratno ili ceo dan?

Radnju sa gotovim jelima cete naci ako krenete od luke ka centru mesta  (kada gledate ka moru krecete se levo) i posle par metara, kod  decije igraonice na plazi, skrenete u prvu ulicu levo. Posle 100-tinak metara sa desne strane cete je videti, pored banke... To je inace ulica koja vodi ka pijaci...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

  Hvala svima na korisnim informacijama, može podosta da se sazna pre odlaska za circa nedelju dana:smajl:..

  Nego imam pitanja u vezi rent-a-car ponude u Edipsosu,  detaljno sve pročitah i ne nađoh info..

  Odradio sam domaći u vidu research na nekoliko site-ova i veoma su neprecizne informacije, tj. na nekima se i ne može dobiti podatak o cenama i raspoloživosti vozila za konkretan datum (tipa:nema raspoloživo ništa u intervalu od deset dana???) a dok na drugim mestima izlaze ukupne cene potpuno različite od od onog rezultata koji se dobija manuelnim dodavanjem dana i dodatnih troškova:shokiran: za određni tip kola...

Mislim da nisam jedini koga bi ovo zanimalo btw...

 

Hvala unapred...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

@Konspirator, evo ovako.

Od luke, gledajući prema moru, desno, kod drugog mola nalazi se rent-a-car.

IMG_20160613_095640.thumb.jpg.88499d0ee5

 

Možeš iznajmiti auto, motor ili bicikl na dan, na više dana i na 10 dana. Cena je najpovoljnija na 10 dana. Dali su mi ovu cedulju dok su mi pričali...

IMG_20160613_102333.thumb.jpg.050cd70093

 

Ovo im je reklama ispred...

IMG_20160613_095609.thumb.jpg.65fceb1ea6

 

Možeš svu ponudu videti na njihovom sajtu.

IMG_20160613_102421.thumb.jpg.3e5480504a

Jeftinije je ako rezervišeš i UPLATIŠ preko interneta nego direktno ovde. Cene su različite po mesecima.

Dakle, najbolje je da pogledaš njuhov sajt i odlučiš.

Kola i motori super izgledaju.

Eto toliko.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde se nalazi ovo?

113480400.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nekoliko puta sam pre letovanje trazila bilo kakvu informaciju o vili Djovana u Edipsosu i nisam dobila nikakav odgovor. Prvi put sam otisla u neku vilu, a da nisam predhodno prikupila podatke o njoj, te sam resila da ja napisem koju. Vila se moze smatrati mali hotelom. Vrlo je cista, namestaj nije kako je uobicajeno prastar, posudje je takodje novo, komarnik odradjen tako da problem komaraca nije postojao. Vlasnici divni, kulturni, usluzni. Ima lift, te stvari ne moraju da se nose po stepenistu. Jedina mana je uska terasa i to sto smo posteljinu dobili da je sami zamenimo na pola smene, ali kad se uzme u obzir sve ostalo, to je zanemarljivo. Dobija se kljuc od svoje sobe i ulaznih vrata, tako da je bezbednost vrhunska. Vila je za svaku preporuku.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakvi su utisci o Edipsosu, plazi u mestu, okolnim plazama, cene u restoranima i sl.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Edipsos je grad, samim tim se dosta razlikuje od tipicnog turistickog mesta. Sve je stvar ukusa, ko sta vise voli. Licno, vise volim manja, ususkanija mesta. Plaze u gradu, kako koja...centralna je ok, plaza sa najvise termalnih izvora prepuna jezeva, levo od nje je lepa, mala, pescana plaza. Nama je bilo super, istrazili, odabrali i prelepo se proveli.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 23 sata, dujaspasa je rekao/la:

Da 

@Konspirator, evo ovako.

Od luke, gledajući prema moru, desno, kod drugog mola nalazi se rent-a-car.

IMG_20160613_095640.thumb.jpg.88499d0ee5

 

Možeš iznajmiti auto, motor ili bicikl na dan, na više dana i na 10 dana. Cena je najpovoljnija na 10 dana. Dali su mi ovu cedulju dok su mi pričali...

IMG_20160613_102333.thumb.jpg.050cd70093

 

Ovo im je reklama ispred...

IMG_20160613_095609.thumb.jpg.65fceb1ea6

 

Možeš svu ponudu videti na njihovom sajtu.

IMG_20160613_102421.thumb.jpg.3e5480504a

Jeftinije je ako rezervišeš i UPLATIŠ preko interneta nego direktno ovde. Cene su različite po mesecima.

Dakle, najbolje je da pogledaš njuhov sajt i odlučiš.

Kola i motori super izgledaju.

Eto toliko.

 

Hvala puno na ovim informacijama. Da li možda znate cenu skutera?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka